:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
EndLess
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fazla uçuyorsunBig Grin
ama konusma

lan dıngıl senın gıbı kundak bebesıyle laf dalasına gırmem ben kendını adammı sanıyosun bana burda kendıne hakaret ettırme ama dur sen hakaretten anlamıyosun dıme sende seref haysıyet olsa hala cvp yazmassın

bıde catlak gırl melek 06 yı korumamın sebebı o benım kardesım ve kımseye laf ettırmedım bu zamana kadar bundan sonrada ettırmem anlıyabılıymusun hele böle sut oglanına hıc laf ettırmem
Ara
Rüya Güzeli
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lan dıngıl senın gıbı kundak bebesıyle laf dalasına gırmem ben kendını adammı sanıyosun bana burda kendıne hakaret ettırme ama dur sen hakaretten anlamıyosun dıme sende seref haysıyet olsa hala cvp yazmassın

bıde catlak gırl melek 06 yı korumamın sebebı o benım kardesım ve kımseye laf ettırmedım bu zamana kadar bundan sonrada ettırmem anlıyabılıymusun hele böle sut oglanına hıc laf ettırmem
bnm demek istediğim de bizim duygusuz.com ailesinde herkes kardeştir ama sen anlamamışsın bunu burda korıyıcaksan sırf melek06 yı koruma. Birde burda ayrımcılık yok bunu biliyoruz oonun için serseri127 kullanıcı adlı arkadaşımızında mesajında hakaret edici yazılar var geregi yapılırsa iyi olur.
Ara
CReATuRE
serseri127 lütfen kardeşim sende bu SEVİYESİSZ GURURSUZ İNSANLARLA MUHATAP OLMA...BIRAK HAVLASIN ONLAR KENDİ BAŞLARINA....
Pessimist
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fatih, bana o kızı savunma da ne yaparsan yap tekrar söylüyorum.

Yanlışı yapan kendisi, doğru söyledik haksız olduk, ayırımcı olduk, cahil olduk şu olduk bu olduk eyvallah...

Ama ukala kişiliklerin yorumunu ben kafama takmam, hep kendilerince vardır zaten düşünceleri...

Ona burda Türkçeyi iyi kullanması için öğüt veriliyor. Bebek yanlış anlıyor.

KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ DİE BİRŞEY YOK TÜRKÇE SÖZ KONU İSE, AMA BUNU BEN O ARKADAŞA ANLATAMADIM ZORUNA GİTTİÄžİ İÇİN.

abi adminsin senle saygılı konuşuyorum ve senden rica ediyorum arkadaşa hakaret etme..
sorun Türkçenin katledilmesi..sende yazmışsın ben edebiyat öğretmeni olacağım diye ama açılan eksiklerin sayısızca olup açılan bu kadar konuda hiç ses çıkarılmayıp sade bir kişiye yüklenilmesi yanlış bu herhangi bir arkadaşta olabilirdi..
eğer bunun düzelmesi isteniyorsa duyuru yapılabilir mesela..üyeler daha dikkatli davranmaya çağrılabilir..
EndLess
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri127 lütfen kardeşim sende bu SEVİYESİSZ GURURSUZ İNSANLARLA MUHATAP OLMA...BIRAK HAVLASIN ONLAR KENDİ BAŞLARINA....

ok kardesım msj alınmıstır bu son mesajım bu konudakı sadece senın hatırın ıcın cvp vermıcem
Ara
Pessimist
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lan dıngıl senın gıbı kundak bebesıyle laf dalasına gırmem ben kendını adammı sanıyosun bana burda kendıne hakaret ettırme ama dur sen hakaretten anlamıyosun dıme sende seref haysıyet olsa hala cvp yazmassın

seviyesiz ukela klavye artistliği yapmayı bırakta sus
buraya şaklabanlık için geliyorsan da git kendine sirk bul
MorciveT
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi adminsin senle saygılı konuşuyorum ve senden rica ediyorum arkadaşa hakaret etme..
sorun Türkçenin katledilmesi..sende yazmışsın ben edebiyat öğretmeni olacağım diye ama açılan eksiklerin sayısızca olup açılan bu kadar konuda hiç ses çıkarılmayıp sade bir kişiye yüklenilmesi yanlış bu herhangi bir arkadaşta olabilirdi..
eğer bunun düzelmesi isteniyorsa duyuru yapılabilir mesela..üyeler daha dikkatli davranmaya çağrılabilir..

Fatih, o hakarete başladıktan sonra başladım... Önce arkadaşına söyle edepli olsun.

Onca konu ama yazdıklarını görmüyor musun Big Grin arasından sec 2 tane tam yazılmış kelime, baştan sona yanlış... Şive nedir bilmiyor. Yorum yapıyor. Yapmasın dengesizce yorum.

Konuyu saptırdır, eski üyeler diye Smile sonra çuvalı benim başıma geçirdi: kendini çok mu zeki sanıyor anlamadım.

Neyse bu konuyu burda kapatalım.

Umarım beni anlıyorsundur ve senin beni bu şekilde ayırıcımcı gözü ile görmen beni üzdü, ne yapalım canın sağolsun.
Ara
Rüya Güzeli
Fatihcan bıraq ugraşma 14. sayfaya gelindi ama kimsenin bişey anladığı yok beni seviyosan bişey yazma buraya ...
Ara
Pessimist
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FATİH LÜTFEN AMA ARTIK BAK SABRIM TAŞIYOR...BENİ İSTEMEDİÄžİM ŞEYLERİ YAPMAK ZORUNDA BIRAKMA BİLİYOSUN Kİ HERKESİN TAKILDIÄžI BİR FORMU VAR SENDE TAKILDIÄžIN FORMUN AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETMESİNİ İSTİYOSAN ÇIK GİT AKSİ HALDE O FORM ARTIK OLMAYACAK HABERİN OLSUN..LÜTFEN ÇIK GİT ARTIK..BAK LÜTFEN DİYORUM...GURUR VE ŞEREFTEN BAHSETTİM ANLAMADIN BARİ LÜTFENDEN ANLA....BUNUDA ANLAMAZSAN BENDEN GÜNAH GİDER HABERİN OLSUN....

aziz morciveti bekliyorumWink
tehditi bırakWink
djseninim
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senden fazla anlayabildiğim kesinWink
morcivet abiyi dinlesene sen fazla cızırtı yapıyon
laflara bak cızırtı bir şeyi anlayabildiğin çok iyi belli oluyo
ben onu her zmn dinlerim kendini yorma bu boş laflarını git senin seviyende olanlara anlat bu forumdakiler ihtiyacı yok artık biraz gururlu ol ve git kimseyi rahatsız etmeye hakkın yok
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 834 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 911 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 525 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 428 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,166 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:22 PM