:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Son Satirlar Sanadir Sevdiğim.....
CeYDa HaNDe KeSiM

adigeman_a876mh.jpg
İçim daralıyor ''nefes''aldıkça boğuluyorum her şeyi isteyipte anlatamamak,haykıramamak ne kötü
(((((((Eğer ağlarsam gözlerimden akan yaşlar tek tek içime işleyecek hücrelerim gözyaşlarımla susuzluğunu giderirken tekrar içime İşleyen bu acı beni ölüme terkedecek...)))))))
Susuyorum sonsuza kadar susuyorum sessizliğe mahkum ederken kendimi gözlerimide yumuyorum ki elveda derken hayata geride bıraktığım güzellikleri görmemek için ...
Ben uyurken sevdiğim ne olur tut elimi sakın bırakma.Dünyaya bıraktığım tek hatıram olan bu bedenim sana emanettir.
Yazdığım BU SON SATIRLAR SANA hitabendir sakın ağlama sakın üzülme senin bir göz yaşın yakar beni ...
BEN GİDERKEN SEVDİÄžİM BİZİM ŞARKIMIZ ÇALACAK İSTANBUL ÜŞEYECEK İSTANBUL BEN AÄžLARKEN BANA EŞLİK EDECEK
YAÄžMURUN SESİ YANKILANACAK HER TARAFTA MIRILDANACAK BENİ SANA DUYMAYACAKSIN ÇÜNKÜ SEN ÇOK UZAKSIN BANA
HER YERE İŞLEYECEÄžİM BASTIÄžIN ZEMİN BİLE BENİ HATIRLATACAK SANA İŞTE O ZAMAN BİRDE SEN AÄžLACAKSIN HATIRALARA (SEN SAKIN AÄžLAMA)
BİLİYOR MUSUN SEVDİÄžİM YAÄžMUR DÜŞTÜÄžÜ ZAMAN YER YÜZÜNE ÜŞÜR ELLERİM SENSİZLİKTE ÜŞÜR TENİM ELLERİN OLMAYINCA TENİMDE(AMA SEN SAKIN ÜŞÜME)

ZUHREAY_1166830106xprodoksit.jpg
BEDENİM SANA EMANET RUHUM CENNETİM OLAN İÇİNE
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Ceydam...Smile
Son satırlar olmasın.....daha çok satırlar yazman gerekecek bu hayatta...Smile
Yüreğine sağlık
Güzel paylaşımdı...Smile
Ara
Gulguzeliii
tesekkurler cok guzel..
eRCi
Marifetli Değil Bu Satırları Yazan Parmaklar, Ve Sana Gelemeyen Ayaklardada Yok Bir Maharet.. Sıradanlığı Benimsemiş Bu Beden..

Acı değil içimdeki, Izdırapta değil. Her Geçen Günün Ardından Sorguladığım Yarım Yaşanmamışlıklar. Her An Eksikliğini Hissettiğim Konuşamadığımız Dakikalar Ve Her An Izdırap Her An Acı Bana Yakın olmadığın Dakikalar. Hep Sitem Değil Bu Yazdığım Yazılar.. Gecenin Karanlığında Kaybolmuş Bir Benlik Var'dı Sadece İçimde,

Silinmiş zamanlarda aradım ben kendimi Hep yitik adreslerde buldum sevdiklerimi Aman aman dostlarım amansız bir yastayım

eRCi.............

hulleci
c4522efb9a.jpg
tşkler ceyda..
Ara
Masal_yuzLu
osman üspersinSmile
Ara
hulleci
emin tşk ederim..
ama konuyu açanada yorum yaplan lazım gelmezmi?
Ara
Masal_yuzLu
lazım gelir ama ben renk körüyüm konuyu açan arkladaş çok renkili yazmış onun için dedimki madem eğer ben lazımo lan bişyii yapoyorsam okuduğum şeye

lazım olan şeyi yapayım dedim bu vesileyle gereken neyse ettimSmile

senin aydınlatığımı düşünyorumSmile
Ara
hulleci
sol gözüm karanlık dahaBig Grin
o zaman sende yazıların tümünü seç öle okuyabilirsinBig Grin
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Marifetli Değil Bu Satırları Yazan Parmaklar, Ve Sana Gelemeyen Ayaklardada Yok Bir Maharet.. Sıradanlığı Benimsemiş Bu Beden..

Acı değil içimdeki, Izdırapta değil. Her Geçen Günün Ardından Sorguladığım Yarım Yaşanmamışlıklar. Her An Eksikliğini Hissettiğim Konuşamadığımız Dakikalar Ve Her An Izdırap Her An Acı Bana Yakın olmadığın Dakikalar. Hep Sitem Değil Bu Yazdığım Yazılar.. Gecenin Karanlığında Kaybolmuş Bir Benlik Var'dı Sadece İçimde,
Silinmiş zamanlarda aradım ben kendimi Hep yitik adreslerde buldum sevdiklerimi Aman aman dostlarım amansız bir yastayım

eRCi.............
SIRADANLIGI BENIMSEMEKTE MARIFET DEGIL YARIM YASANAN NE VARSA SENINLE TAMAMLAMAYA VARIM CUNKU BEN SENINLE TAMAMIM
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 368 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 761 04-12-2022, Saat: 12:49 AM
  Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! ROSE 11 803 04-10-2022, Saat: 01:13 PM
  Sanadir Yar..!!! ROSE 11 640 04-09-2022, Saat: 12:42 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:46 AM