:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duygusuz bebeleri anne karnında....
djseninim
ayy ayy öldüm yawww
Ara
Psycho
:yikildim: :yikildim: gusell olmss emegine sagliq jnm
Ara
djseninim
ben devamın istiyom yine
Ara
GCLRNFNS
valla bende isteerimmm melekkk çok güsellldiii çokkk güldürdünnn biziii bakk çöpçatanlıktan sonraaa başka işleride güsel yapıyosunnnn formun en zekisuuuuu sensinnn melekkk aferinnn kısssssss......
Ara
Melek06
yorumlarınız için saolunConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: 1 tane daha yolda kız kacırıyonuz erkekler :yikildim::yikildim:bizi ama:yikildim:
Ara
MorciveT
Devamını bekliyorum....

Harika.

Yaratıcılık güzel bişi... Diğer arkadaşlara da örnek olman açısından güzel.
Ara
GCLRNFNS
dayanın arkadişlerrr 9 gün sonraaa dışardayızzzzzzzz yuppiiii.SmileSmileSmileSmile
Ara
Melek06
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla bende isteerimmm melekkk çok güsellldiii çokkk güldürdünnn biziii bakk çöpçatanlıktan sonraaa başka işleride güsel yapıyosunnnn formun en zekisuuuuu sensinnn melekkk aferinnn kısssssss......

cöpcatanlıkmı:'( :'( :'(Sad
Ara
GCLRNFNS
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cöpcatanlıkmı:'( :'( :'(Sad

aaaa bak şimdi kısarımmm amaaa senn kötüüü bişi yapmıyosunkiii aşkolsunnnn sanaaa çokkkk güsel şeylerinn altına imsanı atıyorsunnnn seni üsdüysemde kusura bakmaaaaaa özürrrr kısss sen aglAMA BİSİ GÜLDÜRR ALLAHTA SENİ GÜLDÜRSÜNNN EMİİİ.....Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
Melek06
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa bak şimdi kısarımmm amaaa senn kötüüü bişi yapmıyosunkiii aşkolsunnnn sanaaa çokkkk güsel şeylerinn altına imsanı atıyorsunnnn seni üsdüysemde kusura bakmaaaaaa özürrrr kısss sen aglAMA BİSİ GÜLDÜRR ALLAHTA SENİ GÜLDÜRSÜNNN EMİİİ.....Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: saol ya Confusedmiley17: Confusedmiley17: siz hep gülün Smile Allahım gülmeden ayırmasın cümlemiziConfusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anne karnındaki çocuk replikleri ... esrar gözlüm 5 568 04-07-2022, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Bizim hiç kupamız olmadı anne.. history 4 1,352 01-15-2012, Saat: 08:24 PM
Son Yorum: Av.bey
  Anne Ben Afrika'ya Taşınıyorum .d sun fairy 4 604 04-20-2011, Saat: 11:27 AM
Son Yorum: sun fairy
  anne çocuk arasında geçen diyaloglar:) mavisben 0 830 03-28-2011, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: mavisben
  ANNE tipleri komik:) SUSKUN 1 727 06-05-2010, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: okeanos

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:34 PM