:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SaoL ?aM?!M...
YARGIÇ
Hehehehe Ama Sİse Ancak YargiÇ Nİkahi Kiyabİlİrİm Ben KardeŞİm Yaffffff Heheh
Ara
dygsz_cck
o da oLur ße aßey Big Grin
Ara
bestofmert
SEN? SEV?YORUM--
sevgili gen?ler !
bug?n sizdeb bi?ey isteyecegim.sak?n kimseye seni seviyorum demeyin! SUNU S?YLEY?N S?Z? ISIRMAK ?ST?YORUM YEMEK ?ST?YORUM KABUL ED?YORSAN ETM?YORSAN EYVALLAH
sSEN? SEV?YORUM ?yle kendine ii bak gibi bir s?z degildir laf olsun diye s?ylenen

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde hakk?n? vereceksiniz,?yle dokununca ge?iverecek arzularla filan kar??t?rmayacaks?n?z.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,o biri en az tuttu?unuz tak?m kadar ?nemli olacak hayat?n?zda.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,bir saat eksik uyumay? g?ze alabileceksiniz onu daha fazla g?rebilmek u?runa.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde elini tutmak da ?nemli olacak ba?ka ?eyler kadar.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde sevgilimsin de demi? oldu?unuzu bileceksiniz.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,onu ?zleyecek,d?s?necek,merak edeceksiniz.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,onun,g?z? telefonda araman?z? bekledi?ini unutmayacaks?n?z.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,ona s?prizler yapmay?,ufak hediyeler almay? ihmal etmeyeceksiniz.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,ona ?iirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa yazacaks?n?z da.

Birine SEN? SEV?YORUM dedi?inizde,belki ?mr?n?z?n sonuna kadar degil ama hi? olmassa yar?n,?b?r g?n de sevece?inizden emin olacaks?n?z.

bunlardan en ?nemlisi de;

B?R?NE SEN? SEV?YORUM DEMEDEN ?NCE ONUN BU S?Z? HAK ED?P ETMED???NE BAKACAKSINIZ.

nas?l??ok mu zor sayd?klar?m?fazla m? zahmetli?
?nsan?n birini sevip sevmedi?ini tam da b?yle belli oluy?-or arkada?lar.Sevmeyince ?? gibi gelir bu sayd?klar?m.
o zaman seni seviyorum demeyeceksin.Bir g?n b?t?n bu sayd?klar?m? fark?nda olmadan birine yap?yor olana kadar.
?imdi ne var bunda?Herkes birbirine bolca seni seviyorum dese diye d?s?nenler olacakt?r.iyi ozaman birbirini GER?EKTEN sevenler yeni bir s?z bulsunlar s?yleyecekaseni seviyorum da ort
Ara
YARGIÇ
Mistero_Bambino Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o da oLur ?e a?ey Big Grin

yaff karde?im bu ne acele dur bea nikah ?ahidi falan bul bari ayarla onlar? uygun bi g?nde k?yay?m size bi nikah karde?im....
Ara
eLiFiMM
bestofmert
bzm sevgimz dokununca ge?ecek sevgi diil ??nk? biz bu sevgiye ad?m atarken birbirmizden uzakt?k.belki h? g?remicektk birbirimzi.sesimizi duymak i?in sadece ??rp?ndk.msnde konu?abilioduk telde zor olduu i?in emrei bilmem ama ben saatlerce bekledim.h? g?rmedi?im biri i?in istemesemde ?ou gece akt? g?zya?lar?m.tuttum s?ktm kendimi ama durduramad?m.birbrimize telde ?iirler okuduk ?ark?lar s?ledik.2g?n ula?amadm korkudan neler d???nd???m? o bilio...g?zlerimzn i?ine bakarak a?lad?k son g?n?m?zde.ilk g?rd???m?zde son g?rd???m?zde titredik...gelece?imiden emin dilm ama yar?n?m?n onla ge?ice?ini biliorum...ve her gece g?z?m oturdu?u yere dalcak.yine orda olmas?n? dilicem...
Ara
dygsz_cck
a$kım ßenim yine doLdu qözLerim mujuksss ne ya$adıqını ne hissettiqini ßirtek ßen ßiLirim ve yarınım seninLe mujukss..! Sad
Ara
eLiFiMM
bazen yan?nda istio kalp sevdi?ini...doyas?ya bakmak istio sevdi?inin g?zlerine..?ok diil bi kere duysa sevdi?inin ger?ek sesini belki y?z kat sevecektir onu.bekler...big?n gelir..kar??s?ndadr sevdi?i ko?up sar?lmak ister..g?nler ge?er beraber..yan?ndayken anlamaz ya?ad??? anlarn asl?nda ?ok ?zel oldu?unu..sevdi?i u?ar ellerinden ..aradan zaman ge?er ?zledi?inde anlar her?ei..ke?ke der,biraz daha s?k? tutsayd?m ellerini,g?zya?lar? akarken silseydm sar?l?p ?pseydm..
ama anlamaz
oysa faydas? yok ?imdi ke?kelern..ke?keler getirmicek ne onu ne ge?en g?nleri..?imdi oturuodur yata??n?n ortasnda...a?l?odur belki...ama ge?...belki bi daa gelmicek..biri ??k?p ??retmelli ona bu ger?ei...yoksa big?n u?up gidecek...
Ara
dygsz_cck
üzqünüm..
hüzün doLu ßuqünüm
sana kavu$ma yoLLarım iice tıkanıo..
tek dayanma qücüm sen oLduqunu hiç ßir zmn unutma sefqiLim
ve ßunu ßiLerek ya$a
"ya$a.. ya$a.! sevdikLerin var ßurda"
eqer ki oLmasaydın kaLßimde inan hayattan kopacaktım.!
ßiLiorum uzuLduqunu ßiLiorum,hissediyorum,duyuyorum, qörüyorum qercek oLmasanda hayaLimde!!
ama ßir qün kar$ına dikiLcem ama ßir qün dikiLcem ßeLKi ßenim hayatımda oLmıcaksın ama yine de seni qöreßiLmek icin dikiLcem kar$ına!
i$te senin seven ßurda sen sevmesende
seni özLeyen ßurda sen özLemesende
ama yine de kar$ıLIksız özLem oLmasın sefqiLim
ne oLur!!!! ne oLur ßırakta sevqini duyguLarıma uzanıp hiç qitmesin.. ve hiç qitme eLifim hiç qitme SadSadSadSadSadSad
Ara
eLiFiMM
"GeleCeimi ?ilmem ama yar?n?m seninle!"
sevgin kar??l?ks?z deil..
?zlemin kar??l?ks?z deil..
?le bi uzand?ki sevgim kalbine...se?e?im oldun,se?e?in oldum..
?imdi sevdi?in y?rek dua edio sana
bu zor g?n?nde ayakta dur die
ayakta durmal?s?n,g??l? olmal?s?nki beni bulmal?s?n,bana ko?mal?s?n..
?imdi ellerin uzakta g?? vermem gereken g?nde..
bitmez yollara inat y?re?im y?re?inde
mutlu olman hayallerimde,dileklerimde
?imdi s?ms?cak, en i?ten bi kere g?l?mse..
seni sevio elifin..seni beklio elifin...?imdi ya?mur alt?nda..
Ara
fatosh_
vay be guzel bır sıırmıs ellerınıze saglık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:12 PM