:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Son Satirlar Sanadir Sevdiğim.....
CeYDa HaNDe KeSiM
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
c4522efb9a.jpg

tşkler ceyda..
dahlia_!cid_5F43151A-330A-465A-A09F-E196...F_copy.jpg
ben teşekkür ederim osman yüreğine sağlık arkadaşımConfusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lazım gelir ama ben renk körüyüm konuyu açan arkladaş çok renkili yazmış onun için dedimki madem eğer ben lazımo lan bişyii yapoyorsam okuduğum şeye

lazım olan şeyi yapayım dedim bu vesileyle gereken neyse ettimSmile

senin aydınlatığımı düşünyorumSmile
uyarılarınız dikkate alınıp renk körlüğünüz göz önünde bulundurularak şu andan itibaren size özel olarak renk kullanılmayacaktır değerinizi biliniz:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Ölümden de Öte Seviyorum Seni...

Gözüm takılıyor yüreğimin en karanlık köşesindeki bir ışığa.. Yoksa yüreğimi aydınlatmaya gelen o büyülü ışık SEN misin?

Yine karanlığa gömüldü gönül şehrim... Işığımı kaybettim... Ey sevgili nerelerdesin?

Sen yokken... Geceleri üşürdüm ama soğuktan değil... Dokunamamaktan yüreğine, tutunamamaktan gözlerinin derinliğine... Sensiz her gece kör karanlık, sensiz her gece uykusuz geçerdi ömrümde;
Geceler sensizdi... Geceler soğuk... Sabahlara kadar ayazdı gecelerim sen yokken...
Ama sen çıktın karşıma... Ansızın... Neye uğradığımı şaşırdım... Gülümseyerek baktım hep gözlerine gülümseyişini görebilmek adına... İçimdeki sevginin canlandığını hissettim o sevgi dolu bakışlarında....
Ne yaptıysam yok edemedim bu sevgiyi... Emin olamadım senin duygularından yok etmek istedim küçük düşmemek için karşında... Ama sonra içimdeki ses sevgimin karşılığını vereceğini söylemeye başladı... Gözlerinin derinliğinde kaybolmam bundandı... Gün geceye dönüyor bense seni düşünüyordum her gece... Telefonum çalacak mı diye bekliyordum... Senin sesin gecenin karanlığını yırtıyor simsiyah gökyüzünü güneş gibi aydınlatıyordu yalnız gecelerimde... Sana söyleyeceğim o kadar çok şey vardı ki... Ama söyleyemiyordum aslında kendime bile itiraf etmekten korktuğum bir şey olmuştu... İki kelime dudaklarımdan çıkmak için komut bekliyordu sanki ama bir türlü yapamamıştım işte...
Oysa ne çok demiştim inanmayacağım, güvenmeyeceğim, kapılmayacağım, her şeye hazırlıklı olacağım diye... Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış... BEN KENDİMİ GÖZLERİNİ GÖRDÜÄžÜM O İLK ANDA SANA TESLİM ETMİŞİM KAYITSIZCA... Şimdi o kadar mutluyum ki SEVGİNLE... Ama özlemin var dağlar kadar büyük... Yakıyor beni senden ayrı kalmak... Her saniye her an yanında olmak istiyorum... Gel gör ki; şöyle ya da böyle görmek istesemde sınırlıyım... Sesini duymak istesemde sınırlıyım... Özleminin çıldırtan sıcağındayım şimdi... Ne yana baksam sen... Nereye gitsem sen... Gözümün daldığı yerde gözlerin... Kulaklarımda eşsiz bir melodi gibi sesin... Seni çok özledim HERŞEYİM seni çok özledim... Çıldırtıyor özlemin... Ne yapacağımı şaşırıyorum ne söyleyeceğimi bilemiyorum... Sana kızdığım zamanlarda bile yokluğunu hissetmek beni korkutuyor... SENDEN AYRI KALMAK BANA ACI VERİYOR...
Yüreğimde sen varsın HERŞEYİM... Her şey de sen varsın... Her şeyim de sen varsın; Seni kaybetmek istemiyorum... Ellerinin sıcağından, gözlerinin buğusundan, beni melekler gibi sevişinden mahrum olmak istemiyorum; Kanaması sevginle dinen yüreğimi yeniden kanatma; Yüreğimi acıyla yoğurup beni karanlık zindanlarda sorgulama;
HERŞEYİM Senden Son İsteğim...
Beni sensiz günlere mahkum etme!!!; SONSUZA KADAR SEV BENİ AŞKIM... YENİDEN DOÄž BENİMLE..SEVGİMİZLE... Sakın kaybetme yaşama sevincini... Yaralı kalbini benimle sar, benli yarınlarla, benli umutlarla, benli sevinçlerle... İlerde seni bekleyen mutluluğa koş benimle... YOKTUR SENİ BENİM KADAR SEVEN VE SEVECEK OLAN, BİR O KADAR DA SENSİZLİÄžE DAYANAN... Sensiz aldığım hava hava değil... İçtiğim suyun tadı yok... Yemek bile yiyemiyorum çoğu zaman... Dayanmaya çalışıyorum ama bir yerde tıkanıyorum hep... Yokluğuna alışmak istemiyorum... Gözlerini hayal ediyorum, sözlerini duyuyorum kulaklarımda... İçime atıyorum özlemimi seni deliler gibi özledim diyemiyorum... Vuruyorum kendimi kelimelere... Dudaklarına dokunup seni sevdiğimi söylemeyi özlüyorum... Mutlu ol, eksik olmasın yüzünden gülücükler, acılar bulmasın seni... Sensizliğimle yargılayıp affet beni... Cezamı çekiyorum ben... Sensizlik sen farkında olmadan bana verdiğin en büyük ceza...
Gecenin karanlığına gömme beni... Aydınlat gecelerimi doğ gökyüzüne yine... VE SONSUZA DEK SEV BENİ... BEN ÖLÜMDEN DE ÖTE SEVİYORUM SENİ... Ölümden de öte seviyorum seni...
Ara
Masal_yuzLu
dikkate aldığınız için
tşk Ederim Smile

