:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
Firari Fırtına
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen gene fazla konuşmuşsun be firari..
yazma işte buraya getirtme beni buraya ben sizden siz benden bıktınız
ama şunu bilki neyden bahsediyorsan bende herzaman varımWink
neye hazırsan bende herzaman hazırımSmile
şimdi bir problemin varsa yazma buraya varsa derdin sıkıntın özelden yaz tatlı tatlı konuşalım tartışalım halledelim sorununu ama inan ki olmuyor böyle agresiflik böyle tripler falan..
umarım yazmazsın buraya..tekrar söyleyim sorunun varsa pmden mesaj at konuşalım..
As benimWink
sevgiler ve saygılar benden..

Fatihciğim ,

Bir , Senden bıkan senin gibi olsun .
İki , As yada piyon sana değildi .
Üç , Konu duygusuz ise , beni kimse susturamaz .
Dört , Gizlimiz saklımız yok , pm de neymiş .
Beş , Arada bir gel elbette , tartışmada olsa senin burda olman hoş .
Altı , Umarım sevgimi anlayabilmişsindir .
Yedi , Ben sendeki sevigiyi anlıyorum .
Sekiz , Sende anla ....

Sevg ...
Ara
ZeNiTH
Selamlar Hepinize Bende Geldim..
Ama Aklınıza Duygusuzdan Kopamadı Falan Filan Diye de Dusunce Gelmesin.. Biraz Sohbet Eder , Gideceğimiz Yere ( Yuvamıza ) Gideriz Elbette ..

Millet olarak en önemli zaaflarımızdan biri , herhangi bir olumsuzluk,yenilgi karşısında hemen bir suçlu aramaya girişmemiz,vebâli başkasının sırtına sıkı sıkıya yerleştirdikten sonra çare arama safhasına geçmemiz..

Ama biz kendi kendimizi rahatlatıp ,bir günah keçisine her şeyi yükleyene kadar , çoğu kez atı alanlar Üsküdarı geçiyor ve bizim geç kalmış çare arama çabalarımız da havanda su döğmekten ileriye gidemiyor…

Mesela bir örnek ;

Bugünkü dünyadaki Türk milletinin ve İslâm dünyasının yeri, büyük şeytan Amerikanın ve küçük şeytan İsrailin,ve de siyonizmin yüzündendir..Onlar kendi çıkarları için gece gündüz çalışırlarken ,bizim çok akıllılarımızda uyku aralıklarında onların suçlarını gayet net bir şekilde ortaya koyan kitaplar yazmış ,konferanslar vermiş ,kahrolsun Amerika, kahrolsun İsrail,kahrolsun siyonizm diyerek haykırmışlardır..

Fakat ne hikmetse bir türlü kahrolmamışlardır..
Dolayısıyla üzerlerine düşeni fazlasıyla yapan bizim akıllılarımızda vebal yoktur..

Yani Haklılardır Kendilerine Göre ..
Herkes Haklıdır Kendine Göre ..

Sadece gururları kırıldığı için, kendi nefislerine karşı haksızlık yapıldığına inandıkları için yönetenlere küsenlerin , hiç suçu yoktur..

Durum,hiç olmadığı kadar vahim..
Artık suçlu arama hastalığından kurtulmalıyız..
Bu huy binlerce yıldır bize hiç birşey kazandırmamış, aksine çok şey kaybettirmiştir..

Forumun yuvarlanmakta olduğu uçurumu gören ve bu gidişatı durdurmak isteyenler olur elbet , fakat uçuruma yuvarlamak isteyen de olacak hiç şüphesiz .. Yahu yok aslında birbirimizden farkımız.. ha düzgün türkçe yazmış , ha yazmamış .. Yazdı , yazmadı sulandırmalarına kapılmak ta af buyurun 'kafasızlık' olur.. Ve Herhangi birşeye olan kızgınlığı bu konuda gizliden çarpıtman hoş bir davranışmı sen düşün artık sevgili admin.. Veya konuya admin olarak , örnek insan olarak konuşma biçim ne kadar doğru ? Hiç kimse aptal değil yani ortada bütün olanlar ..

Hepimiz saygı ve sevgiyi yaşamış ,örneklerini bilen insanlarız..

Ancak önemli olan bizlerin, Mehmet Akif in ,Safahatinde tarif ettiği gibi tevekkülcüler durumuna düşmememiz, suçlu ararken önce aynaya bakma alışkanlığını kazanmamız ve nefsimize hakim olabilmemizdir..

Yanlış bir düşünce getirmeyin sakın aklınıza ...
Selametle ..
ZeNiTH
Bide Sevgili Aziz Bi Şey Yazmış Başınıza Yıkarım Diye ..
Buyur Gel Wink

Simdi de Fatih İle Ozgenin Bu Amaçla Geldikleri Savunuluyor ..

Yok Öyle Bişey ..

Bi de Bir İnsanın Gurur Ve Şerefini Kalitesi ve Üye Sayısı Ne Olursa Olsun Hiç Bir Forum Belirleyemez .. Karşıdaki İnsanı Düşnmeden , Bilmeden Tek bir Konu hakkında Şeref Hakkında Yargılamak , Şerefliyi Ortaya Çıkartır Zaten Smile

Amacım Asla Tartısma Yaratmak Değil , Dusunce Aktarmak İstedim , Anlayana Tabiki ..
ZeNiTH
Sebep ? ......
GCLRNFNS
yaaa neler oluyo burda arkadaşlar bu ne kavgası ne dalaşıı anlayamıyorum sizleri sizz form yönetimi siz kişilikli insanlar oldugunuz için başımızda ve formun sahiplerisinizz sizzz gidipte sırf kavga için gelen arkadaşlar yapmayın etmeyin bilmiyorum ama burdan gidiş sebebiniz bir ceviz kabugunu doldurcak bişi deil belkide bana göre bu benim görüşüm herkes sakin olsunnn geri gelenlere bana göre kimse gelme demes burda ama güsel bi geliş olsun sırf biri yardım istedi yardımda edildi bana göre ama arkadaşı korumanız amaçlı kavgaya gelmiş gibi bi haliniz var bunu yapmayın ozaman işin içinden çıkılmazzz herkes mutlu oldugu yerde kalsınnn kimse kimseyi rahatsız etmesin arkadaşlarrr buna burda bulunan herkes karşı çıkar en güseli efendiliktirrr arkadaşlarrr sakin olun veee düşünün herkese saygılarrrrr....
Ara
ZeNiTH
Alıntı:
Konu kapanmıs Olması ve Tekrar Acılmamamsını Istemem.. YETERLIMI ?

Ben Zaten Kaç Defa Söyledim Mesajımda Tartısma Çıkarmak Amacım Değil Bunu Anlarsan Mutlu Edersin Beni ..
İyi Geceler Serhat ..
Konuya Demek İstediğimi Anlayan Biri Cevap Yazdıgında Gelirim Tekrar Wink

Esenkal .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 820 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 892 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 517 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 421 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,135 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:39 AM