:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben goshtrider....
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:böööööğğğ ben künefe sevmem ki.kaldırın şunları önümden.çok zevksizsin :yikildim:

HADİYAAA SEN NESEVERSİNNNNNNN PARDON TEYSEEEEEEE.....:hihi :hihi :hihi

ONU SÖYLEEEE HEM BELEŞ YEMEK HEMDE BEGENMEEEEE.......
Ara
izmitli_peri
bedava dıye her önume gelenı begenmek zorunda deılım.bızım adette kıbarlık olsun dıe ne yerdınız dıe sorarlar.bedava olsun dıe en ucuz yemeklerı bulup getırmezler allah bılır onlarda basaklarının tabaklarından kalan yemeklerdır :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bedava dıye her önume gelenı begenmek zorunda deılım.bızım adette kıbarlık olsun dıe ne yerdınız dıe sorarlar.bedava olsun dıe en ucuz yemeklerı bulup getırmezler allah bılır onlarda basaklarının tabaklarından kalan yemeklerdır :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

bisim buralardada kibarlık ve edepten dolayıı yemek begenilmesede kibarlık yapılırrrr saolunnn hiiçç gerekk yokkkk derlerrrr..evettt başkalarının tabaklarıı seni bukadar rahatsızzz ediyorsaaa onlarrr benimm tabak larımmmm .canımmmmmm........:x :x :x
Ara
izmitli_peri
ozaman sana afiyet olsun ben almıyım
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Ya Koyuyonuz Böle Resimlerinizi Valla Nazar Değecek Smile Smile Smile
Ara
CReATuRE
güzel çıkmışsın resimlerde ...bizlerle paylaştığın için tşkler...
GCLRNFNS
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya Koyuyonuz Böle Resimlerinizi Valla Nazar Değecek Smile Smile Smile

tşkler zaman perisii ammaa nasrlıkk bi halimizzz kalmadııııı beeee Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
GCLRNFNS
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel çıkmışsın resimlerde ...bizlerle paylaştığın için tşkler...

eyvallah azizimm senin kendi güselliginnnn sizin gibi olmasaktaaaa kendi çapımızdayızzz yaneeeeeeee tşkkk ler yorum içinnnnnn sağolasınnn.....
Ara
deryalım
2.resim çok güzel yaff...
Ara
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2.resim çok güzel yaff...

saoll janımmyaaaa çookkkk zoorrr begenen biri olarak manzaralarrrmı benmiiii.Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Goshtrider..... GCLRNFNS 21 1,482 07-22-2007, Saat: 06:00 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:30 AM