:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savas Suclusunu Cezalandirin.......
YARGIÇ
Evet ArkadaŞlar BugÜn Baktim En Hassas Noktalarimizdan Bİrİ Bu Bende Dedİm Kİ Bakİm KardeŞlerİm Ne Kadar Yaratici Şİmdİ Olay Şu Farzedelİm Kİ SavaŞ Çikaran İnsanlara Saldiri Emrİ Veren Ve On Bİnlerce Masum İnsanin ÖlÜmÜne Neden Olan Bİr Lİder VAR Ve SavaŞ Sonunda Mahkemede Yargilaniyor Astiririm Falan İstemİyorum ArkadaŞlar Ona GÖre Daha Yaratici Şeyler Beklİyorum Hadİ Bakem Nasi Ceza Verİonguz....

ÖNEMLİ:ARKADAŞLAR SİZDEN RİCAM BU OYUNU OYNARKEN HERHANGİ BİR İSİM KULLANMAMANIZDIR...
Ara
YARGIÇ
abi kimse bişi yazmadı bu konuya yoksa herkes adamı bırakıyo mu acayip hassasmışız bu konuda ah ne dumurluk bendekide yaffff
Ara
isyanbitmez
Kafasina Sİlahin Namlusunu Dayayip SÜreklİ O Şekİlde GÜnlerce Bekletİrİm. BoŞ Sİlahin, DÜzensİz Zaman Araliklariyla, TetİĞİnİ Çekerİm.İlk Olarak Bununla BaŞlarim..........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kafasina S?lahin Namlusunu Dayayip S?rekl? O ?ek?lde G?nlerce Beklet?r?m. Bo? S?lahin, D?zens?z Zaman Araliklariyla, Tet???n? ?eker?m.?lk Olarak Bununla Ba?larim..........

YAFFF VARYA SEN?N ?U YARATICI Y?N?N? KUTLUYORUM DEVAMINI BEKL?YORUM KARDE? EL?NE SA?LIK BEKLET ?YLE BEN FARELER? A? BIRAKIYOM ??MD
Ara
isyanbitmez
S?l?klerle, Karincalar,arilar Ben?m.tamamen Tek B?r H?cres?n? Kipirdatamayacak Hale Get?rd?kten Sonra V?cuduna B?r Ka? Yara A?ip ?zer?ne Bal D?ker?m Sonra Salarim ?st?ne Karincalari Arilari.onlar ???n? B?t?r?nce Kanini S?m?rs?n D?ye S?l?kler? Yapi?tir Onlar ???n? B?t?r?nce Tuz Yer?n? B?l?r. ?k?nc? Olarak..........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:S?l?klerle, Karincalar,arilar Ben?m.tamamen Tek B?r H?cres?n? Kipirdatamayacak Hale Get?rd?kten Sonra V?cuduna B?r Ka? Yara A?ip ?zer?ne Bal D?ker?m Sonra Salarim ?st?ne Karincalari Arilari.onlar ???n? B?t?r?nce Kanini S?m?rs?n D?ye S?l?kler? Yapi?tir Onlar ???n? B?t?r?nce Tuz Yer?n? B?l?r. ?k?nc? Olarak..........

BEN O KATLED?LEN ?NSANLARIN YAKINLARINIDA GET?RMEK ?STER?M TAB? YANLARINDA GET?RECEKLER? ?EYLER? B?LEMEM
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN O KATLED?LEN ?NSANLARIN YAKINLARINIDA GET?RMEK ?STER?M TAB? YANLARINDA GET?RECEKLER? ?EYLER? B?LEMEM
YARGI? SENS?N AMA BU ONLARIN ?Z?NT?LER?N? HATIRLAMALARINA SEBEP OLACAK.B?R AN B?LE OLSA ONLARA BU ACIYI HATIRLATMAMALI.UZAK TUTMALI B?Z GEREKEN? YAPARIZ.MESELA YANINDA GET?RD?KLER?N? SEN TOPLA B?Z UYGULARIZ......
soyle
bakara%2011-12.jpg

bunlari rabbime havele ediom bunlari oldurmeyle bitiremeyiz en iyi cezayi o verir Sad
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YARGI? SENS?N AMA BU ONLARIN ?Z?NT?LER?N? HATIRLAMALARINA SEBEP OLACAK.B?R AN B?LE OLSA ONLARA BU ACIYI HATIRLATMAMALI.UZAK TUTMALI B?Z GEREKEN? YAPARIZ.MESELA YANINDA GET?RD?KLER?N? SEN TOPLA B?Z UYGULARIZ......

BU ?NCE VE ZAR?F D???NCELER?NE KATILIYORUM VE UYARDI?IN ???N TE?EKK?R EDER?M B?R?S? B?RAZ KIZGIN YA? GET?RM?? SA? D?PLER?NE ?? GEL?OMU? O GADDARIN HE B?DE ?EY VAR ?U SEN?N A?TI?IN YARALAR VARYA ONLARI ?Y? ETMEK ???N AZ NAYLON ER?TEL?M NE DERS?N
Ara
isyanbitmez
NOKTAYI KOYMU?LAR...........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:45 AM