:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben goshtrider....
GCLRNFNS
feb2ec3baf.jpg
Ara
GCLRNFNS
d31eed2ed0.jpg
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]resmin içinde kaybolmuşun zor buldum yafBig Grin
yakışıklısın kardeş...
allah sevdiklerinden ayırmasın
[/COLOR]
Ara
izmitli_peri
ya of bıturlu yazamadım.afıyet seker olsun bogazından nasıl gecdı yemekler.resımler de gusel denıze karsı.bı elın yagda bı elın balda:hihi
Ara
deryalım
resimler güzel...
ilk resmin manzarası harika ama o kafanı neyen yere egmişin o kadar anlamadımBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
ganga emraha özenmişdir belki de :yikildim: ama manzara süper yaf niresi orası :hihi
Ara
GCLRNFNS
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:resimler güzel...
ilk resmin manzarası harika ama o kafanı neyen yere egmişin o kadar anlamadımBig GrinBig Grin

ya sen manzaraya taktınnn haa:Smile başka bişi yokmu yaneeeee

yatarken çekilmiş bi resim ters açı yaniiii..:Smile

çeken kişi pos vermemi istedi bende verdimmmmm öyleee işteeeeeee:Smile :Smile
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya of bıturlu yazamadım.afıyet seker olsun bogazından nasıl gecdı yemekler.resımler de gusel denıze karsı.bı elın yagda bı elın balda:hihi

çok tşk ederim ama davet ederim istersenn beraber boğasımızda kalması içinnnn bak ozaman nasıl geçiyorrrrr.......................:hihi :hihi :hihi
Ara
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:resmin içinde kaybolmuşun zor buldum yafBig Grin
yakışıklısın kardeş...
allah sevdiklerinden ayırmasın

saol kardeşimm valla haklısın herkes mansaraya baktıgı içinnn büyük koydumm senden başka kimsenin dikkatini çektigimizzz yok yaneee ...anladınmı kardeşşş eyvallah canımsınnnnnn.....:Smile :Smile
Ara
GCLRNFNS
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ganga emraha özenmişdir belki de :yikildim: ama manzara süper yaf niresi orası :hihi

geç bakalımmmm dalganıııı hani ben yetimiim ya hani ben öksüzüm yaaaaa benimmm teyzemmm olurmusunnnn aceppppp......:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Goshtrider..... GCLRNFNS 21 1,483 07-22-2007, Saat: 06:00 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:51 PM