:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pckopatın doğum günü partisine hoşgeldinizz:):)
PCKoPaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amam yine kıyamadım bak bunu getirdim güle güle oyna Big GrinBig Grin

oyuncak24.jpg
yupiieee ßaßamın SöS werip de aLmadııı oyuncakBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı ne bıcım dogum gunu kımse ılgılenmıyo benımle valla sıkayet edıcem orman bakanlıgına :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim:

ulan oğlum beklee bi sürü masraff yaptıkk daha gelen 3 kişi beeee

hadi beylerrr bayanlar en güsell partii burdaaaa gelllll gellll vatandaşşşş gellllllll:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he bende zekası biraz gelişir diye abaküs aldıydım canım benim çok sefiom ya bı kısı ne cabuk büyüdü atilla apisi :yikildim: :yikildim:

hiç sormaa abisii bisim ufaklıkkk birassss fırlama çıktıııı:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
havai.jpg
havai1.jpg
havai2.jpg
Ara
EndLess
abı be4n napııım seref abı cagırdı geldık kendı yok ortalarda valla gıdıcem haa ınsan bı bardak su verırı barı sıcaktan basıma gunes gectı bee:yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
palyaco.gif yaf bende varım Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
sen havuza bi gir çık istersen
yalnıs dikkat et havai fişeklere Atilla paraya kıymış coşmuş yine yangın çıkartacaksın
çatı diye bişi kalmadı zaten evde Smile
Ara
EndLess
yok abı sen dogum gunu partısı hazırlamayı bılmıyon ben bunu anladum

gel vatandas gel ıkı göbek atana bı halay bızden bu fırsat kacmaz hanımlar beyler yılın kampanyası burda :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim:

bak böle afıs asıcaktın abı yok nerde sen hıc bısey yapmams9ıssın :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
58_dilefkar3yezitvwf3.gifUFFF NE BİÇİM PARTI KİMSE BENLEN İLGİLENMİO:yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
serseriiiii abii bakk ordaaa açık büfe varr git istediğini yee iççç be abiii

bak misafirr karşılıyozzz nerdee bu doumgünü jojugu dahatçam valla partiyiii

aferim melek verdinn jojugun eline oyuncagı tutabilene aşkolsunnn pckopatın aklın a karpuz düşürdün janımmmmmm..:yikildim:Smile

benmi gelem agzına koyam yaaaaaa:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 725 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,246 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,252 04-09-2022, Saat: 09:56 PM
  Doğum Günün KutLu oLsn! {blue} Ñ•qρα кJмя 18 1,002 04-08-2022, Saat: 07:58 AM
Star Doğum Gününüz Kutlu Olsun PaSCHaM ve deniz kısı badelie 0 258 05-05-2021, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: badelie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:24 AM