:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
Firari Fırtına
Sevgili duygusuz yönetimine ,

Hiç bir zaman yalnız değilsiniz . Olmayacaksınızda . Lakin liderlik vasfı bulunan her forum yada her kurum , böylesine taşlanmalara karşı hazırlıklı olmalıdır . Lider yapacağını bilir ve yapmalıdır .

Sayın Morcivet ,

Size bazen yakıştırmıyorum . Neyi biliyormusunuz ? Bunların olacağını bile bile hazırlıksız olmanız . Oysa muhatap bile almayıp kafadan ban , herşeyi daha güzel kılabilirdi . Buna rağmen yazıların içerikleri hem hoş hemde hoş olmayan tavırlarla dolu . 2 sn düşün ve ne yaptığına bir bak .

Sevgili Tolga ,

Türkçeyi kim bilir kim bilmez bu kimseyi bağlamaz . O kişinin kendi sorunları arasında olandır . Lakin konuyu ateşleyen bu sözlerin , durumu bir bak ne hale getirmiş . Hazırlıksız yakalandınız .

Sevgili Burdan elveda diyerek giden ama gidemeyen dostlar ,

Sizleri anlamamak için deli olmak lazım . Elbette sizleri çok ama çok iyi anlıyorum . Sizleri zamanında burda tanıdık , burda paylaştk burda ağladık burda güldük . Ama gittiniz , eywallah dedik . Şimdilerde bu tarz arada bir gelip gitmeleriniz ve bu tür boş olan bir konuyu uzun uzadıya tartışma sebebleriniz , sizde bunu çok iyi biliyorsunuzki amaç bellidir . Lakin şunu unutmamak lazım , Duygusuz lider bir forumdur ve inanın bana başetmeniz mümkün değildir . İyisi giden gitti diyelim .

Sayın konuya tüm yorum yapan diğer dostlara ,

Sizler belkide bildiklerinizle hareket ediyorsunuz ama bilmedikleriniz görmedikerinizde var . Yorumlarınızı biraz daha özverili , saygılı ve sevgi boyutunda yapalım . Çünkü gitti dediğimiz dostlar , bir zamanlar burda hep varolan ve duygusuzun büyümesine katkıda olan kişilerdir . Bir çırpıda unutulacak bir değer değildir bu .

Bunlara rağmen ;

Hala duygusuza zarar vermek isteyen yada bunu düşünen bir üyemiz bile var ise , gerek gidenler arasında gerek kalanlar , Şunu iyi bilsinlerki ;

DUYGUSUZ OLMAYI BAŞARABİLENLER BURAYA YETER . ONLARLA BİZ HAYATI SEVERİZ AÄžLARIZ GÜLERİZ . DŞİÄžERLERİ İSE

LÜTFEN , LÜTFEN

ARTIK GİDİN VE KİMSELERE HUZURSUZLUK VERMEYİN . BOŞ İŞLERİN BOŞ ADAMI OLMAYIN . PİYON MİSALİ KULLANILMAYIN . ASLAR KONUŞSUN .

Sevg ....
Ara
Pessimist
bu son yazışım esra senin hatrına gidiyorum
ama morcivet abi son kez söylüyorum tepki sertti ve anlaşılmazdı
bende zaten arkadaşın yazdığını savunmadım ki hiç..
bende herkesin Türkçeyi doğru kullanmasını isterdim ama birlikte olmak lazım
görüşürüz..
CReATuRE
Neyse Arkadaşlar Beni Dinlediğiniz Için Tşk Ederim...

Fatih akrdeşim sende kusura bakma olur mu ?

bye bye....
MorciveT
Umarım bu tartışanlar, bir çok kişiye yazmanın ne kadar önemli olduğunu gösterir ve dikkat etmemizde bir nebze de olsun bize yardımcı olur.

Bu konuyu kilitlemememin ve erkenden kapatmamamın sebebi : Forum üyelerimizin bazı konularda dikkat etmelerini istediğimdendir.
Ara
Pessimist
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili duygusuz yönetimine ,

Hiç bir zaman yalnız değilsiniz . Olmayacaksınızda . Lakin liderlik vasfı bulunan her forum yada her kurum , böylesine taşlanmalara karşı hazırlıklı olmalıdır . Lider yapacağını bilir ve yapmalıdır .

Sayın Morcivet ,

Size bazen yakıştırmıyorum . Neyi biliyormusunuz ? Bunların olacağını bile bile hazırlıksız olmanız . Oysa muhatap bile almayıp kafadan ban , herşeyi daha güzel kılabilirdi . Buna rağmen yazıların içerikleri hem hoş hemde hoş olmayan tavırlarla dolu . 2 sn düşün ve ne yaptığına bir bak .

