:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savas Suclusunu Cezalandirin.......
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?rk Milleti olarak Zulme kar?? hi?bir zaman boyun e?medik, e?meyizde(... hepimizin bildi?i gibi...)
konvansiyonel sava?lar? bir tarafa b?rak?rsak zulme boyun e?di?imizin a?ikar oldu?unu s?yleyebilirim. ?u zul?m de?ildir de nedir bana a??kla l?tfen.kendi topra??mda yeti?tirebilece?im ?r?ne kim kota koyabilir.Benden ba?ka...........
YARGIÇ
E?er sizin dedi?iniz gibi yaparsak barbar bir millet olarak tarihe ge?mez miyiz??[/quote]

B?Z K?ME G?RE AS?L B?R M?LLET?Z K? SENCE TAR?H?M?ZE BAKAN HANG? D?NYA DEVLET? B?Z? AS?L B? M?LLET OLARAK DE?ERLEND?RD? K? ONLARA G?RE B?Z ZATEN BARBARIZ HE BAK K?MSEYE OLMADI?IMIZI ?SPAT ETMEK G?B? B? ?ABAMDA YOK DERD?MDE E?ER KEND?M?ZE G?RE D?YECEKSEN BUNADA ??YLE D?YORUM B?Z SUSTUK?A PAYLA?ILAN VATAN TOPRAKLARI BU KEZ KA?IT ?ZER?NDE ALINACAK O ZAMANDA ?ULSUZ B? M?LLET OLACA?IZ
Ara
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konvansiyonel sava?lar? bir tarafa b?rak?rsak zulme boyun e?di?imizin a?ikar oldu?unu s?yleyebilirim. ?u zul?m de?ildir de nedir bana a??kla l?tfen.kendi topra??mda yeti?tirebilece?im ?r?ne kim kota koyabilir.Benden ba?ka...........

H?mm anlad?m...:o

Benim demek istedi?im Yarg?? karde?imin a?t??? konuyla ilgili olan k?sm?yd?...

Bu konuda sonuna kadar hakl?s?n....
Ara
tuti
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer sizin dediğiniz gibi yaparsak barbar bir millet olarak tarihe geçmez miyiz??

BİZ KİME GÖRE ASİL BİR MİLLETİZ Kİ SENCE TARİHİMİZE BAKAN HANGİ DÜNYA DEVLETİ BİZİ ASİL Bİ MİLLET OLARAK DEĞERLENDİRDİ Kİ ONLARA GÖRE BİZ ZATEN BARBARIZ HE BAK KİMSEYE OLMADIĞIMIZI İSPAT ETMEK GİBİ Bİ ÇABAMDA YOK DERDİMDE EĞER KENDİMİZE GÖRE DİYECEKSEN BUNADA ŞÖYLE DİYORUM BİZ SUSTUKÇA PAYLAŞILAN VATAN TOPRAKLARI BU KEZ KAĞIT ÜZERİNDE ALINACAK O ZAMANDA ÇULSUZ Bİ MİLLET OLACAĞIZ[/quote]

Çanakkale savaşına katılan askerler biliyor en azından asil bir millet olduğumuzu...

Ama dediğin gibi diğer ülkelerin bizi nasıl gördüğü önemli değil.
Önemli olan bizim kendimizi nasıl tanımladığımız...

Biz sustukça.......diyorsun.

Burada da sen haklısın ama bunun da konuyla bir ilgisi yok...
Ben cezalandırma konusunda yorum yaptım sadece...
Bu konularda zaten hemfikiriz...
Ara
YARGIÇ
Burada da sen haklısın ama bunun da konuyla bir ilgisi yok...
Ben cezalandırma konusunda yorum yaptım sadece...
Bu konularda zaten hemfikiriz...

SANIRIM SENDE HAKLISIN NEYSE BU KONU DEĞİŞMEYE BAŞLADI YAFF HEMFİKİRİM SENİNLE
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:E?er sizin dedi?iniz gibi yaparsak barbar bir millet olarak tarihe ge?mez miyiz??

B?Z K?ME G?RE AS?L B?R M?LLET?Z K? SENCE TAR?H?M?ZE BAKAN HANG? D?NYA DEVLET? B?Z? AS?L B? M?LLET OLARAK DE?ERLEND?RD? K? ONLARA G?RE B?Z ZATEN BARBARIZ HE BAK K?MSEYE OLMADI?IMIZI ?SPAT ETMEK G?B? B? ?ABAMDA YOK DERD?MDE E?ER KEND?M?ZE G?RE D?YECEKSEN BUNADA ??YLE D?YORUM B?Z SUSTUK?A PAYLA?ILAN VATAN TOPRAKLARI BU KEZ KA?IT ?ZER?NDE ALINACAK O ZAMANDA ?ULSUZ B? M?LLET OLACA?IZ[/quote] ?OK ?Y? B?R NOKTA KARDE??M. B?ZE BARBAR D?YENLERE B?Z HER DA?M A?TIK G?NL?M?Z? UMMANLAR G?B?.HALA ARKAMIZDAN KUYU KAZANLAR DE???T? M? PEK?? T?RK?N G?C?, T?RK?N ASALET? D?YE ANLATIP DURDUKLARIMIZ ???M?ZDEK? KURUNTULARIMIZ OLARAK KALMAYA MAHKUM OLMASIN. EN ?OK D?YALO?A ?NEM VERMEM?Z GEREK KEND?M?Z? ANLATMALIYIZ K? YANLI? ANLATILANLAR DE?ERS?Z KALSIN?
isyanbitmez
Konunun DiŞina Çiktim.bİrİ Yola Fİkİr Gİremez Levhasi Koysun Yoksa Yolun Sonu GÖzÜkmÜyor.............
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konunun Di?ina ?iktim.b?r? Yola F?k?r G?remez Levhasi Koysun Yoksa Yolun Sonu G?z?km?yor.............

Yola fikir girmezse zaten tart??malar?n bir anlam? kalmaz...
Ama konu da baya bi sapt?...Smile
Ara
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SANIRIM SENDE HAKLISIN NEYSE BU KONU DE???MEYE BA?LADI YAFF HEMF?K?R?M SEN?NLE

Bende karde?im...Wink
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konunun Di?ina ?iktim.b?r? Yola F?k?r G?remez Levhasi Koysun Yoksa Yolun Sonu G?z?km?yor.............

???M?ZDEK? AS?L?K DI?A VURUYO ?SYANB?TMEZ SORA B?Z?DE SUSTURMAK ?STEYECEKLER
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:33 AM