:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sak?n Kimseye ''Seni seviyorum'' Demeyin
€BeRimSin
Bug?n sizden bir ?ey isteyece?im. Sak?n kimseye ''Seni seviyorum'' demeyin.

L?tfen. Kullanmay?n art?k bu s?z?. Ba?ka bir ?ey deyin birbirinize onun yerine. Duygular?n?za daha denk d??en bir ?ey... Benim akl?ma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygular?n?z...
Hay?r, i?ini dolduracaksan?z ''Seni seviyorum''un, bir diyece?im yok. Ama umudum da yok.
''Seni seviyorum'' ?yle ''Kendine iyi bak'' gibi bir s?z de?ildir. Laf olsun diye s?ylenen...
Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde hakk?n? vereceksiniz.
Bir kere onu ger?ekten seviyor olman?z laz?m. Yani ?yle dokununca ge?iverecek arzularla falan kar??t?rmayacaks?n?z.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, o biri en az tuttu?unuz tak?m kadar ?nemli olacak hayat?n?zda.!!!!!!!!!!!!!

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, bir saat eksik uyumay? g?ze alabileceksiniz!!! onu daha ?ok g?rmek u?runa.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, elini tutmak da ?nemli olacak ba?ka ?eyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, ''Sevgilimsin'' de demi? oldu?unuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, onu ?zleyecek, d???necek, merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, onun g?z? telefonda (evet, cep telefonu ??kt???ndan beri kulak de?il g?zler telefonda) araman?z? bekledi?ini unutmayacaks?n?z.!!!!!!

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, ona s?rprizler yapmay?, ufak hediyeler almay? ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, ona ?iirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaks?n?z da.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, ?ark?daki gibi, ellerinizde ?i?eklerle kap?s?nda bekleyeceksiniz.(yada g?ndereceksiniz)!!!!!!

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, belki ?mr?n?z?n sonuna kadar de?il ama hi? olmazsa yar?n, ?b?r g?n de sevece?inizden emin olacaks?n?z.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, ayn? zamanda ''Free tak?lal?m'' da diyemeyece?inizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dedi?inizde, o a?ktan s?z ederken siz ''Ben almayay?m, alana da mani olmayay?m'' demeyeceksiniz.

Nas?l?

?ok mu zor?

Fazla m? zahmetli?

?nsan?n birini sevip sevmedi?i tam da b?yle belli oluyor arkada?lar. Sevmeyince ''i?'' gibi geliyor b?t?n bu sayd?klar?m.
O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz. Bu kadar basit. Bir g?n fark?nda olmadan b?t?n bunlar? yap?yor oldu?unuzu g?r?nceye kadar.
?imdi ''Ne var bunda? Ke?ke herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese' diye d???nenler olacakt?r.
?yi. O zaman birbirini ger?ekten sevenler yeni bir s?z bulsunlar s?yleyecek.
''Seni seviyorum'' orta mal? olsun. Zaten oldu olaca?? kadar.
GENCO
evet katılıyorumm arkaaadsım sana, keşke herkez senıın gıbıı sevgııyı cidiye alsaa bı kac gunluk heves ugruna harcamasa buu yüce sözüü 'seni seviyorum' kelımesı içinde nelerın yatıgını bılmedenn boş yeree kulanmasalr anlamını degerını yıtırmesee dıyecem maleseff ama ama ama
bilgeis
ben bugün defalarca söyledim bu kelimeyi kendi kendime ama kendimi sevdiğim için değil onu sevdiğim için.............seni seviyorum...kendime söyledim( ki hep aklımda bulunuyor) zaten ona göre haraket edeyim diye.......
..TuuCe..
cok güzel bi yazı ve gercekten hakkı verilmiş yani..
paylaşımın için saol..
hissetmeden söylememek lazım.!
Ara
aSiK_CoCuq
Ezberimsin HaKLisin ama Ben BunLarin Hepsini qöZe alArak YapTim. qeRçeKten SeVdİm oNu dü$ünMeden Yapamadım ama OyuNCak oLdum Ya Bu DeViRde A$k'I Oyuncak qibi kulanıyorlar... i$te SeVdim HücResine zaRar qeLse Yakardım dünyayı amaaa Değmiyorr Sevmeyeceksin Hiç Kimseyi Hiç kimsEye DeqeR VerMicen verdim BırakTı beni i$teeeee BıraKtııı Ama haLa seVioRum FayDasi Da yOq ArTıq O isTemioR.. Uzun lafıN KısaSı BenCe qeRçekten seViyoRsa Ve Senin YazDıqın qibi isE Desin eqEr daLqaSına iSe Demesin...
?m?r
gercekten sevgısıne bu kadar degr veren bırını bulmak cook zor senın gıbı ınsanlar oldugu surece ınan bu buyuk soz yanı "senı sevıyorum" gerektıgı yerde ve hakeden ınsanlara soylenır aama bazılarıda var bu sozu bos yere kucuk mınıcık bır heves ugruna soyluyorlar olmazz....
Ara
NuRii
nasılda kendine bağladın beni elindeyim işte oyuncak gibi artık ne isersen yap sende bana elindeyim işte oyuncak gibi bir bakısın yeter yanrım inana atesler içinde kalrım herhan sen sevmesende severim her an elindeyim işte oyuncak gibi
Ara
NuRii
nas?lda kendine ba?lad?n beni elindeyim i?te oyuncak gibi art?k ne isersen yap sende bana elindeyim i?te oyuncak gibi bir bak?s?n yeter yanr?m inana atesler i?inde kalr?m herhan sen sevmesende severim her an elindeyim i?te oyuncak gibi
Ara
İLAYDA
Varya Ben Hep Dİyorum Hanİ Parayla İmanin Kİmde OlduĞu Bellİ Olmaz Derler Ya Hasan Varya Kİmder Sen Ve BÖyle Yazilar ArkadaŞim GerÇekten Sana Katiliyorum Ama İnsanlar Artik Sevgİye İnanmadan Sevgİ SÖzlerİ Sarf Edİyorlar KeŞke Herkes Senİn Gİbİ Olsa Çok SaĞol ArkadaŞim PylaŞimin İÇİn PaylaŞimini Tek Kelİme İle Tarİf Etmek İstİyorum ^^^mÜkemmel^^^
Ara
ayselim
evt katılıyorum sana canoo haklısın ama en ummadık kişiler bilee öle artık yok o saglam karakterli dediğim dediktir insanlar yanar döner olmuşşş
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  keşke hiç görmeseydim seni asi_carisma 3 607 04-12-2022, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: wildfang
  .: Sana Seni Yaz?yOrum :. NuRii 1 530 04-07-2022, Saat: 06:52 AM
  k?mseye seni sewiom demeyin NuRii 5 698 04-07-2022, Saat: 02:14 AM
  Onu çook Seviyorum ORÇUN 12 1,101 10-31-2007, Saat: 12:41 PM
Son Yorum: desertrose
  off offf seviyorum djseninim 7 777 06-26-2007, Saat: 03:45 PM