:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
SempatikKız
DUygusuz yönetimi bilosunuz o olaylardan sonra bidaha ilq defa bgn glrom.raatsız etmeq amaçlı deil saqın yanlış anlamayın..Sadece kçk bi isteq ne yorum ypcm ne de size bi söz sölicm..
Sadece E mail gelio adresime dYgsuzdan ösel msj bunu nasıl engelleyebllrim:Smile gElmeemesini istiorum...?
Ara
Masal_yuzLu
kontrol panelinden email adresini silersen
sorun çözülmüş olur
gibi Smile
Ara
Leader
Türkçeyi yeni mi öğrendin ?

SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DUygusuz yönetimi bilosunuz o olaylardan sonra bidaha ilq defa bgn glrom.raatsız etmeq amaçlı deil saqın yanlış anlamayın..Sadece kçk bi isteq ne yorum ypcm ne de size bi söz sölicm..
Sadece E mail gelio adresime dYgsuzdan ösel msj bunu nasıl engelleyebllrim:Smile gElmeemesini istiorum...?
SempatikKız
[quote=Admin]Türkçeyi yeni mi öğrendin ?[/quote

NAsı YASdıgım sni ilgilendirmez.kiisi kendi hükümlüdür yptıklarından sadece soruma cvp istedim fazla bşy istemedim görüorum ki hala tartısma çıkrmk icin urasıyosun ztn ..ama urasmıcm snleSmileSAygım büyüklerime sonsuzdur karsı trftanda bklerim bu sygıyı....serhatcm saol cvpladıığın için ve dier arkadaslar kib Bye.
Ara
MorciveT
Smile

Konuşmayım dedim ama konuşmadan yapamayacağım....

Sen Türkçeyi katlet, sonra sana mı soracağım de Smile

1.si Sen bir Türksün
2.si Sana bunu söyleyen senden katca bilgili birisi
3.sü Eleştirilerden kaçan insanlar, hatalı insanlardır.
4.sü Topluma iyi örnek olmadığın açıkça ortada.
5.si Yazdıkların herkesi ilgilendirir, neden mi?

Dur söyleyim sana, düşünemezsin ;

Biz bu dil için binlerce şehit verdik; biz bu dil için dünya ile savaştık;biz bu dil için hala şehitler veriyoruz ve biz bu dil sayesinde bir arada kenetlenmiş bir şekilde duruyoruz... Sen geçmişsin, senden büyük birisi sana nasihat anlamında bir soru sormuş; teşekküredip, özür dileyeceğine karşındakine saygısızlık yapıyorsun.

Okumuş biryerlere gelmiş insanlar, gençlerin kötü yolda olduğunu, kendi dillerini düzgün kullanmayıp, değişik şekillere soktuklarını, Türkçemizi katlettiklerini haykırıyor, sen burda neyin davasını yapıyorsun...

Umarım bu yazılanlardan bir ders çıkarır ve Türkçemize her Türk genci gibi sende sahip çıkarsın.
Ara
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile

Konuşmayım dedim ama konuşmadan yapamayacağım....

Sen Türkçeyi katlet, sonra sana mı soracağım de Smile

1.si Sen bir Türksün
2.si Sana bunu söyleyen senden katca bilgili birisi
3.sü Eleştirilerden kaçan insanlar, hatalı insanlardır.
4.sü Topluma iyi örnek olmadığın açıkça ortada.
5.si Yazdıkların herkesi ilgilendirir, neden mi?

;

Biz bu dil için binlerce şehit verdik; biz bu dil için dünya ile savaştık;biz bu dil için hala şehitler veriyoruz ve biz bu dil sayesinde bir arada kenetlenmiş bir şekilde duruyoruz... Sen geçmişsin, senden büyük birisi sana nasihat anlamında bir soru sormuş; teşekküredip, özür dileyeceğine karşındakine saygısızlık yapıyorsun.

