:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savas Suclusunu Cezalandirin.......
YARGIÇ
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onlara ve t?m vicdans?z g?r?n?ml? insanc?klara verilebilecek en b?y?k ceza; vicdanl? davranmak bence. K?t?ye iyilik ile kar??l?k vermek gerek benim d???nceme g?re. Eminim her?ey daha g?zel olacakt?r o zaman. Hem ne deriz her k?t?l???n i?inde bir iylik muhakkak vard?r onu ??kartmas?n? bilmeli. Oysa biz insanalar her iyinin i?inde k?t?l?kleri ara?t?r?p bu hallere gelmedik mi?

[url=http://imageshack.us][/url]

emy senin bu s?yledi?in haks?z bi konu de?il sen hakl?s?n ama bu hi?bir s?fat? hatta hi?bir hakareti bile lay?k g?remedi?im yarat?klara iyilik yapmak de?ilmidir ki iyili?i k???lten iyilik yapal?m biz dur demeliyiz ki bi ?ekilde olmas?n yoksa ruhunu satan bu k?t?l?k timsalleri daha ?ok masum insanlara zarar verirler biliyorum ?ok temiz y?reklisin ama gel g?rki bu zulm? kald?rmaz benim y?re?im hangi y?rek dayan?rki bir?ey yapmadandurmaya daha k???c?k sabilere k?yan hatta onlara tecav?z edebilen bu baya?? mahlukatlara nas?l iyilik yapay?m bi insan olarak sen s?yle bir kez o ?ocuklardan birtanesinin annesi oldu?unu d???n sen s?yle ?imdi....
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem ne deriz her k?t?l???n i?inde bir iylik muhakkak vard?r onu ??kartmas?n? bilmeli. Oysa biz insanalar her iyinin i?inde k?t?l?kleri ara?t?r?p bu hallere gelmedik mi?
BUNU GER?EKTEN B?Z M? DER?Z BU B?R FELSEFE UZAK DO?UDAN.B?ZE UYDU?UNA PEK ?NANMIYORUM. YAMANMAYA ?ALI?IR G?B? B?R HAL? VAR.DO?RUSU ?U K? NASIL G?RMEK ?STERSEK ?YLE G?R?YORUZ.......
Emy
Düşünüyorum arkadaşım o çocukların annesi olduğumu hatta o çocuklardan biri olduğumu; ama kolay olan kin kusmak ve cezalandırmak onlar gibi acımasızca... Zor olanı başarmaya çalışmalı ki birşekilde dursun akan kanlar, çekilen acılar. Düşünsene onlar müzlüman kardeşlerimizi öldürecek bizler de onları. Sonra bi daha onlar bi daha biz. Kan davası olmadı mı sana bu durum..

Hem onların da bir ailesi, annesi, babası var. Belki becerememişler vicdanı dinlemeyi yavrularına ama kimsenin yaşam hakkını elinden almaya hakkımız yok bence kişisel olarak bizlerin. Onlar gibi davranırsak ne farkımız kalacak geriye...

Filan falan işte.. Yazsama daha çok sebep çıkar ortaya. Ama toplumsal bir harekat gerekli bence de. Tabi başlık kişisel olduğu için cevaplarımı da hep ona göre verdim.
Ara
Emy
Evet nasıl görmek istiyorsak öyle görüyoruz... Ben iyi görüyor olmanın veridiği mutluluğu hiç birşeye değişmem.İyi görüp iyi yaşayıp iyi davranıp iyi insanlar kazandırmak gerek topluma. Hakedenler elbet birgün cezalandırılacak ama benim ya da sizin tarafınızdan değil; onları da Yaratan'ın tarafından...
Ara
YARGIÇ
valla sen kendine göre haklısın ben sana bişi demiyorum ama bu dediğini hiç kimseninde yapabileceğine inanamıyorum en azından bi erkek bi abi olarak ben yapamam yapabilecek olana saygım sonsuz ama bi elime geçirisem o ahlaksızları isyan bitmez kardeşimle hazırladık biz seneryoyu zaten gerekeni yapıp bırakacağız
Ara
Emy
İyi valla ben de sizin görüntüleri kameraya alır tv kanallarına dağıtırım. Gerisini siz düşünün artık:p
Ara
YARGIÇ
hehe saol be emy ii arkadaşsın neyse yok yok biz onları bulursak yardım edersin sende bise zaten öldürmüoz bis katilmiyis sadece asıcık ceza okadar yaf bu kötekle ilgili okkalı bi laff vardı ama unuttum şimdi isyanbitmezcim emy cim ve diğer kardeşlerim şimdilik gidiorum yarın görüşürüz hepinize kocaman sevgilerle kucaklıyorum hoşçakalın sağlıcakla ve gülümsemeyle kalın Smile
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet nas?l g?rmek istiyorsak ?yle g?r?yoruz... Ben iyi g?r?yor olman?n veridi?i mutlulu?u hi? bir?eye de?i?mem.?yi g?r?p iyi ya?ay?p iyi davran?p iyi insanlar kazand?rmak gerek topluma. Hakedenler elbet birg?n cezaland?r?lacak ama benim ya da sizin taraf?n?zdan de?il; onlar? da Yaratan'?n taraf?ndan...

BEN ?ZL?YORUM SIRLAR KAPISINDA, 5.BOYUTTA HEP BU D?NYADA BULUYOLAR CEZALARINI.NEYSE BU K?T?YD?.
'BEN ?Y? G?R?YOR OLMANIN' DERKEN B?Z? K?T? KISMA AYIRDI?IN A??KAR. B?R ?STTEK? MESAJDA DED???N "HATTA O ?OCUKLARDAN B?R? OLDU?UMU"GER?EKTEN O ?OCU?UN ANNES? OLMAKTAN K?T? M?D?R? ?ARES?ZL?K DUYGUSUNU D???NSENE ANNES?N?N.?OCUK DAHA K?T? B?R DUYGUYLA MI KAR?I KAR?IYA.E?ER ?YLEYSE B?LE Z?L?M KAR?ISINDA SESS?Z KALMAK O ZUL?ME ORTAK OLMAK DE??L M?D?R? SANIRIM ?U DA A??KAR ATE? D??T??? YER? YAKAR..........
Emy
Sessizlik değil olması gerektiğini düşündüğüm; farklılık... Onlar gibi olmamak için onların silahıyla vurmaya çalışmamak...
Sizi kötü kısıma ayırıyorum çünkü fikirleriniz iyi düşünmediğinizin apaçık delili. Ama bu iyilik kavramı genel kullanılmadı orada bunu iyi bildiğine eminim!

Ve son bişey daha bugün bir şehit annesine silahı verseniz al oğlunun katilini alnından vur deseniz vurmaz bundan eminim. Çünkü o bir ana ve başka bir ananın canını acıtmaya kıyamaz.
Ara
YARGIÇ
yaf gideceğim ama son bişi ben oğlunun katilini tırnaklarıyla parçalamak isteyen çok şehit annesi gördüm.....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:38 AM