:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cümlelerim bile kırgın sana
EndLess
aha yolun başındayım,kararlıyım..Çok şey var bilmediğin!Beni üzen yıllar değil,bitmeyecek sevgiler görmediğin...

Gittim,belki gözünde aşk hainiydim...Ama sendin farketmemiş olsanda yolu gösteren bana!Öyle acıdı ki içim söylediğin sözlere,öyle kırıldım ki...İstesemde toparlayamadım parçalarımı bi daha!Bir özürünü bekledim,bir çabanı ama göremedim!Anladım sonunda sen yalandan ibarettin...Şimdi vazgeçtim sevmelerden,vazgeçtim gözlerinden...Vazgeçtim o iki kelimenin arkasına sığınıp gerçekten saklanan yalandan,senden!!!

Ayrılıpta gidenler,aşkı ziyan edenler kime hesap verecek...Herkes tanık,Tanrım büyük!O herşeyi görür kimin kalbi kırık,düşmanım değilsin beddua edemem...Affeder mi seni bilmem ama ben affedemem!!!

Aslında söyleyecek o kadar çok cümlelerim var ki sana dair...Ama hep bende kalıcaklar!Zamanında o kadar yordun,kırdın ki cümlelerimi;ben istesem bile onlar dökülmüyor dudaklarımdan...Artık içim rahat biliyorum ki bir gün ayağına dolanıcak cümlelerim ve biliyorum boğulacaksın uğruna döktüğüm gözyaşlarımda...!Ne beddua ederim sana,ne de eskisi gibi dua...Seni Allah'a havale ederim,sonra yoluma devam ederim...!!!

Tek bildiğim kararlıyım ben affetmem seni...
Ara
Melek06
tsk......................................
Ara
büyüdüm_58
affedemezsinde zaten sende açtığı yaralar ne kadar derinse nefretinde o kadar fazla oluyor
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 402 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 449 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 330 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 725 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 320 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:58 AM