Bu üsteki yazıda çok hoş
tşkler güzel paylaşımlar yüreğine sağlık.
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dikkate aldığınız için
tşk Ederim Smile

Bu üsteki yazıda çok hoş
tşkler güzel paylaşımlar yüreğine sağlık.
ne demek efendim sizin memnuniyetiniz daha önemli ne kaybederimki zaten hayatımın rekleri bana yeterde artar yazılarım karanlık oluversin ve üstteki yazımı beğenmene çok sevindim sağol eminConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
:::G!ZeML! FıRTıNa:::
şişşşş Uyuyan Güzel Beni Masal Yüzlüyle Taniştirir Misin? Neyse Yazilarin Için Yorum Yapim Sen ölemeyecek Kadar Ve Sonsuza Kadar Atmasi Gereken çok Güzel Bir Kalbe Sahipsin Umarim Uykundan Uyanirsin Ve Bu Güzel Yazilardan Bizi Mahrum Etmezsin Ya Bide Bana Da Biraz Uyku Verir Misin? Saat Sabahin 06:00 Si Ama Hala Uykum Yok Benim Sad Galiba Ben Bunalimdayim Aşk Kokusu Var Havada Aşk Kokusu Var Içimdeeee...... O şarki Güzel Dimi?
Ara
MasaL_perisi
İkinci yazı da hoş bir paylaşım Ceydam...Smile

Alla alla neden bukadar çok tanışmak istiyor arkadaş Masal Yüzlüyle. Bak şimdi bende merak etim...Smile

Ancak ben izin verirsem olur...Smile
Ara
Masal_yuzLu
Alıntı:şişşşş Uyuyan Güzel Beni Masal Yüzlüyle Taniştirir Misin?

Eren kardeşim Benim adım emin
Yani eğer Beni kız sandınsan aip ettin Big Grin
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
:::G!ZeML! FıRTıNa::: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şişşşş Uyuyan Güzel Beni Masal Yüzlüyle Taniştirir Misin? Neyse Yazilarin Için Yorum Yapim Sen ölemeyecek Kadar Ve Sonsuza Kadar Atmasi Gereken çok Güzel Bir Kalbe Sahipsin Umarim Uykundan Uyanirsin Ve Bu Güzel Yazilardan Bizi Mahrum Etmezsin Ya Bide Bana Da Biraz Uyku Verir Misin? Saat Sabahin 06:00 Si Ama Hala Uykum Yok Benim Sad Galiba Ben Bunalimdayim Aşk Kokusu Var Havada Aşk Kokusu Var Içimdeeee...... O şarki Güzel Dimi?
1.BANA UYUYAN GÜZEL DEME İSMİMLE HİTAP ET NERDEN GELİYOR BU SAMIMIYET ANLAMADIM
2.MASAL YÜZLÜYÜ TANIDIÄžIMIDA NERDEN ÇIKARDIN YA DA NEYE DAYANARAK BUNU BENDEN İSTİYORSUN
3.ÇOK UZUN ZAMANDAN BERİ BİZİ TAKİP EDİYOR VE MERAK EDİYORMUŞSUN NEDEN BİZİM NE FARKIMIZ VAR DİÄžERLERİNDEN VE MASAL YÜZLÜYÜ EN İYİ TANIYANIN KİM OLDUÄžUNU BİLMEN GEREKİR EÄžER UZUN ZAMANDAN BERİ FORUMU INCELIYORSAN KI BEN BUNA HIC INANMIYORUM
4.SEN ÇOK YALANCISIN SENİN ADININ EREN OLDUÄžUNU HİÇ ZANNETMİYORUM BUNLARIN HEPSİ DÜZMECE
5.BENİM BİR SEVGİLİM VAR VE SAKIN BENIMLE LABALI BIR SEKILDE KONUSMA
6.SENİN OYUNLARINA DÜŞECEK KADAR SALAK DEÄžİLİM BENİ İYİ TANIDIÄžIN KESİN
7.EÄžERKİ BU GERZEKLİÄžİ DEVAM ETTİRİRDE BENİ SİNİRLENDİRİRSEN Kİ ZATEN ÇOK SİNİRLİYİM SANA VEDE BAZILARINA BU ZAMANA KADAR SUSTUM AMA ÇOK AÄžIR KONUŞURUM ONA GÖRE
8.İSMİMİ AÄžZINA DAHİ ALMIYCAKSIN VE BU FORUMU TERKEDECEKSİN YOKSA TERKETTİRMESİNİ BİLİRİM
9.SENİN YÜZÜNDEN VE ALDANMA YÜZÜNDEN VEDE YÖNETİMİN İLGİSİZLİÄžİ YÜZÜNDEN BU FORUMDAN AYRILCAM AMA AMA İLK ÖNCE SİZİN GİBİ SAHTEKARLARIN FOYASINI ORTAYA ÇIKARCAM BUNA AND İÇERİM
Ara
:::G!ZeML! FıRTıNa:::
Edit : eRCi ****************************************************************
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 368 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 761 04-12-2022, Saat: 12:49 AM
  Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! ROSE 11 803 04-10-2022, Saat: 01:13 PM
  Sanadir Yar..!!! ROSE 11 640 04-09-2022, Saat: 12:42 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:49 AM