:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan)
baglamaci
selam arkada?lar.. ben okulda birinden ho?lan?yorum. yan?na gittim ve tan??mak istedi?imi s?yledim. tan??t?k ama o "daha ileri gitmez" dedi. sadece tan??ma olaca??n? s?yledi. ben de zaten benim istedi?im de bu dedim. ama ?ok ho?lan?yorum ondan. ne yapay?m?
Ara
bilgeis
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selam arkada?lar.. ben okulda birinden ho?lan?yorum. yan?na gittim ve tan??mak istedi?imi s?yledim. tan??t?k ama o "daha ileri gitmez" dedi. sadece tan??ma olaca??n? s?yledi. ben de zaten benim istedi?im de bu dedim. ama ?ok ho?lan?yorum ondan. ne yapay?m?

g?zlerine bak...umut ????? var m?? ilk bak??ta neler hissettin sana nas?l bakm??t?...e?er ki bak??lar?nda s?cakl?k varsa ve nazl? bi havas? varsa devam et...a??ksan a?k?n?n arkas?nda dur bence....
baglamaci
aşığım demiyorum ama çok hoşlanıyorum. gözlerine tam olarak bakamadım ki..Smile bakamıyorum gözlerine iyice. gözleri çok güzel ama ya.. Big Grin
Ara
bilgeis
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a????m demiyorum ama ?ok ho?lan?yorum. g?zlerine tam olarak bakamad?m ki..Smile bakam?yorum g?zlerine iyice. g?zleri ?ok g?zel ama ya.. Big Grin

Confusedmiley9: hay?rl?s? arkada??m sen k???ks?n benden zamanla anlayacaks?n beni......ahhh!!! a??k olursan ?ayet a?k?na sahip ??k olur mu? bayan olarak ?ekiyorum erkeklerin a?ka sahip ??kmamas?ndan........Confusedmiley13:kusura bakma yaa yaram var kan?yor i?te......
baglamaci
tamam. aşık olursam zaten sahip çıkarım yoksa delikanlılığa sığmaz değil mi?..
bu arada çok da küçük değilim ya .. Smile
Ara
aSiK_CoCuq
Arkada$ım YoRum YapMak isTerDim ama $imdi Kafam qüseL øndan yaZmadim sen neReLisin baqim DenizLi'li DeqiLsen cevap yaZma $imdi BeniM a$qImın qözLeriDe Coq qüSeL'De KısKandIm i$te Smile
baglamaci
aşık olmak güzel şey olsagerek.. Wink
Ara
..TuuCe..
arkadasm eger böyle bişey dediyse şu an hiçbişey yapma..yane arkadaslık dısında_ona ark oldugunu hissettir..eger bişey olcaksa zamanla kendiliğinden gelir ama zorlarsan olan arkadaslığınızda biter..
umarım senin içindee onun içinde güzel şeyler olurr Smile
Ara
s?la
asık olmak guzel ama askı guzel kılan karsındakınıde senı hakettıgın kadar sewmesı
Ara
baglamaci
çok haklısın sıla ayrıca tuuceye de sonsuz teşekkürler __ Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yard?m?n?za ihtiyac?m var!!! PEMBE_KUMSAL 25 1,397 04-06-2022, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: wildfang
  yard?mc?kk ?st?orum:):) €sra 33 2,034 04-06-2022, Saat: 10:50 AM
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 697 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
  bayan arkadaşlar bu soru size mehmetkılıc 4 571 06-02-2007, Saat: 10:59 PM
Son Yorum: CannabiS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:12 PM