:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜsTündEKi üyE iÇin ciNayeT pLanı
Tr-laz
oncekinden iii ama ben direk olmeyi tercih ederim mesela silahla kafadan direk esnemez TongueTongue tek gidiş bileti Big GrinBig Grin tmm tmm senide götürürm korkma bi kurşunda sna boyle kolay olum bulamazsın daha
Ara
dj_cansel53
öpe öpe öldürelim olmazsa naz yapalım
Ara
Tr-laz
oyle olmeye can kurban.....
Ara
first
tr-lazz seni muştaylaa suyunu cıkarır sonra yere yatırır kafana 2 tekme atart kramponlaa kafanı ezer sonra bi kavanoza koyarr turşu yaparım seni anadın mı a nokta küü..
Ara
Tr-laz
senin ölüm plaınını beğenmedim caniiii ben öpüle öpüle ölmeyi tercih ederim mezbahane müdürü sie a nokta küüü sana....Big GrinBig Grin
Ara
first
ştt olum baksana seni gel ben öpeyimm ölümün en tatlısı huhaha Big GrinBig Grin
a nokta kü
Ara
Tr-laz
yok lan istemiyorum senin öpmeni rocco manyağıı...Big GrinBig Grin ben sana bi alttan bide üstten delik açarım sonra iki tarafı açık bol ceyranlı bi odaya koyarım zatüreden geberirisin....Big GrinBig GrinBig Grin a nokta qüüüü
Ara
first
olum ne oluyo delik melik ayıp nanBig GrinBig Grin
bende seni bizim pantere öptürürüm ay pardon yalattırırım salyaları yapısır yüzüne her tarafın sivilce olur onları patlata patlata geberirsinBig GrinBig Grin huhaa

a nokta küü (kebar yaz biraz)
Ara
Tr-laz
delik deyince aklına başka şeyler gelmesin yavrum panter beni yalamaz zaten sen köpeğe yanaşamıyon beni nasıl yalatacan hehe Big GrinBig Grin ben seni panterle 1 hafta karanlık odaya bırakırım çıkınca tabi sağ çıkabilirsen 10-15 kişi çıkarsınız..... tabi oda çıkabilirsen...Big GrinBig Grin hehe a nokta qüüüü
Ara
first
nann bakıyomda espiri tecrübe puanın artmıss cem yılmazdan mı cıktın sen haha.!!

a nokta küüüü..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,917 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 20,270 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,556 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,237 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,623 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 02:45 PM