:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off offf seviyorum
djseninim

yok bişi yok bakmasan olmaz:yikildim:
Ara
CaNaT
çok acele etmişsin o halde
neden böyle yapıyorsunuz yani birisiyle bişeyler paylaşmanızı normal karşılarım
ama nasıl biranda çok fazla güvenip herşeyinizi payiaşabiliyorsunuz
en yakın arkadaşım dediğim kişiyi en az 5 yıldır tanıyorum bu biranda
olan bi dostluk değil zaman içerisinde sağlamlaşan bi dostluk insanlara bu
kadar çabuk inanmak güvenmek ne kadar doğru yorumu sana bırakıyorum.
ne yapmayı düşünüyorsun şimdi seni hiç ssevmeyen birisi için üzülmeyi mi
düşünüyorsun onun için canını sıkmayı mı yoksa kendine bi çeki düzen vermeyi mi hiçbirşey için o kadar aceleci davranma artık. bırak ya nereye yetişiyorsun
bişey olacaksa ağır ağır olsun ama sağlam olsun umarım hayatında işte
gerçek dost diyebileceğin insanlar çok olur
Ara
ZeNabiN
[quote=canat]çok acele etmişsin o halde
neden böyle yapıyorsunuz yani birisiyle bişeyler paylaşmanızı normal karşılarım
ama nasıl biranda çok fazla güvenip herşeyinizi payiaşabiliyorsunuz

buna kesinlikle katılıyorum. öyle bi zamana geldikki etrafta melek yüzlü şeytanlar dolaşıyor. nasıl görünüp ne pislikler yapanlar var. herkesi kendiniz gibi görmeyin. Allah korusun başınıza kötü şeyler gelmesinden korkarım. kendinize dikkat edin lütfen. sene çok üzülme olur mu???
Allah hepinizi korusun
Ara
djseninim
off off saolun ama çok seviyorum o beni umursamıyo bile ark. merve seni çok özledi demiş oda slm söle demiş :'(:'(
Ara
Melek06
güvenme bu erkeklere hepsi böle yaa beni 4 senelik sözlüm aldattı bcogu erkek böle:S:S
Ara
djseninim
yaa bilmiyorum unutmak çok zorr olacak ama başka çarem mi var ama bekliyorum bigün karşısına çıkıcam neden diye sorucam bakalım ne olaçak cevabıSadSadSadSadSadSadSadahhh gönlüm ondan sana hayır yok
Ara
ChoiceMaster
sakın karşısına bi daa çkıp öle bşy sorma o zmn daa da kıymete biner kndni bişe sanar bu sfer hiç yüz wermez sna, bliorum zooor olcak ama untmya çalş, sna kıymet wermeyene sn nie deer weriosun hem bnu düşn!! sn herkesten deerlsn madem o sni anlamamış sewmemiş, we sni sewemiycek kdr da karaktersizmiş, snn onn içn üzülmen snce de sçma diil mi bu durumda.. Lütfen üzme kndni bi süre deişik şelerle ilglen, yaşını blmiorm ama çok yaşlı diilsn heralde, daa önnde kocamaaan bir hayat war aslnda kocaman bi hayat ama sni düşünmeyenler içn kndni üzerek geçirilmeyecek kdr kısa bi hayat, bi zmn sora sni gerçekten anlayan, sna gerçekteen deer weren brini bulduunda önceki kşi içn harcadıın zamana o kdr üzülceksn kii!! Bi daa onu düşünmemeye çalş, sil resmini fln, sen üzüldükçe o geri gelicek mi sanıosun HAYIR gelmicek, iddiaya greblrm herşeyine, hyallerini biraz kısıtla we kndni üzmek yerine yeni bi hayata başla nolur çnkü sen herşeyden daa deerlsn sni anlmyanla ne işin olablr kii!!!

ark.larma dawrandıım gbi samimi oldu brz yazı ama böle düşünüorm yani we bu knularda pek yanılmam, önerilerm az çok işine yarıcaktr üzme kndni Smile
Ara
djseninim
samimiyetin hoşuma gitti saol çok zor arkadaşlarım onla konuştuğunu filan söylüyo dayanamıyorum çok kötü oluyorum hepp aynı oluyo her aşkta yine ben mutsuz oluyorum SadSadSadsürekli aynı onu o kadar çok seviyodum ki ama sonu ne oldu yine acı en iyisi unutmak ama nasıl herşeyi denedim sildim fotolarda bakmıyorum SadSadSad(:ztn nicklerinden belli başka birini seviyo unutmaktan başka çarem de yok saol arkadaşım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sak?n Kimseye ''Seni seviyorum'' Demeyin €BeRimSin 23 2,239 04-01-2022, Saat: 06:32 AM
Son Yorum: wildfang
  offf asiye 7 813 04-17-2009, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Onu çook Seviyorum ORÇUN 12 1,101 10-31-2007, Saat: 12:41 PM
Son Yorum: desertrose
  off offf djseninim 16 1,169 05-20-2007, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:41 AM