Sevgili Tolga ,

Türkçeyi kim bilir kim bilmez bu kimseyi bağlamaz . O kişinin kendi sorunları arasında olandır . Lakin konuyu ateşleyen bu sözlerin , durumu bir bak ne hale getirmiş . Hazırlıksız yakalandınız .

Sizleri anlamamak için deli olmak lazım . Elbette sizleri çok ama çok iyi anlıyorum . Sizleri zamanında burda tanıdık , burda paylaştk burda ağladık burda güldük . Ama gittiniz , eywallah dedik . Şimdilerde bu tarz arada bir gelip gitmeleriniz ve bu tür boş olan bir konuyu uzun uzadıya tartışma sebebleriniz , sizde bunu çok iyi biliyorsunuzki amaç bellidir . Lakin şunu unutmamak lazım , Duygusuz lider bir forumdur ve inanın bana başetmeniz mümkün değildir . İyisi giden gitti diyelim .

Sizler belkide bildiklerinizle hareket ediyorsunuz ama bilmedikleriniz görmedikerinizde var . Yorumlarınızı biraz daha özverili , saygılı ve sevgi boyutunda yapalım . Çünkü gitti dediğimiz dostlar , bir zamanlar burda hep varolan ve duygusuzun büyümesine katkıda olan kişilerdir . Bir çırpıda unutulacak bir değer değildir bu .

Bunlara rağmen ;

Hala duygusuza zarar vermek isteyen yada bunu düşünen bir üyemiz bile var ise , gerek gidenler arasında gerek kalanlar , Şunu iyi bilsinlerki ;

DUYGUSUZ OLMAYI BAŞARABİLENLER BURAYA YETER . ONLARLA BİZ HAYATI SEVERİZ AÄžLARIZ GÜLERİZ . DŞİÄžERLERİ İSE

LÜTFEN , LÜTFEN

ARTIK GİDİN VE KİMSELERE HUZURSUZLUK VERMEYİN . BOŞ İŞLERİN BOŞ ADAMI OLMAYIN . PİYON MİSALİ KULLANILMAYIN . ASLAR KONUŞSUN .

Sevg ....

cevap yazmayacaktım bir daha ama
bak fırtına bu durumdan sadece benim ve özgenin haberi vardı aslar diye birşey yok ortada konuyu karıştırmayalım..
hadi selametle
Firari Fırtına
Sevgili duygusuz yönetimine ,

Sayın Morcivet ,

Sevgili Tolga ,

Bunlara rağmen ;

LÜTFEN , LÜTFEN

Sevg ....
Ara
Firari Fırtına
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cevap yazmayacaktım bir daha ama
bak fırtına bu durumdan sadece benim ve özgenin haberi vardı aslar diye birşey yok ortada konuyu karıştırmayalım..
hadi selametle

Unutma ,

Ben hazırlıklıyım . Konu karışacağı kadarıyla karışmış . Varsa bir sorunun bana söyle . Yada yazımı 5 kere oku . Sizlere bu konuda eywallah çekecek değilim . Ve son olarak tekrar unutma , ben hazırlıklıyım .

Sevg ...
Ara
MorciveT
Diyorum ki Smile

Diyemiyorum ki, diyeyim...!
Didirttirmiyor ki, didi didittireyim...!
Diyemeden, didirtti didi...!
Didim ki, didirttime.. didirttirme...

Didi...
Ara
Firari Fırtına
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Diyorum ki Smile

Diyemiyorum ki, diyeyim...!
Didirttirmiyor ki, didi didittireyim...!
Diyemeden, didirtti didi...!
Didim ki, didirttime.. didirttirme...

Didi...

İşte bu yaa .. İlk aşta bunları söyleseydiniz , nede güzel olurdu.
Harika bir anlatım tşk. ederim ..

Sevg ...
Ara
Pessimist
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Unutma ,

Ben hazırlıklıyım . Konu karışacağı kadarıyla karışmış . Varsa bir sorunun bana söyle . Yada yazımı 5 kere oku . Sizlere bu konuda eywallah çekecek değilim . Ve son olarak tekrar unutma , ben hazırlıklıyım .

Sevg ...

Sen gene fazla konuşmuşsun be firari..
yazma işte buraya getirtme beni buraya ben sizden siz benden bıktınız
ama şunu bilki neyden bahsediyorsan bende herzaman varımWink
neye hazırsan bende herzaman hazırımSmile
şimdi bir problemin varsa yazma buraya varsa derdin sıkıntın özelden yaz tatlı tatlı konuşalım tartışalım halledelim sorununu ama inan ki olmuyor böyle agresiflik böyle tripler falan..
umarım yazmazsın buraya..tekrar söyleyim sorunun varsa pmden mesaj at konuşalım..
As benimWink
sevgiler ve saygılar benden..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 834 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 911 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 525 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 428 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,161 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:25 AM