:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: pckopatın doğum günü partisine hoşgeldinizz:):)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
YoRguN GeÇeN 1 HaFta SoNUnDa EÄžLeNeMeMiş oLaN TüM çıLGıNLaR pckopatın doğumgünü PaRtiSiNe HoŞ GeLDiNiz... icon_p.gif

Ev Sahibi.....
gecelerinefendisi ... yes.gif balloons.gif

ŞeReF KoNuKLaRı;
melek, serseri, canat, talk.gif

DaVeTLiLer:
TüM foRuM ÜyeLeRi DaVeTLiDir.. talk2.gif

YeMeK MeNüsÜ:
AçıK BüFe Ara SıCaK, Ana YeMeK, SoÄžuK ve SıCaK MeZe, MeYVa, TaTLı..
doner.gif pizza.gif serviert.gif pfannkuchen.gif

İÇiÇeKLeR:
aLkoLLü ve aLkoLsüZ KoKTeYLLeR..
( aLkoLLü içKi seRviSiMiz LiMitLi oLuP LiMiT sıNıRıMız icon_throwup.gif KaDaRDıR.. )
drunkard.gif drunkard.gif trinken.gif trinken.gif drunkard.gif

PrOGraM:
CaNLı MüzİK ve GeCe yaRıSıNdaN SoNra UnderGRauND eŞliÄžiNde MaKSiMuM EğLeNCe...
romeo.gif music.gif

MeKaN:
HaVuz BaŞıNda LaZeR ıŞıKLaRı EşLiÄžiNde miNderLer ÜsTüNde kISaCaSı NeRDe isTerSeNiZ.. GÜZeL KaFaYLa NeReSi oLDuÄžuNun Ne öNemi VaR ki zaTeN icon_dumur.gif icon_dumur.gif icon_dumur.gif

HePiNiZe !Y! icon_okey.gif eÄžleNCeLeR...!!!
ahahaha içki limitine koptum Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim: aßi SaoL yhaaa waLLa eLLerine SaqLık Big Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahaha içki limitine koptum Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim: aßi SaoL yhaaa waLLa eLLerine SaqLık Big Grin

seni resill etcem dedimmm ama kıyamadımmm vallaSmile

nede olsa gün senin gününnnnSmile

öyle tembeellik yapma gel kapıda durda misafirleri karşılaaaaa:yikildim:
yok ߀n oynamaya gidiom Big Grin Senin iShin güCün neBig Grin dur iShte kapıdaBig GrinBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ߀n oynamaya gidiom Big Grin Senin iShin güCün neBig Grin dur iShte kapıdaBig GrinBig Grin

az oyna kıs dökülen kurtları kim toplayacak sonra Smile
eeee ben niye kalımm canım şimdii gelenlerden bi kıs bulur bende dansa geçerimmmm:yikildim:
:yikildim:
sende gel dur kapıda canımı sıkma bozarımm partiyiii valla:yikildim:
taaam ßuLdum Canat durSunBig GrinBig Grin
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:az oyna kıs dökülen kurtları kim toplayacak sonra Smile

ooo canat bey hoşgeldinizz efendimm sizz şeref konuğumuzu

aramızda görmekten çok büyük keyiff aldıkkk:hihi :hihi

bozuntuyaa vermee geç masada otur ayak altında dolaşmaaaa:yikildim: :yikildim: :yikildim:
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:taaam ßuLdum Canat durSunBig GrinBig Grin

allah seni ne yapsın emi utanmazz oo şeref konuğuuu beeeee:yikildim: :yikildim:
abı serefın konuguymusuz da henuz seref gelmedı nasıl konuksak seref abı yok ortalarda :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yaw farkındayım ıgrenc bı esprı oldu :yikildim: :yikildim: :yikildim: bı daha sefer daha ıyısını yaparım sımdı bagıslayın :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35