:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecelerinefendisi ve canat işbirliğiyle......
GCLRNFNS
slm arkadaşlar herkese merhabalar bizler düşündükte bu form bizlerden bir parça gibii hani derler ya atan atılmas satsan satılmaz..Smileo yüsden ben ve canat kardeşim duygusuz.comdaki yolu sevgiden geçen bütün arkadaşlarımızın birgün biryerlerdede buluşmasına karar verdik biz inandıkki bizim için güsel bigün tertipliyebiliriz daha önce açılan bi konu vardı adminlerimiz tarafında fakat bunu güncellemek adına yer ve tarih belirlenmek üzere buluşma tertipliyelim dedik ve burda herkesin fikirlerine saygı duymakla beraber herkes istedigi yeri ve ne yapılması gerektiğini söyleyebilr.ben ve canat kardeşim düşündikki bu bir piknik olabilir bir boğass turu olabilir bir tarihimisin en güsel yeri olan çamlıca tepesi ve gülhane parkıda olabilir bizlerin düşüncesi bu şekilde ve sizlerinde güsel fikirlerini bekliyoruz tabikii ama siz degerli arkadaşlarımıza şu önemli hatırlatmayıda yapmakta yarar görüyoruzki tarih ve saat sabit kalacaktır o bakımdan derizki gelecek olan bütün arkadaşlarımızın işlerini o şekilde ayarlamalarını rica ediyoruz.ve diyoruzki bence bu buluşmadan sonra burdaki dostluk arkadaşlıklar daha iyi yerlere taşınacaktır. gelecek olan arkadaşlarımızın ben veya canat kardeşimle irtibata geçmesin istiyoruz çünkü herkesin ismi alıncak ve bu sayede kimlerin bu konuyla ilgilendigini hepimiz görecegiz ve bize ulaşmak için pim atabilirsiniz lütfen kimse yabancılık çekmesin herkes gönlünden ğeçtiğini uygulasın bisim kapımız tüm gönül ve duygusuz dostlarına açıktır sayfa devamlı güncellenecektir ilginize şimdiden teşekkür ederiz...

sevgiyle kalın şimdilik hoşçakalın...Smile

gecelerin efendisi&canat.......

yer: istanbul
tarih: 12-08-2007
saat: 12-19 arası....

sırasıyla boğazımız gülhane parkı ve çamlıca tepesi......

istanbulgenel.jpgr1.jpg
[ses]http://minorcrisis.net/files/SEZEN%20AKSU%20-%2002-%C4%B0stanbul%20%C4%B0stanbul%20Olal%C4%B1.mp3 [/ses]
cam17by.jpg
Ara
CaNaT
Evet arkadaşlar atilla nın da dediği gibi artık bi buluşma ayarlayıp tanışma düzenlesek. Böylece herkez birbirini yüz yüzede görmüş olacaktır.
bir boğaz turu yapsak hep birlikte fenamı olur hepinizden ilgi ve yorumlarınızı bekliyoruz
Ara
GCLRNFNS
& GELENLER &

GECELERİN EFENDİSİ

CANAT

SİBEL

OETESH

DERYALIM

İZMİTLİ PERİ

AŞK ŞEHİDİ

AMYLEE

İMMORTAL

HELEN

RÜYA GÜSELİ

ANTİSOS
Ara
CaNaT
oo kanka iyi iyi bayağı bi katılım olmuş yaw ben zaten kalabalık bi adamım
tek başıma Smile Smile
Ara
GCLRNFNS
sen geç dalganı üçüncü resimdekileri sayım sana soldanmı sağdanmı başlıyim.....Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
ortadan başla sen ben tanırım zaten kanka ayıpsın
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ortadan başla sen ben tanırım zaten kanka ayıpsın

oldu janım o kafası büyük olan varyaa işte o sensinn çek kafanı bişi görmüyom be kanka....Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
abi benim kafam değildir o ya kesin ziya dır o SmileSmile
Ara
ѕqρα кJмя
İstanbuL'da oLsaydım geLirdm sizinLen futboL muabbeti yapardık Big GrinBig GrinBig GrinD

ama deiLim işte =P

şansınıza küsün Big Grin
Ara
GCLRNFNS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İstanbuL'da oLsaydım geLirdm sizinLen futboL muabbeti yapardık Big GrinBig GrinBig GrinD

ama deiLim işte =P

şansınıza küsün Big Grin

canın sağolsun mertçim emin ol
duyarsız kalmadıgın için konuya gelmiş
kadar sevindim saolasın mertimm gene konuşruz ayıpsın be kardeşşş......Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün Kutlu Olsun CaNaT.. acemhe 9 1,376 09-18-2010, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: CaNaT
  canat x) _AL0n3_ 6 732 09-19-2009, Saat: 03:18 PM
Son Yorum: nazarboncuqu