:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kızlar fırtına geliyor eteklere hakim olun:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
ÖNCELİKLE SELAM VERELİM MERHABA DUYGUSUZ(DUYGUSAL)ARKADAŞLARIM BAYADIR BU SİTEDE GEZİNİYORDUM AMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KALİTE DÜZEYİNİ ÖLÇMEK VE SİZLERİ BİRAZ TANIMAK İSTEDİM HEMEN HEMEN HEPİNİZİN YAZILARINI OKUDUM DEHŞET VE ÇOK MUHTEŞEM YAZILARLA KARŞILAŞTIM SİZLER BU GÜZELLİKLERİ DEVAM ETTİRİRKEN BENDE SİZLERE EŞLİK ETMEK İSTERİM BUGÜN BENİM İLK GÜNÜM VE BÜTÜN BAŞLIKLARI VE BAŞLIK ALTINDA YER ALAN YAZILARI OKUYARAK EN GÜZEL BULDUÄžUM YAZILARA YORUM YAPICAM BAKALIM GÖZ VE KALBE HİTAP EDEN HANGİLERİ OLACAK BENİM İÇİN HA BİDE BEKARIM KIZ ARKADAŞIM YOK ASILABİLİRİM Confusedmiley17: ŞAKA ŞAKA ASLINDA HAYRANLIKLA TAKIP ETTIGIM BIRKAC KISI VAR AMA NEYSEEEEEE:yikildim: YA BU ARADA SAAT EPEYYY GEÇ OLMUŞ SABAH OLDU BENİM GİBİ FORUMDA SABAHLAYAN VAR MIDIR ACABA BAKIM BE BISad SANMAM AMA NEYSE YA ŞİŞŞŞŞŞŞ BENİ KUCAKLAYIN TAMAM MI? NEGATİF VE POZİTİF YORUMLARINIZ GÖZ ONUNDE BULUNDURULACAKTIRRRRR:hihi
Wıııww...
Hem çapKın hem DeLi...Sen Bu gidi$Le zoR buLursun qısLarı....Big Grin
Ho$GeLDinn!!
Hosgeldin ..
Beraber Sabahlarık Bende O Yolun Yolcusuyum Big Grin
[COLOR="Purple"]bende geliyom hangi yolBig Grin
bu arada h.g kardeş[/COLOR]
hoşgeldinn kardeşş SmileSmile
hosgeldinTongue
hosgeldin kardes sefalar getirdin..
öncelikle hosgeldiinnnnnnnnn arkadasimmm, valla bende sabahlayanlardanimm maleseff ama neyse, burda güzel vakit gecirecegine eminim, yani kendimden biliyorummm...
yaw be o kadar beklemenden bellı fırtına gıbı gırıs yapmıssın kardes
ellerıne saglık o kadar sey yazmısısn ve hg
Burda bi tane fırtına var Wink SmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2 3