:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜsTündEKi üyE iÇin ciNayeT pLanı
deryalım
seni ellerimle gözümü kırpmadan bogazlarddımmmmmmmm...
ne demek istedigini anlamadım o igneler sana neden lazım??????????
Ara
djseninim
öpee öpee öldürürdüm kıss seniBig Grin:yikildim::yikildim:
Ara
deryalım
piss sapıkkk:yikildim: :yikildim: böyle ölüme can kurban:yikildim: :yikildim:
bende seni bi kaşık suda bogardım:yikildim:
Ara
immortal_life
[quote=deryalım]seni ellerimle gözümü kırpmadan bogazlarddımmmmmmmm...
ne demek istedigini anlamadım o igneler sana neden lazım??????????[/quotiğnenin fiyatından haberin var mı senin?niye boşu boşuna masragfa gireyim.en ucuz yollu cinayet şekli seni bıçakla öldürürdüm
Ara
GCLRNFNS
tenhaya kısdırdım sonra bıçağı çıkarıp kafasını kesip denize atıp köpek balıklarına yedirirdimmmSmileSmileSmile
Ara
Tr-laz
marangoz hanede bütün makinelerden geçirip kalan artıkları köpekler yem die veriridim Big GrinBig Grin off be çok cani ce oldu ama içimden oyle geldi....Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
seni bi kaşık suda boğar ölmessen tükürüğünle
tekrar ederdim ölene kadar...Smile
Ara
mayk
benı bır daha yormasın ya kendını ıst bogazından asagı atsın guzel ve temız bır olum olur acıkcasıBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Tr-laz
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni bi kaşık suda boğar ölmessen tükürüğünle
tekrar ederdim ölene kadar...Smile

ya abi o kadarda iğrenç olmasın ya suyu tercih ederim şimdi sen tükürüğe ısrar edersen bende seni abdest suyu ile boğarım yaniiiSmileSmileBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
sen igüllerin dikenleriylee ignelerdim ufacık kan dmlaları akar akarrr akarr veee
ölürdünnn oldumu bu kardeşşşşSmile) güsel ölüm düü nedersinnnnnSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,775 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,209 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,473 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,172 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,558 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:26 AM