:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Hiç Aşik Oldunuzmuuuuu.....?
bebiS
ben küüççük diilim ki bebiS Big Grin ben babannemde bebiş diom
Ara
meLankoLik
ya bence aşk kişiye göre değişik tanımLanabiLir...Hani derLer yaa "AnLatıLmaz yaşanır!" işte aşk böyLe bişey anLatamazsın..sen aşk şu dersin o bu der ama gerçek oLan tek bişey var o da aşk çok güzeLLL!!!SadSad
Ara
GCLRNFNS
hepinize çok tşk ederim arkadaşlarr herkes
farklı yorumar getirmiş saolun varolunn...SmileSmile
Ara
~uqqaLa~
oLduN muuuğğ oLduNn muuuğğ sen hiiç aşıığğk oLduuğğn muuğğ

yaf ksra bakmayn aşk bna acaip saçma geLio ister istemez dalqa geçiorum :S Big Grin
Ara
erdal_x
emegine saglık
Ara
nurişş
arkadaşlar ben hiç aşık olmadım olmakta istemem hayatta aşık olanlar adına aşık oldukları içinde sevindim bence o güzel değerli sözleri hissetmiyorsanız laf olsun diye söylemenin anlamı yok aşık değilsin ama aşığım sevmiyorsun seviyorum deniliyor peki böyle diyenlere sormak istiyorum böyle diyerek kendilerini mi yoksa karşısındakini mi kandırıyorlar böyle diyerek kedilerini nasıl hissediyorlar???eğer hatam olduysa herkesten özür dilerim neticede aşık olmaktan anlamam
Ara
Qetesh
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oLduN muuuğğ oLduNn muuuğğ sen hiiç aşıığğk oLduuğğn muuğğ

yaf ksra bakmayn aşk bna acaip saçma geLio ister istemez dalqa geçiorum :S Big Grin

Sen ne piskopat bir bebeksin öyle...

Aşkla dalga geçmeni bırak, adam gibi yazmıyorsun bile ...
Ara
kötü
aşk palavra bence aşk denen birşey yok sadece 2 kişi palavradan 1 2 hafta takılıyo sonra nanay aşk yok bence eylence amaçlı sadece
Ara
Qetesh
Yok diye bişey yokta, zamanımızda suyunu çıkardılar ayrı konu...
Ara
kötü
ya abicim bu devirde aşk yok her hafta başka kızı al koluna hepsine de aşığım de ne alaka memleket millet gonul eylendiriyo başka bişey değil ben açıkça çıktığım kızlara soylerim senden sadece hoşlanıyorum iişine gelirse gerçi onlarında
pek farkı yok onlarda sadece hoşlanıyolar aşk yok yani arada
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmak... Pessimist 3 393 04-12-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 347 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,397 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Gece Lambası Gibisin, Kendi Yangınına Aşık.. acemhe 1 436 06-13-2011, Saat: 08:27 AM
Son Yorum: YasSmin
  Aşık Olmak İçin 20 salise Yetiyormuş ! YasSmin 9 620 06-01-2011, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:57 PM