:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kızlar fırtına geliyor eteklere hakim olun:)
yeşilgözlü
Hoşgeldinnnn
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
''kızlar fırtına geliyor eteklere hakim olunSmile ''
biz etek giymiyoruz. Giysek bile, değil fırtına kasırga bile tesir etmez meraklanma Smile
neyse aramıza hoş gelmişsin sefa getirmişsin
GüzEL paylaşımlar sunman ümidi ile
Hayırla kal...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
:::G!ZeML! FıRTıNa::: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ÖNCELİKLE SELAM VERELİM MERHABA DUYGUSUZ(DUYGUSAL)ARKADAŞLARIM BAYADIR BU SİTEDE GEZİNİYORDUM AMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KALİTE DÜZEYİNİ ÖLÇMEK VE SİZLERİ BİRAZ TANIMAK İSTEDİM HEMEN HEMEN HEPİNİZİN YAZILARINI OKUDUM DEHŞET VE ÇOK MUHTEŞEM YAZILARLA KARŞILAŞTIM SİZLER BU GÜZELLİKLERİ DEVAM ETTİRİRKEN BENDE SİZLERE EŞLİK ETMEK İSTERİM BUGÜN BENİM İLK GÜNÜM VE BÜTÜN BAŞLIKLARI VE BAŞLIK ALTINDA YER ALAN YAZILARI OKUYARAK EN GÜZEL BULDUÄžUM YAZILARA YORUM YAPICAM BAKALIM GÖZ VE KALBE HİTAP EDEN HANGİLERİ OLACAK BENİM İÇİN HA BİDE BEKARIM KIZ ARKADAŞIM YOK ASILABİLİRİM Confusedmiley17: ŞAKA ŞAKA ASLINDA HAYRANLIKLA TAKIP ETTIGIM BIRKAC KISI VAR AMA NEYSEEEEEE:yikildim: YA BU ARADA SAAT EPEYYY GEÇ OLMUŞ SABAH OLDU BENİM GİBİ FORUMDA SABAHLAYAN VAR MIDIR ACABA BAKIM BE BISad SANMAM AMA NEYSE YA ŞİŞŞŞŞŞŞ BENİ KUCAKLAYIN TAMAM MI? NEGATİF VE POZİTİF YORUMLARINIZ GÖZ ONUNDE BULUNDURULACAKTIRRRRR:hihi
BAYADIR GEİZNİYORMUŞ SİTEDE YALANA BAK YALANA SEN VARYA sen yalancının onde gelenısın kaliteymiş ne kalitesi be sizin gibiler yüzünden bu sitede kalite denilen huzur denilen bir şey kaldımı ki her zekadan insan gelip üye oluyo bazıları sevgilileri birbirinden ayırmaya çalışır seviyorum dıye haykırır bazıları kı o bazıları sen oluyon neymıs efendım merak ediyormuş bizi merak etmeyiver efendim töbe töbe
Ara
happy yeliz
hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnn paylaşımlarını bekliyoruz SmileSmileSmileSmile
Ara
caddeli
hosgeldin kardes
Ara
:::G!ZeML! FıRTıNa:::
Eyvallah Dostlar Hoşbulduk çok Sağolun Canlarim Benim
Ara
:::G!ZeML! FıRTıNa:::
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin duygularını geri kazanmaya hazırmısın
BANA YARDIMCI OLUR MUSUN?:k:
Ara
HASRETİM
H G Arkadaş
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Kez Firari Firtina Icin... BiRiciGim 26 1,245 02-08-2008, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Slm Firtina Kiz Da Araniza Geldi GeCeı@Şžı@Äžı@ 41 1,600 12-28-2007, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Allah'a emanet olun Rüya Güzeli 17 962 11-28-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: YARGIÇ
  koppela (lazcada karizma anlamına geliyor) kötü 2 410 06-07-2007, Saat: 03:18 PM
Son Yorum: first
  nolurrrr yardımcı olun yeniyim ??nki!!!!!! 0 220 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:00 PM