:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nolur yardım edin
PCKoPaT
߀nce hemen karar werme... :S
Âh be.
Ara
gzm-aşık
eee pckopat sen nediyosun bu duruma napayım ben şimdi
Ara
-x-x-
yha cnm çok büyük yha sakın güvenme bi insan kardeşi yaşında birine aşık olurmu bende olsam bende şüphe duyardım bence bu konuyu babana hiç söyleme biras daha zmn geçsin hiç yoktan reşit ol !! tam emin oluncada ailene açıklarsın
Ara
GCLRNFNS
Ya Eger Bu Söylediklerin Gerçekse Bence Seni Seviyor Abimin Arkadaşi Demişsin Uzaktanda Olsa Seni Birazda Olsa Taniyor Yanii Eee Sende Seviyorsunn Ozaman Bence Bu Flört Devam Etsin Birbirinizi Dahadaha Taniyin Ama şuan Için Evlenmek Sizin Için çok Erken Seviyorsaniz Saglikli Bişekilde Ilerleyin Zaten Ilerde Neolucaginizida Kimse Kestiremezzz şuan Hayatin Tadini çikar Yaniyaşin GENÇ Falan Degil Yani Anladigim Kadariyla Biraz Korku Var Içinde Ama Biyandanda Seviyosunn Bence Devam Et Sevmeye Zamana Birak Herşeyi Okişşşş.........
Ara
gzm-aşık
çok teşekkür ederim goshtrider inan çok karışığım sende bu duruma bana ışık tuttun ben çok sewiyorum we onun da beni sewdiğinin biliyorum ama bazen böyle bocalıyorum zaten erken daha ewlilik için ama o söledi işte ilerisini istiyorum senle die ikimizde şuan dünyanın en mutlu insanlarıgibi görüyoruz birbirimizi çoooook saol cnm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,073 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 728 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:11 PM