:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumda muhabbetler :):)
happy yeliz
ya foruma geldiğimden bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa...

+kimmiş kız söyle bakim

-onur

+aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

-ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

+ nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

- ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca birinin yakını olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

+ aman kızım sende ne nazlısın yaaa

- neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

+evet kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞKA DAİR HERŞEY bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler uğraşma sonra sinir olurlar +18e filan atarlar eve getiremezsin erkeğini dediler aman yok kalsın mazallah dedim

-evet bencede iyi yapmışsın bak nazifeninki naptı atadılar korku tüneli bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş nazifeyi "olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık modluktan onursal üye olsun ben razıyım"

+neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonda mod eşi olmak var
ayy mod eşimi düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz
paylaşımın için teşekkürler fatma...

+önemli değil nurcan ne demek görüşrüz..
Ara
>As!_M€L€q<
tşklerrr Datlim Bnm SmileSmile Güseldi
happy yeliz
begenmene sevindim ablajimm SmileSmile
Ara
Pessimist
tesekkürler yeliz
PrinceSs
TŞKLeRRR...KoptumBig Grin
happy yeliz
kop ezgi kop bende bi zamanlar kopmuştum SmileSmile
Ara
SweetCandy
tesekkürler ya gercekten komikmis bu ya, güzeldi ama..
Ara
happy yeliz
ben teşekkür ederim canım SmileSmile
Ara
fAsT_fOoD
saollasın ama daha once okumustum genede emegıne sagLIk
Ara
happy yeliz
rica ederimmm SmileSmile
biliyom zaten başka siteden aldım çok hoşuma gitti SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her Forumda Bulunan Üye Çeşitleri MaSaL 3 849 10-15-2015, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: Beyaz
  Sabahtan Akşama Kadar Forumda Olan Bir Forum Bağımlısı :D Dostcu 4 638 01-14-2009, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  Forumda Kız Tavlamanın 10.5 Altın Kuralı :) σfflαчи 5 521 08-05-2008, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: σfflαчи
  çirkin bir kıza webcam açtırdıktan sonraki muhabbetler mhanyaxx 0 438 10-29-2007, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: mhanyaxx
  fOrumda CapkınLık derSi (; PCKoPaT 19 1,276 07-24-2007, Saat: 12:07 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:37 AM