:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SaoL ?aM?!M...
eLiFiMM
sevglme...!
uzak sevgiler yoktu kavram?mda.nas? ya?atabilirdim g?rmeden duymadan.?yle bi?eyki i?te sevgi ??kt?n kar??ma en zor an?mda..hayat?m?n son 3-4 g?n?nde.tuttun ellerimden ve geri d?nd?rd?n d?nyana."g?rmedi?im,tatmad???m seni sevdi y?re?im!" her ge?en g?n benli?ime s?zd?n.her uyand???mda seni daha bi sevdim,her seferinde daha ?ok ba?land?m. art?k yoklu?un dayan?lmazd?.ama g??l? olman i?in farkettirmemem laz?md? yoklu?unun hissedildi?ini.elimden geldi?ince hissettirmedim.ayakta kalmam?z i?in g??l? olmam?z gerekti.isyan etmezsek bulu?acakt? ellerimiz.
isyanlar?m?z? hapsettik y?reklerimize ve bekledik sadece...bi gece sabaha kar?? ?ehrime geldin.tarifsiz bi sevin? heyecan,mutluluk ?a?k?nl?k vard? i?imde.2 aydr senleydm ama ilk kez dalacakt?m g?zlerine.g?rd???mde seni ba?lad? v?cudum uyu?maya.titredi ellerim heyecandan.utanc?mdan konu?amad?m bile...nerdeydi senle durmadan konu?an,konu?mak i?in s?z?n? kesen k?z?yok olmu?tu mutluluktan..
gitti?inde t?m sevincim h?zne b?rakt? yerini.ve ge?mek bilmeyen sanc?lar.sen yoldayken tak?ld? bo?az?ma gidi?inin ac?s? ve gitmedi oldu?u yerden.a?lad?m...gece boyunca a?lad?m.3g?nl?k sevdam i?in a?lad?m...
sevgilerin en g?seli,sevdalar?n en masumu sa?ol ya?att???n3 g?n i?in.saol her?ey i?in saol bambim!
Ara
dygsz_cck
a$kım ya cok t$k ederim Sad sen saoL asıL sende oLmasan ßen hep a$k ya$ayacaktım sana yazdıqım $iir qeLcek yakında ßu $iirin cvpsız kaLmıcak sevdaLım mujukss t$kLer =)
Ara
mc_yaq?
BEN S?Z? YER?M BEAHHH:o :o :o Smile Smile Smile
Ara
sinemis
YAAAAAAAAA ÇOK GÜSEL OLMUŞ BU ŞİİR TAM BENİM DUYGULARIMI ANLATIO GALİBA SİZ FORMDA OLAN İKİ AŞIKSINIZ AMA SÜPER YAZMIŞSIN BU SENİN DUYGULARINMI JANIMMMMM
Ara
dygsz_cck
efet sinemis a$kımın duyguLarı t$kLer onun adına Tongue hayır ßu sitenin iki a$ığı deiLiz ßiz su sitenin iki sevdaLısıyız. : )

saoL yaqü dostum mujuks =)
Ara
..TuuCe..
$$$ fıstıkLar..bn sizi cok sewiyrm bea Wink
ma$aLLhhh..!
Ara
w00w
vaşşşşşşşşş Wink
Ara
..TuuCe..
aL i$te 2.iLginç tepkiLi geLdi(vaaşşş Big Grin )
aLi2 Big Grin
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig Grin dedim ya ali kardeşim die Big Grin ama o benden küçük abisiyim ben onun Big Grin
Ara
dygsz_cck
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:$$$ f?st?kLar..bn sizi cok sewiyrm bea Wink
ma$aLLhhh..!

?izde seni seviorz cnm : )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:09 PM