Okumuş biryerlere gelmiş insanlar, gençlerin kötü yolda olduğunu, kendi dillerini düzgün kullanmayıp, değişik şekillere soktuklarını, Türkçemizi katlettiklerini haykırıyor, sen burda neyin davasını yapıyorsun...

Umarım bu yazılanlardan bir ders çıkarır ve Türkçemize her Türk genci gibi sende sahip çıkarsın.

Nerden nerreeyee...
Knu işte böle carptırılır...tebrikler..:Smile
bna türkçe dersi vereceğine biras daha kibar ve anlayışlı bir İNSAN ol belki o zmn cümlelerin dikkate alınabilir..Dilinise sahip çıkıyosunuz sadece lafta..

Dur söyleyim sana, düşünemezsin

Derken ?hala saygım var sana yetişme tarzım byklerime Sygıda kusur etme diyor ama bunu su istimar edip hala Dilimize sahip çıkıyoruz diye böyle seyleri bahane edip bzı seylerin hıncını almak istiyorsunuz..
Sadece cvp bkledim?Ama siz olayları byktmeye dahada büyütmeye çalstınız..

bir cvp alıp çıkıcaktım bidahada glmicktm...

Türkçemize her Türk genci gibi sende sahip çıkarsın
Emin ol senin gibi lafta sahip çıkmıyorum...

Dahada cvp vermicem ..

Saygılarımlaa...
Kib..
Ara
MorciveT
Güzelim, ben Edebiyat Öğretmeni olacağım Smile emin ol kimin söz de değil özde sahip çıktığını görebiliyorum ki sen hala aynı hataları tekrarlıyorsun.

Bir de benim kimseyle alıp veremediğim yok, benim kimsenin ekmeğinde gözüm yok ve benim kimse için kötü dileklerim yok Smile Neden, nasıl, hangi hallerde hınç almamı düşünebiliyorsun anlamadım.

Bu konuda benim sana kızdığım nokta doğru söyleyen birisine saygısızca cevap vermendi ve hakettin. Kabullenmeyi öğrenmek erdemlikten geçer.
Ara
SempatikKız
ilk önce imzana bak sen sonra türkçeyi öğret cnmSmile

Bi Kedim Bile YohhhhSmile

Ara
SempatikKız
ALINTILAR…
aL i$te Sana CiLLop gißi konu konu$ konu$aßiLdiiin kadar

wala bide biz şiir bölmlerine fln girsek sonu n olur bilemem

Bi kedim bile yohhh(morcivet)

Seni Seviyoruma veriLebiLecek en güzel cevapLar Smile (buda sitenizden konu baslığı)

Adanalıyık Bici Bici Yer; (buda bska bir imza)

Şalgam İçerik

[b][b]erkekleri seviyoruz çünki[/b] (buda baksa bi konu baslığı)[/b]

Bak hala konusuyo. Mesut banla şunu ya Big Grin

Aklın sıra şifreyi almaya calısıyon dımı. şifrenin kedicik112 oldugunu soylermiyim sana.
(Türkçemizde ş,i,ç,i,ö harfleride varSmile [Admin]

kardeShim ßen Senin iChin gidiom (buda üyenizin yazılış sekli)

Ve bunlar görülmezken bnm görüldü neden acaba? bna edebiyat öğretilirken hiç aynaya bakmadınızmı ilk kendinize bir bakın sonra karsınızdakilerin hatalarını söyleyin…
Bir zmn bizlerde bu sitenin üyesiydik ayrımcılıktan kaçının..dili koruma bahanesi ile bazı sylerin hıncını almayın..!Dili koruyosanız herkese söyleyin biz gittik die tek bize böle lütuflarda bulunmayın?VE önce kendinize bakın..Eşitliği,saygıyı ve kendini bilmeyen insanlar Dili korumus neye yarar..
hadi bye…

Hadi BYe
Ara
Melek06
su hale bak Türkcemiz ne hale gelmiş cok üzücüSad ARKADASLAR TÜRKCEMİZE SAHİP CIKALIMWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 820 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 892 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 517 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 421 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,135 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:01 PM