:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecelerinefendisi ve canat işbirliğiyle......
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliyodumm jatenn bee sibelimmm ya benim içim temizzz ama bugün gördümkiii

seninki daha temizz canımcımm çok güsel bi gündü yaşattıgın bana tşk ederim

sanaa bitanem.....SmileSmileSmile
ben teşekkür ederim canım benm kalbinin temiz olduğunu biliyordum bugün bir kes daha şahit oldum sağol canım benm:k:
Ara
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım bende seninle tanışmayı çok istiyorum mutlaka sende gel canım

bende gelcem apla benlede tanışırmısınn sana türkü çırırımm....Big Grin
Ara
iLLeth.!
ne zaman olcak bu buluşma tokattan gelmem bayaa zor ama gelcem bi ara iste inş o zamana denk gelirrr..SmileSmileSmile
Ara
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben teşekkür ederim canım benm kalbinin temiz olduğunu biliyordum bugün bir kes daha şahit oldum sağol canım benm:k:

benim için çok güsel bi gündüü bitanemm sizin partinin kasanması dışlındaa.......Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne zaman olcak bu buluşma tokattan gelmem bayaa zor ama gelcem bi ara iste inş o zamana denk gelirrr..SmileSmileSmile

janım kardeşim baş sayfada tarih var oraya bakarsan görürsünn kardeşş biz

beklerizzz memnuniyetlee senide gezdirme şerefine nail olurusss....Smile
Ara
GCLRNFNS
bakın sevgili arkadaşlarr bu sadece sen beni ben seni görme amaçlı deil bu bir dostluk arkadaşlık buluşması sizlerden ricamız kıymetli zamanınızdan bizede birgün ayırmakk ve biz inandıkkii ozamn dostluklar çok daha güsel yerlere gelecektirr katılımcı arkadaşlara şimdiden tşk lerimizi bir borç biliyoruz sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz......SmileSmile
Ara
iLLeth.!
afedersin abicim asağısını okumamıstım SmileSmile
Ara
GCLRNFNS
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:afedersin abicim asağısını okumamıstım SmileSmile

önemli deill kardeşşş sağolasınn.....Smile
Ara
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende gelcem apla benlede tanışırmısınn sana türkü çırırımm....Big Grin
öle herkesle tanışmam janımm:k: türkü istemem top oynarsak belki bitanemmmm:hihi
Ara
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim için çok güsel bi gündüü bitanemm sizin partinin kasanması dışlındaa.......Big GrinBig GrinBig Grin
birinci belli ikinci kim canım bende yalnış olmas:hihi partimde bir bende birrrr:hihi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün Kutlu Olsun CaNaT.. acemhe 9 1,380 09-18-2010, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: CaNaT
  canat x) _AL0n3_ 6 740 09-19-2009, Saat: 03:18 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  ıyıkı dogdun canat adda 45 1,572 09-25-2007, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 11:23 AM