:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni incitmek istemiyorum... Smile

Sana tek sözüm, kargalar ötmeye başlayınca bülbüller susarmış.

Gözünü sevdiğim, sende anlama zorluğu mu var ?

bnm zamanınnda sustum hep sizdiniz konusanda halada konusuosunn ne amaçla gldin olyları bu noktaya getirdiniz.
işte sz busunuz..
inciltmek mi sen o duyguyu biliyor musun ki?
Ara
SempatikKız
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: 10 numara Cwp Big Grin :yikildim:

sanada cvp olsun konusma o zmnSmilekonustuna göre .. nese.Smile
Ara
Melek06
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Türkçenin bekçileri Allahım yarabbim bide kendinize bakın..
Nie morcivente bşy diyemiyosunuz admin her banlayablr?onunda imzasına bkın..
ve diğer üyeleree..pckopat tmmyla bi türkçeyi yanlış kullanıyor bnm gibi ben tmm yalnıs kullnablr bunu kblleniorum
ama tek bna sölenmesi zoruma gidio siz ynisiniz arkadaslarınızı koruma iç güdüsü bunuda anlıyorum
vicdan diyorum sadece gittim die nie bna söylenior bnlar..

ben deminde dedigim gibi sadece sana demiyorum banlanmaktan korkmam sözüm morcivet pckopatada taraflı olmam hiç bir zamanConfusedmiley17: :! herkesin yanlısı var benimde :! sadece dikkatli olalalım diyorum bu kadar uzatmaya gerek yok benceConfusedmiley17:
Ara
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Türkçenin bekçileri Allahım yarabbim bide kendinize bakın..
Nie morcivente bşy diyemiyosunuz admin her banlayablr?onunda imzasına bkın..
ve diğer üyeleree..pckopat tmmyla bi türkçeyi yanlış kullanıyor bnm gibi ben tmm yalnıs kullnablr bunu kblleniorum
ama tek bna sölenmesi zoruma gidio siz ynisiniz arkadaslarınızı koruma iç güdüsü bunuda anlıyorum
vicdan diyorum sadece gittim die nie bna söylenior bnlar..

Kuzum sen şive diye birşey duymadıysan Türkçe öğretmenine sor, o sana anlatsın...

Susmaya devam edelim mi ? Sen konuşacaksan Smile
Ara
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnm zamanınnda sustum hep sizdiniz konusanda halada konusuosunn ne amaçla gldin olyları bu noktaya getirdiniz.
işte sz busunuz..
inciltmek mi sen o duyguyu biliyor musun ki?

Herkesin derdi kendine göre en büyüktür...
Ara
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kuzum sen şive diye birşey duymadıysan Türkçe öğretmenine sor, o sana anlatsın...

Susmaya devam edelim mi ? Sen konuşacaksan Smile

türkçeyi çok iyyi bilyorsun cnm
imzana bak türkçeden söz eden kişi Smile
bu susmus halinse...Smile
Ara
PCKoPaT
hey aLLaaam yhaa Morcivet (meSut) aßi ßırak ne uğra$yon yawBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
Hepınızı tebrık ederım savundugunuz seyle söyledıkleriniz hıc örtüsmüyor Türkçemıze sahıp cıkalım dıyorsunuz. Ama kullandıgınız kelımelere dıkkat bıle etmıyorsunuz. Sız Türksünüz ve Türkçenizi korumanız gerekır. Dıkkat edınkı İngılızı Almanı bıle turkçe kelımelerı kullanırken sızden daha fazla özen gösterıyor. Bu durumda sizin onlardan daha fazla özen göstermenız gerekırken sız kalkmıs burda tartısıyorsunuz burda önemlı olan ıcınızden bırıne söylenmesı degıl özen göstermenız gerektıgı burda hepınız Türkçeye özen göstermek zorundasınız...
Ara
Pessimist
evet öncelikle karışmayım dedim ama olmadı
neden çünkü gene morcivet gene ayrım gene yanlışlık
bak morcivet abi yanlış yapıyorsun adminde öyle sürekli yanlış bir düşünce içerisindesiniz
dediniz giden gitti ama saygılı davranın sizin admin olarak örnek olmanız gerekirken örnekliği biz adminlere gösteriyoruz
arkadaş Türkçeyi öyle yazabilir başkasıda başka türlü yazabilir doğru mu tartışılır ama takındığınız tavırda sizin görmek istediğiniz itibarı ve diktatörlüğü gösteriyor
eğer öyle yazmakla yanlış yapıldıysa herkes uyarılmalı açılan konuların hiçbirinde dikkat yok bu konuda
nese siz zaten aldınız cevabınızı
Pckopat sende arada cızırtı yapma
melek haklı olabilirsin ama birini eleştirceksen önce kendi yanlışlarını düzelt ondan sonra ne önerceksen öner
AsLı
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hey aLLaaam yhaa Morcivet (meSut) aßi ßırak ne uğra$yon yawBig Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim: kız seker yerim seni:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 820 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 892 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 517 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 421 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,135 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:21 PM