:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savas Suclusunu Cezalandirin.......
YARGIÇ
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunlari rabbime havele ediom bunlari oldurmeyle bitiremeyiz en iyi cezayi o verir Sad

B?Z ZATEN ?LD?RM?YOZ BU AHLAKSIZLARI YARATICILIKLA ?L?MDEN BETER ED?YORUZ RABB?M B?Y?K ELBETTE GEREKEN? YAPACAK AMA B?RAZ DA B?Z?M HAKKIMIZ D?YE D???N?YORUM
Ara
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NOKTAYI KOYMU?LAR...........

SANIRIM HAKLISIN
Ara
*melis*
bence onları tutup bi fotomontaj ve ya benzeriyle ailesinin de aynı şekilde ne yaptılarsa onların yapıldığını gösterelim(biz onlara aynı şeyi yapamayız çünkü biz vicdan sahibi bi milletiz TÜRK MİLLETİYİZ)
Ara
YARGIÇ
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence onlar? tutup bi fotomontaj ve ya benzeriyle ailesinin de ayn? ?ekilde ne yapt?larsa onlar?n yap?ld???n? g?sterelim(biz onlara ayn? ?eyi yapamay?z ??nk? biz vicdan sahibi bi milletiz T?RK M?LLET?Y?Z)

MEL?S??M VALLA SANA KATILAMAYACA?IM B?RTEK BU KONUDA B?Z?M ZAMANINDA AZ ANALARIMIZA BACILARIMIZA ATALARIMIZA ??KENCE YAPILMADI ?OK ??K?R DEFETT?K HEPS?N? AMA B?Z T?RK ERKEKLER? HASSASIZ B?RAZ KALDIRAMAYIZ B?YLE ?EYLER? VALLA NELER YAPARIZ O AHLAKSIZLARA B?L?ON MU GER?? TUT? KARDE??M DAYAK YOK D?YO AMA NEYSE ?DARE ET BU SEFERL?K DAYAK YOK DEME YAF ALLAH A?KINA BU ADAMLARADA MI KARDE? TUT
Ara
*melis*
sanırım sen yanlış anladın bu savaşta insanlara o işkenceleri yaptılar aynısı onlarada yapılsın ama biz yapamıcağımız için fotomontajla yapalım dedim
Ara
YARGIÇ
Hehe Sanirim Anladim Tayfun Hel Bak Bİ MÜsade Et Ben Yamultİym Şu SavaŞ SuÇlularini He KardeŞİm
Ara
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehe Sanirim Anladim Tayfun Hel Bak B? M?sade Et Ben Yamult?ym ?u Sava? Su?lularini He Karde??m

Karde?im cevab?m? yar?n versem olur mu?
?imdi ??kmam laz?m...Smile
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karde?im cevab?m? yar?n versem olur mu?
?imdi ??kmam laz?m...Smile

AYIPSIN KARDE??M CANIN SAOLSUN K?B.
Ara
Emy
Onlara ve t?m vicdans?z g?r?n?ml? insanc?klara verilebilecek en b?y?k ceza; vicdanl? davranmak bence. K?t?ye iyilik ile kar??l?k vermek gerek benim d???nceme g?re. Eminim her?ey daha g?zel olacakt?r o zaman. Hem ne deriz her k?t?l???n i?inde bir iylik muhakkak vard?r onu ??kartmas?n? bilmeli. Oysa biz insanalar her iyinin i?inde k?t?l?kleri ara?t?r?p bu hallere gelmedik mi?

iyiktac9.jpg
Ara
Emy
İkinci cevabımı Arkadaşımız bir ayeti kanıt göstererek vermiş zaten.+ Teşekkür ediyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:09 AM