:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zya?lar?mla sevdim seni..
in_love_girl
gozyasisanmaki4rx4rhnw3.jpg

G?zya?lar?mla Sevdim Seni

Seni sevmek ne g?zel...?slak g?zya?lar?m var ve art?k korkular?m var ?rkek ceylanlar?n misali..korkuyorum seni kaybetmekten..farkl? ?ehirlerde nefes alan ama ayn? sevgiye kosan iki y?rek ayn? bedende..

Bu zor zaman?mda yan?mda oldun..belki de g?zbebeklerimden s?z?len g?zya?lar?n? senin i?in ak?tt?m..mutluluktan g?zelim g?zya?lar?m..seni sevece?im g?zya?lar?m?n ?slakl???nda..ne edersin ne yapars?n akl?mda olacaks?n..gece kabuslarda uyand???m zaman seni arayaca??m..uykular?m tutmad??? zaman senin kollar?n? sar?laca??m..Hayalinde yasamay?, dokunmadan sevmeyi, bilmeden nefes almay? ve mutluluklarda a?lamay? ve vuslat?n h?z?nlerinde beklemeyi ??rendim..her zaman seni bekleyece?im..kalbimde sevgilerin ve avu?lar?mda sana hasretinde biriktirdi?im ?slak g?zya?lar?m...Art?k seni severken dilim susuyor.Konu?an sadece kalbim..Kalbime bazen de g?zya?lar?m e?lik ediyor.Sana olan sevdam? g?zya?lar?m? s?sl?yorum.hasretine ise yar?nlarda ans?z?n ??k?p gelecekmi?sin gibi bekledi?im umutlar?m? ekliyorum...Sana g?zya?lar?m? hediye ediyorum..Sana h?z?nlerimdeki en g?zel mutluluklar?m? hediye ediyorum..A? avu?lar?n? sevdam?n ?slak taneleri d??s?n.Kitli g?n?l kap?lar?n? arala yaral? kalbime..Sana ve senin y?re?ine s???n?yorum karanl??? emziren gecelerde..G?ne?imi kaybettim senin g?l??lerinde ?s?nabilir miyim? Karn?m a? senin mutluluklar?nla kalbimi doyursam k?zar m?s?n? Dudaklar?mda ismin, kalbimde sevgin, g?zlerimde ise hasretine d?k?len sevgi taneleri..Yar?n belki de uyanamayaca??m yata??mdan..Sana yazd???m son yaz?d?r belki de..Belki bug?n Azrail bana ?l?m davetiyesine sunacak..Ve sak?n unutma ismimi , cismimi unut ama ne olur g?zya?lar?mda b?y?tt???m sevdam? unutma..Gidersem de kalbimi sana emanet ediyorum..Yar?n belki de daha g?zel olacak..G?zya?lar?mla ?slanan sevgim senin g?l??lerinle ?s?nacak.G?ld???nde ben senin tatl? tebess?mlerindeki en g?zel g?l?? olaca??m..A?lad???nda ise topra?a hasret g?zya??n olaca??m..Bil ki sabah o saclar?n? delicesine esen bir r?zgar olursa ; sak?n korkma O benim ...Bu gece sana bir sevda ku?u yolluyorum..Seni sevdi?imi kulaklar?na f?s?ldayacaklar...G?zya?lar?m? ise evindeki en g?zel ?i?e?in bulundu?u saks?ya arma?an edecekler..Seni seviyorum can?m ...Nedensiz sevmelerimdeki en b?y?k sevdam..kalbim iki ki?ilik art?k...Nefesim ise senin i?in...
Ara
Firari Fırtına
Çok ama çok güzel .... Tebrik ederim sizi ....

Sevg ....
in_love_girl
Tşk ederim..
Ara
MasaL_perisi
Yüreğine sağlık arkadaşım..
Çok ama çok güzel bir yazıSad(mektup)
Ara
in_love_girl
saoL cnm..

beyenmene sevindim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 915 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 988 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,222 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,296 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 975 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:58 PM