:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fOrumda CapkınLık derSi (;
PCKoPaT
Ders - 1

* Öncelikle avatar seçimi çok önemli.. Kendinize mümkün olduğunca romantik ya da seksi avatarlar seçmelisiniz.. Hatun/Erkek kişi sizin avatarı görünce ya dibi düşmeli ya da tüm romantizm damarları kabarmalı.. Bu, Kerem Cem'in bir portresi, Brad Pitt'in karın kası - Cameron Diaz ın karnı veya Leanardo Di Capriyo - Jenifer Lopez resmi, olabilir veya romantizm adına kırık kalp, ağlayan birilerinin resmi veya daha içten vurmak istiyorsanız çok tatlı ve masum bir bebek resmi. Hiç olmadı dikkat çekebilmek için avatarınıza "ben farklıyım" tarzı yazılar yazın.. Artık gerisi sizin beğeninize kalmış tarzınızı kendiniz oluşturucaksınız..

Ders - 2

* Bir diğer önemli unsurda imzanız... Her postunuzun altında görüleceği için dikkatlice seçilmeli, özelikle yanlız olduğunuzu ve arayış içerisinde olduğunuzu çaktırmadan belirtecek bir imza bulmanız gerekmekte. Bu kısım biraz yaratıcılık istiyo ama klişe cümleler de kullanabilirsiniz "nescafe bile üçü bir arada ben niye tek başımayım" tarzı şeyler.

Ders - 3

* Eski sevgililerden bahsedin.. Her postunuza benim eski kız/erkek arkadaşım şeklinde başlayın ki hem şu an bir ilişkiniz olmadığı izlenimi doğsun, hemde hiç boş kalmadığınız vurgulansın.. Buna ek olarakta eski kız/erkek arkadaşlarınızın sizi ne kadar üzdüklerini vurgulayarak kendinizi hassas biri gibi gösterebilirsiniz..

Ders - 4

* Hayvanlardan faydalanın.. Evcil hayvanınız yalnızca parkta, sokakta kız/erkek arkadaş bulmanıza yardımcı olmaz doğru şekilde kullanılırsa forumdan bile kız/erkek arkadaş edinebilirsiniz. Bu iş için "Sanal Veteriner" konusu açmak uygun mesela.. Kedinizin veya köpeğinizin resmini koyup onu ne kadar sevdiğinizden bahsettikten sonra bir sorununu dile getirin. Bu davranış sizi hatun/erkek kişiye olabildiğince sempatik gösterecektir..

Ders - 5

* ÖNCE İZLEYİN.. Kristof Kolomb edasıyla gözlemlediğiniz hatun/erkek kişiye doğru anı kollayıp bir açığını bulduğunuzda panter emel kıvamında saldırın. Forum içerisindeki mesajlarını izleyin orda birşey bulamazsanız eğer profilie bakın.. ilgi alanlarını inceleyin. Diyelim ki japonlara ilgisi var.. Hemen gidin" ben japonca biliyorum. Benim büyük dedem asyadan göç etmiş ayrıca gözlerim onların ki gibi kısık" falan diyin.. Eğer hanım kızımız veya genç delikanlımız gothikse "biz evde yarasa besliyoruz.. bizim evde zindan var babam kont drakula annem crow, ben de fileli çorap giyiyorum" diyin. Olurda hiç bi ortak yön bulamazsanız, hatun/erkek kişinin doğum tarihine bakın. Profil ayarlarına girip sizin doğum gününüzü hatun/erkek kişinin doğum günüyle aynı yapın ve onun bunu bir şekilde görmesini sağlayın

Ders - 6

* Cool olun .. Hiçbirşey umurunuzda değilmiş gibi davranın.

Ders - 7

* Bu tür konular ne zaman açılsa hatun ya da erkek tavlamak isteyen kişilerle dalga geçin ki gerçekte kimse sizin amacınızı anlamasın.. Big Grin

(Ç)aLıntıdır...Big Grin
Âh be.
Ara
ceylan gözlü1
ehuehuehu okudum güselmiş pckopat emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler
Ara
korkusuz
Ellerine Ve Yuregine Saglik
Ara
PCKoPaT
€yw SaoLun arkada$LarCool Big Grin
Âh be.
Ara
riukeen
tebrik ediyorum süper dersler ben doğuştan beri uyguluyom tavsiye ederim
Ara
sudenaz
hımsss vay be iyiymiş erkekler pskopattan ögrenecegınız cok sey varSmileSmile
Ara
PCKoPaT
yok ßea ßende ßu yaZıdan öörendimCool Big Grin Tongue
Âh be.
Ara
~uqqaLa~
ßenCe ßu DerSi merTin wermeSi GerekioDu Big GrinBig GrinBig Grin kuLaÄžına GitmeSin :S
Ara
ultraaslangirl
güzel olmuş yaaa emeğine sağlık !!artık forumda da çapkınlık oluyo desene =)))
Ara
PCKoPaT
ahahha Big GrinBig Grin merT kimden öörendi Sanıon Cool Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her Forumda Bulunan Üye Çeşitleri MaSaL 3 838 10-15-2015, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: Beyaz
  Sabahtan Akşama Kadar Forumda Olan Bir Forum Bağımlısı :D Dostcu 4 635 01-14-2009, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  Forumda Kız Tavlamanın 10.5 Altın Kuralı :) σfflαчи 5 509 08-05-2008, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: σfflαчи
  Din DerSi (+18) Rüya Güzeli 5 522 11-27-2007, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Smileyler ile Hayat Dersi mhanyaxx 7 659 10-11-2007, Saat: 06:05 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:49 AM