:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜsTündEKi üyE iÇin ciNayeT pLanı
GCLRNFNS
üStündeki üye iÇin Ne Tür bi ciNayet pLanın oLur öLdürmEden öncE

iLk bana YapıLacağı için fazLa -CaNi- oLmazsanız biggrin.gif mutLu oLurum smile.gif

:hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
EndLess
abı senı fenerlılerını arasına koyar zorla besıktas dıye bagırtırım zaten ben bısey yapmam fenerlıler senı öldürür :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
deryalım

yandın sen ati :yikildim: :yikildim:
seni bi sandalyeye bağlardım ve karşında sprite içerdim.:yikildim: :yikildim:
ve seni susatırdım.daha sonra seni uçurum kenarında korkuturdum.
:yikildim: :yikildim: sandalyeye ip bağlayım uçurumdan aşağı sarkıtırdım.ipi bi yere bağlardım .orada asılı kala kala geberirdin.hem açlıktan, hem susuzluktan..:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı senı fenerlılerını arasına koyar zorla besıktas dıye bagırtırım zaten ben bısey yapmam fenerlıler senı öldürür :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi

ulann bağırmayaannnn adidirrrrrr beeeee zsiyahhh ulannn beyazzz ulannnnnn alayınaaa yeterrrr ulannnnnnSmileSmileSmileSmileSmileSmile

tenhada sıkıştırım motorlu ağaç testeresiyle seni liğme liğme doğrarım...:yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
vı$ Big Grin abi ben seni yemege götürürdüm sonra yemegin içine biraz fare zehiri en etkilisinden..tabi sana etki ederseBig Grin
Ara
deryalım
bende ilk önce aslı senin saçlarını yolar kel bırakırdım:yikildim: :yikildim:
sonra kafatasını bi bıçak yardımıyla gövdenden ayırıp onu kafatası koleksiyonuma eklerdim:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
sana şaka yaparım gülmekten ölürsün zaten:yikildim:
Ara
AsLı
allah razı olsun bacım yapsan varya sana cok dua ederim.
Ara
Tr-laz
once bir yere bağlarım sonrada neşterle parça parça ededrim TongueTongue Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
:hihi
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vı$ Big Grin abi ben seni yemege götürürdüm sonra yemegin içine biraz fare zehiri en etkilisinden..tabi sana etki ederseBig Grin

aslııı beeee beni yemeğe götürdün mademmmm:hihi

daha güsel bi ölümm meselaaaa

boğaza giderdikk yemegeeee:hihi

hesabı ödemezdinnnnnn garsonlarr beni atardııı boğasınnn derinn sularınaaa olmasmııııı:hihi :hihi :hihi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,777 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,209 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,473 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,175 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,558 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:46 AM