:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Bensiz Yaşayamazsın..
ROSE
Ua7_sen_bensiz_yasayamasin.gif

Sen bensiz yikilamazsin bile, gözyaslarin durmaz, akar her nefesinde ya. Ya bir damla, ya da bin damla bazen. Zaman öyle ben yapti ki seni, sen bensiz aci nedir bilemezsin. Uyuyamazsin bensiz, aci dolu sabahlari zor edersin, soguk yataginin benim tarafimda dönerek defalarca, belki de islatarak her damlayla ben kokan yastigini, unutma ama benim tarafimdaki yastigi.

Sen bensiz merdivenlerden bile inemezsin, beni düsünmeden. Her sabah kahvalti yaparken aklina gelirim yine, yasadigin yerdeki yasadiklarimla, ardindan bir bardak keyif çayinla keyfini kaçiririm, aklina gelirim.

Sen beni unutamazsın.

Sen bensiz gülemezsin de, gülümseyemezsin de sana gülenlere. Ansizin dudaklardan dökülen aci bir söz gibi beliriverir. En son benimleyken yasadigin kahkahalar aklina gelir. Unutmamissindir tadini o mutluluklarin. Sen ben siz yasayamazsin.

Ama ben sensiz nefes alırım.

Sen bensiz uyuyamazsin. Aci dolu sabahlari zor edersin, soguk yataginin benim tarafimda dönerek defalarca, belki de hala ben kokan yastigini islatarak gözyaslarinla. Sen bensiz hiçbir sey yapamazsin.

Sen beni unutamazsın.
Sen bensiz yasayamazsın......
Ara
cadım_
buda en az hepsı kadar guzel sağoll
Ara
ROSE
teşekkürler gülşah sağolasın canım benim Smile
Ara
ÇiLeK
Her yağmur sen olursun yüreğimde
Her ıslandığımda içimdeki sokaklarını hüzün kaplar, sel basar
Ve ben ?
Ağlamalarım gözükmesin diye yağmurda buğulanır gözlerim
Zihnim boş bakışlarım öteleri soluklar
Ayrılığın boğazımda bin düğüm.
Gönlümde hazan iklimleri
Bir eylül sabahı gibi yalnızlığım.
Şimdi neden yaşıyorum bilemiyorum.
Sensizlik boğazıma geçmiş ip gibi
İçimde sızı..
Gözlerimde ayrılığın acıları
Yüzümde çizgileri
Titreyen ellerime sözüm geçmiyor artık
Titreyen kalbime teskin olamıyor hiçbir ümit şarkısı
Oysa hiçbir acıda kalbim bu kadar ağırlaşmamıştı
Hiç bu kadar koymamıştı
Sessizliğim çığlık olur okyanus ötesi sevdama
Yaslandığım yüreğin yok yüreğimde
Senden bana bir ızdırap kaldı ki tarifsiz
Zemheri bir fırtınaya gebe gelecek günlerim
Yaktığım resimlerin değil,kalbim
Yüreğim üşüyor,canım yanıyor
Ne yalan söyleyeyim sensizlik bana çok koyuyor.
Senden sonra?
İçimdeki ağaçlar yıkıldı
Yapraklar düştü
Anlıma acı diye ayrılık yazıldı.
Kapattı tüm baharlar kapılarını
Gönlüme kalın kalın kilitler düştü
Zaman sustu
Yaşananlar bir düştü
Kalemim ayırılıklara küstü
Senden sonra?

evet bensiz yaşayamam,unutamammmm nefes almak bile zorlaşır....

İYİKİ VARSIN....
SEN HİÇ UNUTULURMUSUN??O GÜZEL YÜREGİNE SAGLIK..
Ara
GCLRNFNS
çok güselldiii güüllll yüreginee saglıkkkk....
Sen bensiz gülemezsin de, gülümseyemezsin de sana gülenlere. Ansizin dudaklardan dökülen aci bir söz gibi beliriverir. En son benimleyken yasadigin kahkahalar aklina gelir. Unutmamissindir tadini o mutluluklarin. Sen ben siz yasayamazsin.
Ara
Psycho
coq gusell saolsnn rosemmmmmWink
Ara
deryalım
Sen beni unutamazsın.
Sen bensiz yasayamazsın......

ama ben sensiz nefes alırım...
süperrrr.....
Ara
volki
buda en az hepsı kadar guzel sağoll
Ara
ÐŽeşaren
eacac50522py61nf5.jpg

Islanmayan yastıklarda aradım tenini, Ben her gece sana uyudum biraz da yalnızlığına..
Mavi bir çarşafla sarıldım yokluğuna ve her nefeste biraz daha rüya oldun uykularıma.. Hasretliğim bir öpüşle geldim sana.. Geldim kokunu almak İçin, Geldim pervasızca içim titreyerek.. Açıldım sana DERTİMİ anlattım.. Naptım ben böyle kendime, hayatıma, gençliğime.. Hayatımın gidişi seni sevmekti.. Ansızın bilmeden..

Hangi noktasındayım hayatın bilemiyorum..Bil ki ömrünce sevileceksin ummadığınca.. Kim olduğumu bilmeden.. Yazılarıma kapak olacaksın.. Belki de güleceksin bana.. Gülüşlerin ben olacak.. Ansızın, yürekten, Gönülden.. Hatıralarım hep sende gizli, seninle başladı yarınlarım… Gecelerde seni düşlerken sen bana çok uzaksın.. Hasretim sana, Bedenim senin, Tüm Gençliğim senin Ellerinde.. Ummadığınca sevgim sana birgün gelecek duydugunda gözyaşların sel olacak asrın şehirde.. Damla Damla Olan gözün beni arayacak.. Aracak her yerde..

Gözyaşlarım sözlerin bittiği yerde başladı.. Ağlarken bana acıma Lütfen..! Bil ki Ömrünce sevileceksin ummadığınca…

TesekkürLer GüLüm, o güzeL yüregine sagLik!
Ara
_ALONE_S@HR@M_
emegine saglık tskBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::bensiz Senden Na ' Ber:: >As!_M€L€q< 3 340 04-07-2022, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: wildfang
  Nasıl yaşayacaksın bensiz ... Hasretiim 1 466 09-13-2010, Saat: 10:25 PM
Son Yorum: MaSaL
  Sevgilim, beni bensiz bırakma olur mu? acemhe 16 1,455 08-09-2010, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: acemhe
  Yasamak Istersin Bensiz.. Yasayamazsin.. Hasretiim 0 577 06-15-2010, Saat: 01:44 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Bensİz Hayatinda Mutluluklar Dİlerİm Hasretiim 0 388 05-18-2010, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:23 PM