:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kab?rden Gelen Mektup......
buse38
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BURASI K???SEL MAKALELER B?L?M? DE??L M????
evet bende o y?zden buraya koydum ki?i?el makalerrin ne olgunu bilmiyosun heralde tekrar bak ?zerinde ne yazd?g?na olurmu ....
Ara
isyanbitmez
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet bende o y?zden buraya koydum ki?i?el makalerrin ne olgunu bilmiyosun heralde tekrar bak ?zerinde ne yazd?g?na olurmu ....
BAKTIM AMA SEN DE G?R ?STERSEN.'Bu alana al?nt? olmayan, sadece sizin yaz?n?z olan ve ki?isel d???ncelerinizi aktard???n?z makalelerinizi yazabilirsiniz' B?YLE D?YOR.
buse38
bak güselim kimse bişey diyormu demiyor o yüzden ugraşma eger birşey varsa ben ilgilenirim olurmu sen ugraşma sen kendi işine bak haaaa...töbe töbe
Ara
tuti
Hehee k?zma yav Busecik...Smile

?syanbitmez hakl?...
Konuyu yanl?? yere a?m??s?n...:confused:

Bende ba?ta makale sanm??t?m ya yaz?y? sonra okurum demi?tim sana...Smile

Ee ondan sonrada g?z?mden ka?m?? nas?l olduysa...

Hehee onun i?in k?zma isyanbitmeze..Smile

Modlar ilgilenir zaten konuyu ilgili b?l?me ta??rlar...Smile
Ara
buse38
ya kızmıyorum ama bir konu olursa zaten ben ilgilenirim ama tuti haksızmıyım insanla öle bi koşuşu varki emri baki yapıyor ben ona kızdım saol tuti tatlı insan seni ..
Ara
tuti
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya k?zm?yorum ama bir konu olursa zaten ben ilgilenirim ama tuti haks?zm?y?m insanla ?le bi ko?u?u varki emri baki yap?yor ben ona k?zd?m saol tuti tatl? insan seni ..

Hehee can?ms?n...Smile

Sen gene de k?zma yav.
Arkada? sadece uyar?da bulundu.
Ve de hakl?... Tamam onun i?in k?zma....Smile

Hehee yav ka? kere diyece?im o tatl?l?k sana ait die...Big Grin
Ara
tuti
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse arkada?lar ben ka?ar..dedemin mezarl???na gidicem..SadSad dedem vefat ettide..

Seninde ba??n sa?olsun arkada??m...
Ara
Firari Fırtına
Aslında uyarı benimde aklıma gelmişdi , ama işin içinde vefat olunca sesimi çıkarmak istemedim ... isyanbitmez haklı elbette ama yinede konunun ağırlığı için saygı duymakdan başka yapacak bişey yok ..

Sevg ..
buse38
anam ben ne yaptım böle bilsem koyarmıydım yaaaaaaaaaa valla koymazdım aaaaa ...
Ara
Firari Fırtına
Sizin bir hatanız yok ... Boşverin bu konuyu okey ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AsIrLaR ?nCe gELEn mAiL yagmuryurekl!m 4 595 04-02-2022, Saat: 06:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Namaz?n? Vaktinde K?lmayanlara Mektup Var... €BeRimSin 2 507 04-02-2022, Saat: 04:21 AM
  Peygamber Efendimiz(Sav..) DeniLince AkL?n?za GeLen iLk ?eY NeDir? €BeRimSin 4 706 04-02-2022, Saat: 04:19 AM
  Allah r?zas? i?in bir araya gelen kimseleri ne bekliyor? PaPaTYa_PReNSeS 3 577 04-01-2022, Saat: 02:06 AM
  AyetLerLe GeLen İnşirah Nare 0 397 08-26-2010, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: Nare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:35 AM