:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duygusuz bebeleri anne karnında....
Melek06
:yikildim: E anne ben oluyorum tabeeee... :yikildim: :yikildim:

admin- ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari. :yikildim:

deryalım- star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz ulan...

aslı- werdiler teknoyu, dup tis tempoyu kafamızı dinlenemiyoruz şurda iki dakka...piyasa insanların ewladı olacaz belli ki...:hihi :hihi

pc kopat_- sevgili gunluk..ne suc isledigimi bilmiorum ama,beni 9 aydir bu kapali kutuda tutuyolar! vucuduma bagli olan su kordonu sokup kurutuyorum kac gundur sopa niyetine,aha suraya yaziorum 9 bilemedin 10 gun sonra cikacam..

(ikizler konusmaktadir)

masalperisi ehhihi bu çok eğlenceliymis
gulguzeli- abla benim canim acaip sekilde mango tursusu çekti nerden söylüyoruz? :yikildim:
masalperisi- merak etme aşertiriz gelir şimdi...
gulguzeli- supersin abla yaaaa :yikildim:

(zit ikizler morci ve aziz
morcivet: aziz olm surdan cikalim bi,direk manita bulacam sana.. :yikildim:
CReATuRE heyyt be yasa sen apii:yikildim:

morcii- bu dünyaya çocuk olarak gelmek istemiyorum :'(

-CReATuRE essek ..ne olarak gelecen..30 yasında mı çıkcan ordan

masal perisi- şafak kaç hoca
gülgüzelii- sen sayıyorsun ya hocam, aynı işte.. :yikildim:

serseri127- ulean 5 aydır tekmeliom!!! du ben bunu bi ısrayımm...:yikildim:

aslı yaw anne sağa sola dönüp durma, kıpraşma zati kaydırak gibi kayıyorum, bi türlü uyutmadın beni, hah tamam şimdi oldu kıpırdama artık, hmmmmm şimdi oldu parmak emerek uyumak güzelmiş, insan bi müzik çalar, ninni söler öle uyutur yaaaa :yikildim:

goshtrider kesin artık bana klasik müzik dinletmeyi,mahfettiniz keyfimi, uyutmuyorsunuz bir türlü, entellektüeliz diye bağıracaksanız benden uzakta yapın.

serseri127- yaw ammada sulu bir ortam bu yaw, bebek miyiz, balık mıyız anlamadım gitti? :yikildim:

deryalım ne garip bi yer ya, herşeyin sesi elektrik süpürgesi gibi geliyo, bi de elektrik süpürgesi ne acaba?

djseninim- ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda? he, sorarım size? ama nerden duyacaklar, işleri güçleri kız mı erkek mi..

Qetesh,- tekmeden baska luksumuz yok anasini satayim hep rovasata!

admin- su gobegimdeki ipi bi koparsam bi saniye durmam lan burda, anladik ekmek elden su golden falan ama insan sıkılıyo canim, aa.

goshtrider- cikarin beni buradan. kirlarda kosmak, sevgilimle cosmak istiyorum.. :yikildim:
morcivet- yurumene 1 sene var daha, ne kosmasi ne sevgilii:yikildim:

goshtrideryapma yaa.. daha cikmadan depresyona giricem be kardesim..

serserii- etrafı kolaçan etmeliyim. bi çıkış yolu bulcam. şu kabloyu bi kesiyim önce. hangi kabloyu kesiyoduk lan. mavi mi kırmızı mı :yikildim:

gs li kız - Hay yaa .. genemi çilek .. ulan buda hep çileğe aşerio .. şöle bi kuru fasülye pilav .. yanına bide soan kır onnarı yiyelim .. ne bu be .. her öğün çilek .. alla alla ..:yikildim: :yikildim:
pc kopat_- sevgili gunluk..ne suc isledigimi bilmiorum ama,beni 9 aydir bu kapali kutuda tutuyolar! vucuduma bagli olan su kordonu sokup kurutuyorum kac gundur sopa niyetine,aha suraya yaziorum 9 bilemedin 10 gun sonra cikacam..

ßu ߀n miyim Big Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
Melek06
begenmedin mi gız yoksa:yikildim:
Ara
PCKoPaT
߀qenmek ne keLime ßayıLdım Big Grin ainı ߀n kerata Big GrinBig Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
Qetesh
walla annem duymasınBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Melek06
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla annem duymasınBig GrinBig GrinBig Grin
duydum bilen anneniz ben oluyorum:yikildim: :yikildim:
Ara
deryalım
gs li kız - Hay yaa .. genemi çilek .. ulan buda hep çileğe aşerio .. şöle bi kuru fasülye pilav .. yanına bide soan kır onnarı yiyelim .. ne bu be .. her öğün çilek .. alla alla ..:yikildim: :yikildim:

deryalım- star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz ulan...

koptum yaaaa Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
yaa banene ya ben çıkmak istemiyorummm çıkıpta dışarının kahrını çekcegime içerdekiler benimm kahrımı çeksinnnn koyun ordanda bir mesdekeeee ulan sizde kıpraşmayınnn bi rahat durunnn beeee piscoo ABİ sen dışardan rakıları al morcii sende kavun karpuzz sölee azizim sen içermisin bilmem ama sende çerzleri kap şurdan admin abi sende etrafı gözlede yakalanmayalımmm kimseye kızlar sizlerde mesdeke olunnnn hadiiiiiii hopppaaaa kopaplımmmm heyttt be şimdi kim çıkmak ister görelim bakımmm sıkarım ayaklarınıza olum ademm nerdesinnn lannnn annnnaaaa şuna bakkk yaaa uyuma be abiii gelll sende iki göbek at hadiiii hobaaaa helal bizimm kıslara be daha anne karnında göbek atmayı ögrndiler beeee yandan yandannn ohh ohhhhhh.serseri bırak abii milleti gel burayaa yaaa tama sonraa dalarızzz dışardakilereee ebeabi ebeabii...SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
deryalım
:A: :A: :A:

oh ohh yandan yandann

221hn6.gif 241vp2.gif 24x1bg0.gif 291pp7.gif 51jhkhjk1lp2.gif
Ara
GCLRNFNS
clap3sx7.gifclap2cf8.gifclap3sx7.gifphotoqc7.gifnotworthydt3.gif

bunlarda bislerrr şimdiki hallerimizzzzzz goshtrider serseri pisko aziz morci vee ademmm eeeee okadr içmeniinn sonuu budurr şişede durdugu gibi durmuyorr görüyorsunuzzzzz.....SmileSmileSmileSmile (not söför bizden deillll ...SmileSmileSmile)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anne karnındaki çocuk replikleri ... esrar gözlüm 5 567 04-07-2022, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Bizim hiç kupamız olmadı anne.. history 4 1,352 01-15-2012, Saat: 08:24 PM
Son Yorum: Av.bey
  Anne Ben Afrika'ya Taşınıyorum .d sun fairy 4 604 04-20-2011, Saat: 11:27 AM
Son Yorum: sun fairy
  anne çocuk arasında geçen diyaloglar:) mavisben 0 830 03-28-2011, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: mavisben
  ANNE tipleri komik:) SUSKUN 1 727 06-05-2010, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: okeanos

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:51 AM