:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ya Bişey Sölicem Ii Ki Gelmişim
df1984
saol hoş bulduk sizde hoş geldiniz ...
CeYDa HaNDe KeSiM
SENİN GİBİ DÜŞÜNEN ÜYELER KAZANDIKÇA BU FORUMDA İYİLEŞMEYE YÖNELİK HIZLANIR OLAN TÜM OLAYLARIN AÇTIÄžI YARALAR BİR BİR KAPANIR AMA İZLERİ HEP KALACAKTIR TABİKİSadSENİ
ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYAR İYİ PAYLAŞIMLAR DİLER VE SENİ BÖYLE DÜŞÜNDÜÄžÜN İÇİN TAKTİR ETMEK İSTERİM Smile
GELELİM İKİ YÜZLÜ MESELESİNE;
OSMAN VE EMİNE KATILIYORUM O KADAR MASKELİ İNSANLAR MEVCUTKİ BENDE FOKUR FOKUR SİNİRDEN KAYNIYORUM FORUMUMUZ EN İYİ ÜYELERİNDEN ÇOÄžUNU KAYBETTİ BUNUN İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM Bİ DE ŞÖYLE BİRŞEY VAR BİZ ONLARI BU KADAR DÜŞÜNÜYORUZ ACABA ONLARDA BİZİM ONLARI DÜŞÜNDÜÄžÜMÜZ KADAR DÜŞÜNÜP GERİ DÖNECEKLERMİ SadSadSadSadSad
Ara
df1984
Neden olmasın eğer bir değer verdiyse ve bunu taşıyorsa muhakkak geri dönecektir..

Sevdiğiniz insanları yanınzda görmek kadar ii bir şey yoktur..
berk_3435
gülmek senin için bir tutku olsun, birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun
slm
Ara
Firari Fırtına
Duygusuz Olmak Bir AYRICALIKDIR .............
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
evet fırtına donmene cok sevındımSmile ıyı kı varsın yanımızdasın teşekkürler....
Ara
karçiçeği
ya gerçekten bagımlılık yapıyooo halimden çok memnunummm süper bişi yaa
Ara
Firari Fırtına
Sevgili duygusuz ,

Duygusuz a hoş geldiniz . Umarım iyi vakit geçirir ve paylaşımlarınızla bizleri mutlu edersiniz . Gerçi bizler mutluyuz ama en azından bunu ikiye katlamak ( fazla mutluluk göz çıkarmaz misali ) sevindiricidir , güzeldir .

Şunu unutmayınız ki ... !!!

Duygusuz olmak bir AYRICALIKDIR .................

Sevg ...

Not : Misafir gezintilerinde duygusuz olmanın imkanı yokdur . Çünkü bu duyguyu ancak ve ancak yaşayanlar bilir . Birde yaşamak isteyenler .

...
Ara
df1984
berk_3435 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülmek senin için bir tutku olsun, birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun
slm
a.selam arkadaşım hoş geldin..
df1984
Not : Misafir gezintilerinde duygusuz olmanın imkanı yokdur . Çünkü bu duyguyu ancak ve ancak yaşayanlar bilir . Birde yaşamak isteyenler .

katılıyorum arkadaşım benim 2 hafta oldu ama dediğim gibi bağımlılık yaptı.. herkes için hayırlısı olsun ...

yorum için teşekkürler..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:25 PM