:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herkesi bekliyorum hadi içeri arkadaşlar.......
GCLRNFNS
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyvallah abi bizde abilerimizden öğreniyoruz işte bu arada alay başı kim yaw :yikildim:

:teytey::teytey::teytey::teytey:

ayıp sana be seco bu alemde en kral halayı ben çekerim kardeşş.......Big Grin

bide sen varsınn işteeee......:hihi:hihi

:teytey::teytey::teytey:
:teytey:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abim çalışıyoruzzz yaaa ekmek parasıı ne yaparsınnnnnnnBig Grin

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

calıs abı calıs calısmayana ekmek yok abı bu bulusmaya sımdı kımler gelcek

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:calıs abı calıs calısmayana ekmek yok abı bu bulusmaya sımdı kımler gelcek

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

sen hariç herkess be sersimm bi sende gelsen herşey tam süper olacak vallaa.......Big Grin

:teytey::teytey::teytey: sersi ayama basma be kardeşşş düşüyodum as daha yaaaffff....:hihi:hihi
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen hariç herkess be sersimm bi sende gelsen herşey tam süper olacak vallaa.......Big Grin

:teytey::teytey::teytey: sersi ayama basma be kardeşşş düşüyodum as daha yaaaffff....:hihi:hihi

abı o herkes oldugu ıcın ben gelmıyorum zaten nese salla abım ben cok ıstıyorum ama aslım yok bılıyosun ogun bende tek gelmek ıstemıyorumSadSadSad
Ara
Melek06
men celdümBig GrinBig Grin napıyosunuz bakim bensizBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:men celdümBig GrinBig Grin napıyosunuz bakim bensizBig GrinBig Grin

melek hoşgeldin halaya katıl bakim geç sölee seyretmek

yok oynaa hadiiiiiiiç........:hihi:hihi
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı o herkes oldugu ıcın ben gelmıyorum zaten nese salla abım ben cok ıstıyorum ama aslım yok bılıyosun ogun bende tek gelmek ıstemıyorumSadSadSad

gel abisi en büyük aşk benim ben varımm daaaaa.....Big Grin
Ara
EndLess
abı ankaralı calıyo be gel ıkı göbek atalım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gel abisi en büyük aşk benim ben varımm daaaaa.....Big Grin

abı ayıpsın senın ıcın gelırım ama gercekten ben aslıyla gelmeyı cok ıstıyodumm Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17: onunla olsa gelrıdım
Ara
ѕqρα кJмя
Bjk kazandı tabi sewinin Big Grin

Ama pazara kadr Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nice Mutlu Yıllara Arkadaşlar adyge55 2 424 10-11-2009, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Arkadaşlar Buyrun Partiye Hadi Herkesi Bekliyom Gelmeyen Olursa Darilirim Ağlarim ceylan gözlü1 19 1,072 08-05-2007, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: TutkuM
  Iyiki Dogdunuz Arkadaslar..! Elfida 1 489 05-15-2007, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:46 PM