:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞK Acısı Nasıl Gider????????????
senem albayrak
Ask acisi Sad ..
----------------------------------------------------------------------
Aşk, insanoğlunun hissettiği en güzel duygu... Onunla beraberken çok mutlu ve huzurlusunuz... Ama ne yazık ki, aşkınız sonsuza kadar devam edemiyor... FIRTINALI başlayan aşklar kasırgayla sona erebilir. Ama işler umduğunuz gibi gitmeyebilir. Onunla yaşadığınız unutulmaz anlar sizin için bir kabusa dönüşebilir. Bu durumda yaşanan güzelliklerin ardından her şeyin bittiğine inanmak elbette ki çok zor. Fakat bu zor dönemi aşmanın da yolları var. Yeter ki kendinizi iyi hissetmekten alıkoymayın. Unutmayın kendinizi harap ederek hiçbir yere varamazsınız. Uzmanlar, bu zor dönemi en iyi şekilde atlatmanız için şunları öneriyor:
Sosyal yaşamdan kopmayın. Bu dönemde yalnız kalmak isteyebilirsiniz, ancak yalnızlık, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamayacak, sizi daha çok yıpratacaktır. Aileniz ve arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirin, belki de onları uzun zamandır ihmal ediyordunuz.
Onunla beraberken yapmak isteyip de yapamadığınız şeyleri yapın. Size, onu hatırlatacak şeyleri ortadan kaldırın.
İmkanınız varsa kendinize yakın hissettiğiniz biriyle küçük bir tatil yapın. Kafanızı toplamanız için faydalı olur.
Küçük şeylerden zevk almaya çalışın, mutlu olmak sizin elinizde. Güçlü olun ve onun sizi hak etmediğini düşünün.
Tüm bunların ardından, kendinizi asla yeniden aşık olmaya zorlamayın.
Sizi en mutlu eden şeyleri yeniden düşünün, o olmadan önce neler yapardınız şöyle bir sayın.
Tüm bunlara rağmen içinde bulunduğunuz zor durumdan kendinizi bir türlü kurtaramıyorsanız, mutlaka bir psikoloğa başvurmalısınız.

senem albayrak
Ara
ÐŽeşaren
Birde sunu unutmayaLim ASLA ask acisi cekerken dertLi, ayriLik vs gibi SarkiLar dinLemeyin....

TesekkürLer Senem!
Ara
ibra_HE_m
o zamanda tadı olmuyo bee!!
Ara
ÐŽeşaren
OLsun tadi ciksin o zaman, cünkü InsanLarin neLer yapasi geLiyor böyLe dertLi parcaLar dinLerseLer,kendi Canina biLe kiyar...

O nedenden doLayiSmile
Ara
senem albayrak
Bu konudu canım sunu sonunu kadar katılıyorum...Kesinlikle dinlenmemeli sanki o zaman bütün besteler şarkılar senin için yazılmış gibi geliyor..Bu konuyla ilgili gerçi çok şey demek lazım ama malesef,,,,Sad
Ara
ÐŽeşaren
Evet simdik basLasam sonu geLmez; En iyisi kisa ve Öz yeterLiSmile
Ara
Lacrimosa
en güzel hisleri barındıran aşkın kötü darbesidir. karşılıksız aşk yaşayanlar için sadece ulaşamamaktan kaynaklanır bu aşk acısı, eğer beraber paylaştıkları bir şeyler yoksa.. ama ayrıldığın biriyle paylaştıkların, anılarının verdiği acı seni yiyip bitirir. en hassas dönemlerini yaşarsın. arkadaşlarının onun yerini doldurabileceğini düşünüp biraz güçlü olmaya çalışırsın ancak sonra anlarsın ki onun yeri doldurulamıyor. onla gittiğin yerler onu hatırlatır, bir süre çıkmak istemezsin dışarıya, müziklerde ararsın aşkının karşılığını, yine bulamazsın... onu unutmak istercesine kalbinin derinliklerine itmek istersin ama bir yandan da onu unutmak istemezsin aşkı bulmanın zor olduğunu bilerek.. onu unutturacak biri de istemezsin bu nedenle. onla yaşamak bir süre güzel gelir yine sana. ama onun elini tutamamak onu arayamamak da bir o kadar koyar sana. resimleriyle yaşatırsın aşkını. o resimler bir süre sonra çürür gider. aşkı tüm bedeninde hissedersin. sonra anlarsın ki aslında acısıdır bedenini... sarmış olan..ortak arkadaşlarınızı ararsın nelerle uğraşıyor diye öğrenmek istersin. insanlara karşı güçlü olduğunu göstermek ister ama her seferinde yenik düşersin. bu böyle bir kaç sene gider ta ki onun gibi sana değer veren biri seni bulana kadar.allah kimseye vermesin aşk acısı.......aşk acısının yine en geçerli ilacı zaman galiba...
Ara
sevgi nehri özlem
Bende katılıyorum damardan sarkılar dinledıgım zaman kendımı çok kötü hissedıyorum şuan bnde bi ayrılık yasadım ve çok moralım bozuk arkdaslrm hep yanımda oldular ama bn onu hala unutamadım.unutmalıyım bunu düşünüyorum çunku bız donusu omayan bır ayrılı yaptık... bu yazdıklarını denıcem inanıyorum bnm için çok ii olucan zaten baska caremde yok.. çok tesekkürler........ byyy
Ara
deepbLue_
Gidene yoL ver, kaLbine şans!!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,504 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,955 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,547 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,687 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  herkes aşk acısı çekiyor.oysa ben... F_r_E_e_S_t_Y_l_E 20 1,631 08-12-2008, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:23 AM