:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nolur yardım edin
gzm-aşık
mrb çok karışık bi durumdayım yardım istiyorum olay şöyle gelişti.sewgilim abimin arkadaşı olur ama çok samimi diiler zaten abim bizden ayrı yaşıyor görüşmüyorlar yani.komşumuz oluyor kendisi 24 yaşında bende 17 bana ilk olarak beni sewdiğini ewlenmek istediğini söyleyerek geldi ben şaşırdım tabi nasıl oluyor die ama sonradan sewmeye başladım şimdi çook sewiyorum benden başkasıyla olamayacağını söyledi benle ewlenmekte kararlı annem hatta babamla konuşmak istiyor bense karşıyım ama şimdilik annemle konuşacak onun ailesi biliyor çok sewdiğini sadece istediğinin ben olduğumu benim için herşeyi yapacağını her seferindesöylüyor ama yaştan sanırım hep şüphe içindeyim kaybetmekten çok korkuyorum şimdi çok iyiyiz sewiyorum falan dior ama ne bilim işte karışık kafam sewmiyormu die düşünüyorumoyun oynayamaz babamı tanıyor abimin arkadaşı oyun olsa neden ailenle konuşucam desin ki böle bi tehlikeye neden girsin ki ama yinede kuşkuluym bazen kuruntu mu yapıyorum diyorum ama yinedebunları düşünmekten bkendimi alamıyorum nolur biri yardım etsinnnnn
Ara
MorciveT
Bir insan bir anda sana evlilik teklifi etmişse önce orda bir dur derim. Bir kişi bir başkasını tanımadan nasıl teklif eder ? Niçin teklif eder ? Hangi cesaret ve mantıkla eder ? Bunu kendine sorman gerekli...

Söylemek birşey ifade etmez, ben de dünyanın en güzel kadınına seni seviyorum sana aşığım benimle evlen desem Smile Güler geçer herhalde...

Hayırlısı ne ise o olsun derim.
Ara
ROSE
Canım bence sen kuruntuların konusunda haklısın sen eğer bunların farkına vardıysan eğer iş sadece bu olayın bi sonuca kavuşmasına kalır ..
evlenmek tanımadan hemen bi anda bana saçma geliyor ..şaşırmanda gayet normal ama altında da sebepler ararım sevmek yetmez ....
senin bence iyi düşünmen lazım ..
umarım aklını kullanırsın ve geleceğini kötü etkileyecek bi karar vermezsin ki kaldıki bunu hiç birimiz bilemeyiz yarınlarda bizi neler bekliyor ..
dileğim herşeyin gönlünce olmasından yana Smile
Ara
gzm-aşık
ewet bunları düşündün sordum onada bende anlamadım seni sewiyorum nasıl oldu bende anlamadım diyor seni uzaktan hep izledim artık sakin bi hayat istiyorum şuan istediğim tekşey sensin diyor dedim ya oyun oynayabilirmi babamı tanıyor konuşuyorlar dedim babam duyarsa öldürür seni ben korkmuyorum gelsin kafama koydum ben seni wermezse kaçarız diyor annesi tmm demişannemle konuşmaya hazırlanıyor benim yatak kızı olmadığımıda biliyorewlenmeden olmaz dedim eğer öyle olsaydı niyeti ayrılmazmıydı sen ne zman istersen o zamn ewlenelim diyor seni beklerim diyor nolur biakıl werin onu çok sewiyorum
Ara
PCKoPaT
Anam anam ßiS ewde kaLdık Big Grin
Âh be.
Ara
gzm-aşık
hatta ilk zamanlar ona ilgi göstermeyince soğuk dawranınca sen beni sewmiyorsun zaten istemiyorsun buluşmak için baskı yapıyordu ilk defaciddi düşünüyorum ilk defe bi kzın peşinden bu kadar çok koşuyorum dedi annemin ona olan olumsuz düşüncelerine rağmen beden wazgeçmedi bunlarda önemli diil mi sewmeyen insan bunlara katlanırmı
Ara
MorciveT
Çok ama çok küçüksün... Aptallık etme sakın. Önünde gençliğin var, sen daha gençlik nedir yaşamamışsın bile... Üzülürüm senin adına.
Ara
PCKoPaT
yaw reSit ßiLe deiLSin henuSs :S
Âh be.
Ara
PCKoPaT
oyt!!! naSı büük gißi konuShtum ßen öLe yha :S
Âh be.
Ara
gzm-aşık
Zaten şimdi Diil Zaten Benim Daha Okulum War önce Bitecek Daha Sonra Yani Niyeti Ciddi Söle Ailene Bilsinler Diosen Ne Zaman Ewlenemek Istersen Ben Beklerim Dio Amayinedekorkuyorum Işte
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,073 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 728 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:43 PM