:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya Bişey Sölicem Ii Ki Gelmişim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
BU FORM HAZIRLAYAN ARKADAŞIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM COK İİ BİR FORUM OLMUŞ BEN BAÄžLANMAZDIM BÖYLE FORMLARA ÜYE OLSAMDA BİR SÜRE SONRA TAKILMAZDIM BU SİTE KÖTÜÜ KENDİNE BAÄžİMLİLİK YAPIYOR SÖLEMEDİ DEMEYİN ...

BU FORM'A KATILDIÄžIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM İLK KEZ GİREN ARKADAŞLARINLA BEÄžENECEKLERİNE İNANIYORUM ...

VEEE DİYORUM Kİİ HOŞ GELDİN DUYGUSUZ.COM ..

SEVGİYLE KALIN..
HOŞÇAKALIN..

:A: :A: :A:
[COLOR="Purple"]sigaradan daha faydalı...
ne ararsan var...
gönül isterdiki kimse ayrılmasın aramızdan...
ama inanıyorumki tekrar gelicekler
duygusuzu böyle bırakamazlarSmile
[/COLOR]
doğru söylüyorsunda vefasız cok var yüz üstü bırakmazlar inşş..
df1984 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU FORM HAZIRLAYAN ARKADAŞIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM COK İİ BİR FORUM OLMUŞ BEN BAÄžLANMAZDIM BÖYLE FORMLARA ÜYE OLSAMDA BİR SÜRE SONRA TAKILMAZDIM BU SİTE KÖTÜÜ KENDİNE BAÄžİMLİLİK YAPIYOR SÖLEMEDİ DEMEYİN ...

BU FORM'A KATILDIÄžIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM İLK KEZ GİREN ARKADAŞLARINLA BEÄžENECEKLERİNE İNANIYORUM ...

VEEE DİYORUM Kİİ HOŞ GELDİN DUYGUSUZ.COM ..

SEVGİYLE KALIN..
HOŞÇAKALIN..

:A: :A: :A:

Güzel insanlarla olmak, bağımlılık yapıyor. Bende senin gibi oldum valla kardeş Smile

Polisler beni arıyor Smile bağımlılık yaptı, duygusuz kullanıyosun dieeeeeeeeeeeeee Smile

kikikkikikik
aramızda Wink benide arıyorlar ama ben bu ülkede meçhulum birisinin gönlünde kayboldum ki gönülde insan bulmak zordur.....
arananların arasına hoşgelldinizz... burada herkes aranıyor zaten Big Grin

arananların buluşma noktası !!! :..
eyvallah sende hoş geldin..

bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır uğrunda ölen varsa onun adı vatandır
hoş geldinBig Grin
bağımlılık yapıyor Big Grin
nikotin çok var Big Grin

Hoş geldin ve iyiki geldin
nikotin varsa başka şeye gerek yok Wink

hoşbulduk...
cok dogru aramıza hosgeldın...
Sayfalar: 1 2 3