:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bayan arkadaşlar bu soru size
mehmetkılıc
Bir bayana aşkı gostermek Sevgıyı göstermek erkegı bayanın karsısında zayıf halemi getirir?
Kıskanılmak Bi bayan için Kötü bir duygumudur?

Erkeğin Canından cok deger vermesı kadını sımartırmıı?
Ve Kadın nıye deger gördüğünü anlamamakta ısrar eder yapılan fedakarlıkları cocuk oyuncagıymıs gıbı dusunur??
Ara
kardelen
mehmet sana şöyle diyim sanırım böyle şeyler yaşadın. ama sorduğun soru sadece kızlarla ilgili değil insanın psikolojisi.elinde olmayan şeyler ve unutma her insan aynı değildir. bir bayana sevgini göstermek elbette zayıf hale getirmez ama acele davranmamak kaydıyla. yavaş yavaş gittikçe senin için daha da önemli olduğunu göstermelisin. yoksa bu çocuk zatenbana aşık onu kaybetme korkusu olmadan sana karşı kayıtsız kalır.

kıskanılma ise aşırı boyutta ise evet kötü olur. onu kıskandığını fazla belli etmicen ama yeri geldiğinde böyle olmuştu diyip imalarla onun gururunu okşican.

kimseye canından çok değer verme. hadi böyle bişey yaptın diyelim bunu çok belli etmicen ki onun kafasında hep bi acaba sorusu kalacak..

kadınlar zordur erkeğin onun için neler yapabileceğini görmek ister bu kimisi için çok uaf bişeylede kanıtlanabilir ama kimisi de çok büyük beklentiler içindedir. yeri geldiğinde karşılıklı fedakarlık yapacaksın benim için bunu yaparmısın diyen kadına illa onu yapmak gerekmez yeri ve zamanı geldiğinde ona değer verdiğini ispatlarsın.

uzun oldu ama bunlar hep ilişkide maalesef yapılmadığında üzülen taraf olaman neden oluyo. bende yaşadım biliyorum. neden insan içinden geldiği gibi yaşayamıyor ki...
Ara
_ALONE_S@HR@M_
Bu Söylediklerin Her Bayan Icin Gecerli Diildir Bunubilir Bunu Söylerim Ciddi Düsündügün Biri Olursada Bu Tür Tiplerden Uzak Dur Benden Tavsiye..
Ara
mehmetkılıc
cevaplarınız için çok tşk ederim
Ara
CannabiS
1 kadının iStediği tek Sey iLgi , sadakat , sewgidir ... fazLaSını göStermek Sdc kadını deiL herkeSi SımarTır we SaSırtır ...

kıSkanıLmak aSLında her kadının hoSuna gider dozunda oLDuğu Sürece. çünkü kadın erkeği taraFından SahipLeniLmek iSter.. kadınLar erkekLere göre de daha fedakardır ßu keSinliKLE kanıtLanmıS 1 seydir. kadınLar öyLe ince ruhLudur ki 1 kadının ruHunu okSamak yeterdir anlamak ßilmk we mutLU OLmak iCİn ...

SaygıLar M.Y
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba arkadaslar :( İNTiZaR 9 456 04-11-2022, Saat: 01:28 AM
Son Yorum: wildfang
  arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan) baglamaci 13 1,283 04-02-2022, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 837 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  herkeseee mrb okuyun arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var... blackqirl 13 1,192 01-07-2009, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: naneli_shaker

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:27 AM