:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
Pessimist
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allahım yarabbim anlama zorlugumu var sende :yikildim: :yikildim: sadece ona degil davranısım herkese bende dahil düzeltelim beraber diyorumConfusedmiley17: avukatı mısın Özgenin:yikildim:

avukatı olmasam burda ne işim varTongue
bak arkadaşım laflarına dikkat et hakarete varma
tamam bende düzeltmeyelim demiyorum ki ama senin hiç çaba harcamadığın belliTongue onu diyorum benTongue
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dost mu bunlardan anca köstek olur..
Hep yanlısın yanında yer alan dostluklar
tam sizlik?
Evt biz doğruları söylediğimiz böyle tepki

Herkesin doğrusu kendine doğrudur... Düşüncelerinin doğru olduğu yeri bul ve oraya git... Hatta güle güle şimdiden.
Ara
Pessimist
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Buraya kişiliği kaliteli insanlar da geliyor, kişiliksiz insanlarda geliyor... Kimisi en eskilerden kimisi yenilerden...

Bak şimdi sitemiz ne kdar huzurlu Smile

Demek ki bir yerde bir yanlış vardı düzeltilmiş...

Tek sorun artan malzemenin kullanılacak bir yere sahip olmaması... Yazık.

belki benim söylemem garip ama iyi diyorsun hoş diyorsunda bir admin olarak sanırım hakarete varabilecek kelimeler söylememen lazım kişiliği karıştırmayalım lütfen..
SempatikKız
[quote=MorciveT]Buraya kişiliği kaliteli insanlar da geliyor, kişiliksiz insanlarda geliyor... Kimisi en eskilerden kimisi yenilerden...

huzurlu? görüyorum çok huzurlu..cnm üyelerinizi kndinize bnzetmişsiniz..
kaliteden bahsetmek bbiras seni asar morci abicimSmile
Ara
MorciveT
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:belki benim söylemem garip ama iyi diyorsun hoş diyorsunda bir admin olarak sanırım hakarete varabilecek kelimeler söylememen lazım kişiliği karıştırmayalım lütfen..

Diyorum ya Fatih, insanların çıkarlarına ters düşen ne olursa olsun, şahsa kötü gelir.

Ben gerçekleri söylüyorum, başka bir konuda da söylemiştim, biz burda çocuk avutmuyoruz....
Ara
Pessimist
evet ösgecim bende gördüm huzuru biraz önceBig GrinBig Grin
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkesin doğrusu kendine doğrudur... Düşüncelerinin doğru olduğu yeri bul ve oraya git... Hatta güle güle şimdiden.

kenidine göre düsünüosun işte sen bencilsin düsünce konusunda hep ben hep ben diyosun..
evt çok güsel ve doğru yer en önmli saygı ,sevgi,dürüstlük var ama burda zerresi kalmmssSmile
Ara
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=MorciveT]Buraya kişiliği kaliteli insanlar da geliyor, kişiliksiz insanlarda geliyor... Kimisi en eskilerden kimisi yenilerden...

huzurlu? görüyorum çok huzurlu..cnm üyelerinizi kndinize bnzetmişsiniz..
kaliteden bahsetmek bbiras seni asar morci abicimSmile

Evet üyelerimiz şükür bize benziyor; Çamur kokmuyor, yalan kokmuyor, dostluk var, samimiyet var, sizde olmayan kalite var Smile

Size kalitesiz gelen bize kaliteli geliyor.

Demem o ki, siz bizim kalitemize uymuyorsunuz, düşük olduğu için, size yakışan merciilerde pofpoflansanız Smile
Ara
SempatikKız
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ösgecim bende gördüm huzuru biraz önceBig GrinBig Grin

evt gördüm bnde cnm
çok huzurlu Smile
Ara
Pessimist
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Diyorum ya Fatih, insanların çıkarlarına ters düşen ne olursa olsun, şahsa kötü gelir.

Ben gerçekleri söylüyorum, başka bir konuda da söylemiştim, biz burda çocuk avutmuyoruz....

demek istediğin burdan ayrılan haklı ve güzel insanlar kişiliksiz mi? pardon ama hata yapıyorsun kimin ne olduğu hakkında ortada hiç şüphe bile yokken böyle bir söz ilginç geldi bana..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 834 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 911 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 525 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 428 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,166 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:58 PM