:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: herkesi bekliyorum hadi içeri arkadaşlar.......
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
merhaba millet ben bugün nedense çok neşeliyimm...::hihi

içimden oynamak zıplamak geldi herkesi

halaya bekli,yorummm kurtlarımızı dökelimm millett hadiiiiiiyinn....Big Grin
hele bi men dil verinnnnn tey tey teyy :teytey::teytey::teytey:

oynamayanın topuklarına sıkarımmm haaaaa....:hihi:hihi

ses açınn milletttt başlıyozzzzzzzzzzzzzzzz hobaaaaaaaaa.....Smile

[ses]http://minorcrisis.net/files/01-ERZURUM%20YAPILARI.mp3[/ses]
:teytey:oynuyorum abi aman topuğa kurşun sıkma:teytey: şarkıda süper :yikildim:
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::teytey:oynuyorum abi aman topuğa kurşun sıkma:teytey: şarkıda süper :yikildim:

saol seco cummmmm tut elimii kardeşş hobaaaaaaaa tey tey teyyyyyy:teytey:
:teytey:
abı yaa huseyın turanın hayvanlara benızsen sarkısını koysaydın onla daha cosardık :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı yaa huseyın turanın hayvanlara benızsen sarkısını koysaydın onla daha cosardık :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

vay serserim de gelmişş beee heyttt kardeşim senin itin olur beee koyarız onudaaa bugün sadece halay çekcem vaallaaa

tutmasın kimse beniiiiiii........:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay serserim de gelmişş beee heyttt kardeşim senin itin olur beee koyarız onudaaa bugün sadece halay çekcem vaallaaa

tutmasın kimse beniiiiiii........:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
cekelım be abı köpemız olsun sarkılar bugun nesemızı kıms ebozamaz yaa abı snele bayadır konusmaıyoruz napıyosun abım :Smile:Smile:Smile:Smile:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hobaaaa tey tey teyttt heyttt lolololololoolololoyyy Big Grin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cekelım be abı köpemız olsun sarkılar bugun nesemızı kıms ebozamaz yaa abı snele bayadır konusmaıyoruz napıyosun abım :Smile:Smile:Smile:Smile:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

abim çalışıyoruzzz yaaa ekmek parasıı ne yaparsınnnnnnnBig Grin

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hobaaaa tey tey teyttt heyttt lolololololoolololoyyy Big Grin

seco kardeş benden de güsel oynuyon be helallll kardeşimeeeeee be....Big Grin

:teytey::teytey::teytey::teytey:
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seco kardeş benden de güsel oynuyon be helallll kardeşimeeeeee be....Big Grin

eyvallah abi bizde abilerimizden öğreniyoruz işte bu arada alay başı kim yaw :yikildim:

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9