:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savas Suclusunu Cezalandirin.......
YARGIÇ
atatürk.gif

" Bu memleketin toprakları üstünde kanlarını döken kahramanlar! Burada dost bir vatanın bağrında bulunuyorsunuz. Huzur ve barış içinde uyuyunuz.Sizler Mehmetçiklerle yanyana, koyun koyunasınız.

Uzak diyarlardan evlatlarını bu harbe gönderen analar, göz yaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır...Huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır. Onlar bu topraklarda canlarını verdikten sonra, artık bizim çocuklarımız olmuşlardır..."

ATAYI KOYDUĞUN YERE VE KURDUĞUN CÜMLELERİN ÜSTÜNE CÜMLE YAZMAK HERŞEYE SAYGISIZLIK OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM DOKUNDUN YİNE HASSAS Bİ NOKTAMA...

ONUN NAÇİZ BEDENİ TOPRAK OLDU AMA BİZ ONUNDA DEDİĞİ GİBİ T.C.İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR BİZDE ONUN BEKÇİLERİ SAOL KARDEŞİM YÜREĞİNE DİLİNE ELİNE SAĞLIK.....
Ara
isyanbitmez
bu sözler çanakkalede hayatını kaybeden anzak askerleri için söylenmişti. hiç biri de savaş suçlusu acımasızlar,vicdansızlar,psikopatlar değildi.yunanlılar da sadece bizim için savaş suçlusu idi.yaptıklarını hepimiz biliyoruz. ama bu nasıl bir adalettir ki uluslararası toplumda sadece savaş tazminatı vererek kurtulmuşlardı.malumunuz...........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu s?zler ?anakkalede hayat?n? kaybeden anzak askerleri i?in s?ylenmi?ti. hi? biri de sava? su?lusu ac?mas?zlar,vicdans?zlar,psikopatlar de?ildi.yunanl?lar da sadece bizim i?in sava? su?lusu idi.yapt?klar?n? hepimiz biliyoruz. ama bu nas?l bir adalettir ki uluslararas? toplumda sadece sava? tazminat? vererek kurtulmu?lard?.malumunuz...........

TOPLUMLARIN ACIMASIZ KURALLARI ?SYANB?TMEZ SUSMA SEBEB?M ATAYA SAYGIMDIR O DE??L M?D?RK? EN B?Y?K ?SYANIN ?NDER? EN B?Y?K BA?IMSIZLIK SAVUNUCUSU
Ara
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu s?zler ?anakkalede hayat?n? kaybeden anzak askerleri i?in s?ylenmi?ti. hi? biri de sava? su?lusu ac?mas?zlar,vicdans?zlar,psikopatlar de?ildi.

Ki sonu?ta D??man askerleriydi.
Ve d??man askerlerine ?ocuklar?m demek
?ok b?y?k cesaret gerektiren bir i?tir.

Demek istedi?im bizim asaletimizin nereden geldi?inin bir belgesidir.
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ki sonu?ta D??man askerleriydi.

ASALET?M?Z ??PHES?ZD?R GELD??? YER BELL?D?R ANCAK B?Y?KL??? BAZEN ?FKE BASTIRIR ADALET ?ST?YORUM D?YEN ?I?LIKLAR KULAKLARIMDA KARDE??M
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TOPLUMLARIN ACIMASIZ KURALLARI ?SYANB?TMEZ SUSMA SEBEB?M ATAYA SAYGIMDIR O DE??L M?D?RK? EN B?Y?K ?SYANIN ?NDER? EN B?Y?K BA?IMSIZLIK SAVUNUCUSU
TAR?HTEN KORKARIM YARGI?.B?R ESERDE G?KLERDES?ND?R.B?R BA?KA ESER YERLER?N D?B?NDE. BEN HEP S?YLENECEK B?R?EYLER OLDU?UNA ?NANIRIM DO?RUYU B?L?YORKEN SUSMAK, B?LMEZKEN KONU?MAKTAN DAHA ?OKYAKAR CANIMI SAYGINI G?STERME B???M?N? ANLADIM.SEN DE ANLA........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAR?HTEN KORKARIM YARGI?.B?R ESERDE G?KLERDES?ND?R.B?R BA?KA ESER YERLER?N D?B?NDE. BEN HEP S?YLENECEK B?R?EYLER OLDU?UNA ?NANIRIM DO?RUYU B?L?YORKEN SUSMAK, B?LMEZKEN KONU?MAKTAN DAHA ?OKYAKAR CANIMI SAYGINI G?STERME B???M?N? ANLADIM.SEN DE ANLA........

EVET BEN SEN?N SAYGI G?STERME B???M?N? ANLIYORUM KARDE??M BUNADA SAYGI DUYARIM BEN?M BU SAYGI B???M?M SADECE ATAYA O OLDU?U ???N SUSMAYI TERC?H ETT?M YOKSA DO?RU B?LD???MDEN ?A?MI? DE??L?M BUG?N OLSA BEN ATANIN YAPTI?INI YAPMAZDIM SENDE ANLAMI?SINDIR....
Ara
isyanbitmez
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ki sonu?ta D??man askerleriydi.

B?Z HANG? DEVR?M?ZDE D??MANIMIZA K?T? DAVRANMI?IZ K?? BUNU G?STEREN B?R BELGE YOK ASIL! AYNI ?EY? S?YL?YORUZ AMA ADALET?N OLMADI?I B?R D?NYADAYIZ.ZULME KAR?I BOYUN E?ECEK HALE GELMEM?ZDEN KORKUYORUM BEN?M DED???M BUDUR.........
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ZULME KARŞI BOYUN EĞECEK HALE GELMEMİZDEN KORKUYORUM BENİM DEDİĞİM BUDUR.........

Türk Milleti olarak Zulme karşı hiçbir zaman boyun eğmedik, eğmeyizde(... hepimizin bildiği gibi...)

Ama Zulmün sonrasında görüş ayrılığı yaşıyoruz ...

(Not; Yunanlılar Kurtuluş Savaşından sonra biz onların generallerini serbest bırakırken onlar kendi komutanlarını kurşuna dizdiler...)

Eğer sizin dediğiniz gibi yaparsak barbar bir millet olarak tarihe geçmez miyiz??
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?Z HANG? DEVR?M?ZDE D??MANIMIZA K?T? DAVRANMI?IZ K?? BUNU G?STEREN B?R BELGE YOK ASIL! AYNI ?EY? S?YL?YORUZ AMA ADALET?N OLMADI?I B?R D?NYADAYIZ.ZULME KAR?I BOYUN E?ECEK HALE GELMEM?ZDEN KORKUYORUM BEN?M DED???M BUDUR.........

ZULME KAR?I BOYUN E?MEK B?YLE B?R G?N? G?RMEKTENSE NEFES ALMAMAYI YE?LER?M...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:25 AM