:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
Pessimist
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir daha tekrarlıyorum gururlu ve şerefli insanlar istenmedikleri yerde 1 dk bile durmazlar ...

gururlu ve şerefli insanlar ne yapcaklarını bilir ona göre davranırlarWink sen fazla kasma kendiniWink
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sempatikkız : Ablası git kumda oyna, yorum sana göre değil. Verdiğin cevaplar senin çocuk olduğunu zaten belli ediyor. Oyuncağı elinden alınmış bebekler gibi ağlamana gerek yok. Kendini bilgili birisi gibi gösterme beceremiyorsun Smile ÇOCUKSUN DAHA... Senin yaşın yetmez beni yargılamaya. Bizim büyüklerimiz bize birşey denildiğinde biz cevap vermez, onu dinler ve tecrübelerinden yararlanırdık, burnumuzun dibine gitmezdik. Sen aile terbiyesinden bahsedeceğine, kişiliğini otutturmayı yeğlemelisin. İleride bu hırçınlık ve kabullenememe huyların seni çok kötü YOLLARA sürükleyebilir. Şimdi ben adminim ve seni bu sitede istemiyorum... Defol. Yazarsan birdaha banlanacaksın.

Fatih : Sana birşey söylemek istemiyorum, yaşına göre zekisin birazda şu yanındakilere akıl ver. Aklın ölçütünü benimle yapmasınlar altımda kalırlar, üzülürüm, bilinç altına kötü birşeyler yerleştirmek istemiyorum... Bu konu hakkında başka yorum yapma.
Sana yakıştıramadım, bir kişinin Türkçeyi bu denli kötü kullanmasına karşın bunu savunmana. Gelecek size umutla bakarken, yeni neslimize bakın...

alahım yeter artık sabırımıda tkttiniz insan bile diyemiorum sana bnla bu siteenin cıvıgı çıkmıs sayenizde.akıllım die geçiniosunuz ama nerde 0-5 yas grubuna bile dahil edilmessiniz siz ...Defol derken seve sebve cnm saten gidiodum sna cvp verrken sni primlendiriorum içi bomboş olan bi tenekeden baska bşy deilsin kişiliq nitylksz sey...
Ara
MorciveT
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir daha okudum ortada yanlış var tamam ama başka yanlışlarda var..

Fatih, yılanın başını ezmezsen ölmez.
Ara
CReATuRE
2 DEFA O MESAJI YAZDIM SAYIN TÜRKÇE PROFESÖRLERİ...BİR DAHA YAZIYORUM VE SİZ GURUR VE ŞEREF SÖZÜNÜ ÖÄžRENENE KADAR YAZMAYA DEVAM ETCEM...HI BU ARADA BEN EGER O MESAJI GÖRMÜŞ OLSAM VE BENİM ŞAHSIMA YAZILDIÄžI GÖRSEM 1 DK BİLE BURDA DURMAM ÇIKAR GİDERİM AMA BUU GURULU İNSAN YAPAR...GURUR VE ŞEREF YOKSA SORUN DEÄžİL AYNEN DEVAM...

FATİH VE SEMPATİKKIZ EGER ŞEREF VE GURULUYSANIZ BİRAN ÖNCE ÇIKIP GİDİN BURDAN ...İSTENMİYORSUNUZ...
Pessimist
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kocum asabın bozulsa en fazla kufredersın onu bıle beceremessın sen

ben tek konuda uyardım o kızla duzgun konus dıger hıc bıseyınız umrumda bıle degıl en duygusuzunuz umrumda nede sen o bu kımse umrumda degıl ben senı bı kere uyardım tamam mı

fazla uçuyorsunBig Grin
ama konusma
Rüya Güzeli
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kocum asabın bozulsa en fazla kufredersın onu bıle beceremessın sen

ben tek konuda uyardım o kızla duzgun konus dıger hıc bıseyınız umrumda bıle degıl en duygusuzunuz umrumda nede sen o bu kımse umrumda degıl ben senı bı kere uyardım tamam mı
serseri127 kusura bakma adını bilmiyorum.
Bizim duygusuz ailesinde bildigimiz o bu şu weya bi başkası farketmez hepimiz birbirimizin arkasında olmalıyız eger fatih'i uyarıcaksan sadece o kıza dedigine deqil herkesle düzgün konuşması gerektigini uyar
Ara
djseninim
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet biz insanızWink ama sen..
ben gayet düzgün bir insanım ama siz artık insanlıktan çıkmışsınız bu forumu daha fazla rahatsız etmeye hakkınız yok yaa gidin yada gidin ne derseniz de söyleyin artık daha fazla size cevap vererek sizin seviyenize düşemem
Ara
CReATuRE
FATİH VE SEMPATİKKIZ EGER ŞEREF VE GURULUYSANIZ BİRAN ÖNCE ÇIKIP GİDİN BURDAN ...İSTENMİYORSUNUZ...
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alahım yeter artık sabırımıda tkttiniz insan bile diyemiorum sana bnla bu siteenin cıvıgı çıkmıs sayenizde.akıllım die geçiniosunuz ama nerde 0-5 yas grubuna bile dahil edilmessiniz siz ...Defol derken seve sebve cnm saten gidiodum sna cvp verrken sni primlendiriorum içi bomboş olan bi tenekeden baska bşy deilsin kişiliq nitylksz sey...

Ahahahha Smile

Senin laf vurma yöntemlerini ben kumda oynarken yapıodum canım Smile

Yeni mi geçtin kumda oynama çağına Smile

Offf offff

Allah yolunuzu açık etsin, umarım vatana ve millete hayırlı birer insan olursunuz... Ne deyim.
Ara
Melek06
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alahım yeter artık sabırımıda tkttiniz insan bile diyemiorum sana bnla bu siteenin cıvıgı çıkmıs sayenizde.akıllım die geçiniosunuz ama nerde 0-5 yas grubuna bile dahil edilmessiniz siz ...Defol derken seve sebve cnm saten gidiodum sna cvp verrken sni primlendiriorum içi bomboş olan bi tenekeden baska bşy deilsin kişiliq nitylksz sey...
ya gidiyorum gidiyorum diyorsun bir gidemedin git git:yikildim: ya gurur yok mu sizde:yikildim: :yikildim:
Fatih kardes yanlısımı bulamadın mı daha:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 836 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 912 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 526 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 429 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,169 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 02:14 AM