:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pckopatın doğum günü partisine hoşgeldinizz:):)
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah seni ne yapsın emi utanmazz oo şeref konuğuuu beeeee:yikildim: :yikildim:
߀nde doum günü ChoCuuyumBig Grin ßiShe diom mu haneBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı serefın konuguymusuz da henuz seref gelmedı nasıl konuksak seref abı yok ortalarda :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yaw farkındayım ıgrenc bı esprı oldu :yikildim: :yikildim: :yikildim: bı daha sefer daha ıyısını yaparım sımdı bagıslayın :yikildim: :yikildim: :yikildim:

şerefi bizzzzz çöpleri toplasın diye düşünmüştükkkkk:hihi

neyse şeref konuklarımızdan sende geldinn hoşgeldin:hihi

sende şimdilik ayakta kalma masana geç otur bekle hadi canım hadi güselimmm hadi lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sonra ilgileniriz senleeee okişşş:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:߀nde doum günü ChoCuuyumBig Grin ßiShe diom mu haneBig Grin

tamam sende jojuksunn amaa biras sabrett bak ben sanaaaaa oyuncakkk eşşek aldımmmmm vericem birasdann hadi geç kapıyaaa janımmm..:yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
bende geldim daBig GrinBig Grin nasılsınız tekrardan dogum günün kutlu olsun pcsekerimSmile bu arada hediyemi dün vidim bugun bos geldimBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam sende jojuksunn amaa biras sabrett bak ben sanaaaaa oyuncakkk eşşek aldımmmmm vericem birasdann hadi geç kapıyaaa janımmm..:yikildim: :yikildim:

he bende zekası biraz gelişir diye abaküs aldıydım canım benim çok sefiom ya bı kısı ne cabuk büyüdü atilla apisi :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
amam yine kıyamadım bak bunu getirdim güle güle oyna Big GrinBig Grin

oyuncak24.jpg
Ara
EndLess
abı ne bıcım dogum gunu kımse ılgılenmıyo benımle valla sıkayet edıcem orman bakanlıgına :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende geldim daBig GrinBig Grin nasılsınız tekrardan dogum günün kutlu olsun pcsekerimSmile bu arada hediyemi dün vidim bugun bos geldimBig GrinBig GrinBig Grin
werdiiiniS hedieLeri ßugün geri weriomu$um ahaha :yikildim: hoShgeLDinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende geldim daBig GrinBig Grin nasılsınız tekrardan dogum günün kutlu olsun pcsekerimSmile bu arada hediyemi dün vidim bugun bos geldimBig GrinBig GrinBig Grin

melekçimmm yollarını gözlerr oldukk şerf konuğusunnn partiye geç kalıyosunnnn yuhhhhh yaniii diyceeemm diyemiyorummm nedenn çünküü gene trnstasınnn dimi sennnnn bakımmmmm:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he bende zekası biraz gelişir diye abaküs aldıydım canım benim çok sefiom ya bı kısı ne cabuk büyüdü atilla apisi :yikildim: :yikildim:
hakketten yaw:S 17 oLduk Sad 16 iiydi ߀aBig Grin ßen ßi kaCh Sene onLa idare ederdimBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 726 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,246 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,253 04-09-2022, Saat: 09:56 PM
  Doğum Günün KutLu oLsn! {blue} Ñ•qρα кJмя 18 1,003 04-08-2022, Saat: 07:58 AM
Star Doğum Gününüz Kutlu Olsun PaSCHaM ve deniz kısı badelie 0 258 05-05-2021, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: badelie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:01 AM