:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Hiç Aşik Oldunuzmuuuuu.....?
GCLRNFNS
Hiç delice bir aşkla birine bağlandınız mı ?
-Bizim gibi bir deplasmana giderken hiç tanımadığınız biriyle bir mola yerinde çorbanızı ve ekmeğinizi paylaştınız mı ?
-Hiç sevdiğiniz birinin adını duvarlara yazdınız mı?
-Bizim sokaklara besiktas yazdığımız gibi ?
-Hiç sevdiğiniz biri için 132 desibel gücünde bağırdınız mı?
-Sizin için aşk nedir ?
-Bizim için aşk metin ali feyyaz hakkı şerefken
- Sizin için amerikan dolarımıdır aşk?
- Biz her yenilgiden sonra semtte çıkamazken
-Sizin için aşk bu maçı unuttuk önümüzdeki aşklara mı bakıyoruz demek ?
- Bizim için aşk ölmek var susmak yok derken
- Sizin için aşk galibiyet primimidir?
-Bizim için uğrunda ölmek şerefken oktay kardeşimiz gibi
-Sizin için aşk profesyonellik midir her takımda oynamak gibi?
-Bizim için tek dost besiktaşken
- Sizin için en iyi dost napolyon mudur para para para dediği için
-Bizim için aşk boynu kırılma pahasına topa kafa sokan ölürsem beni inönüye gömün diyenken
- Sizin için aşk sakatlanmamak mıdır?
-Bizim için aşk izmire otobüsün bagajında gelen dişi kartallarken
- Sizin için aşk en son model arabalar yatlar katlarmıdır simdi soruyorum size
-Bizim yaşadıklarımız aşk peki
Ara
:.GöZyAşI.:
ooohoo o zmn aşık olmadık böle aşk mı olur maça aşık olmadım ama şu anda AŞIÄžIM... ıslatsan sırılsıklam AŞIK olcam..
Ara
G l s M
:k: bnm için aşk:k:

her gece onu düşünüp nefesin kesilene kadar hıçkırarak ağlamaktır.Ve de onun sevgilisini düşünüp ondan ne eksiğim var die düşünmek ve son olarak;her gece onun hayalini yanında hissedip onu öpmek ona sarılmaktır.Ancak onun asla snn olmayacağının farkına varıp o hayalle avunmaktır.Artık size o hayal yeter ama onu her görüşünüzde bu hayal nie bana öle bakmıyo die düşünürsünüz işte o zaman farkına varırsınız hayalin.Ve her onu gördüğünüzde sanki hayali o olarak tanımlarsınız ve ister istemez ona başka bi bakarsınız.O da size arkadaşça bakar ve başını eğip slm verir yanınızdan geçerken.İşte o zaman o hayal size hiç iyi gelmez ona yaklaşmak istersiniz onun slm verişini yapmasını istersiniz ama bu bekleyiş bir ömür sürsede asla onunki gibi olamaz ve siz onu unutmadıkça o hayal sizi hayattan bezdirir gözünüzü açsanızda kapatsanızda onu görmeye başlarsınız.Onun size bakışını onun sizi öpüşünü ama o gördüğünüz şey hayal olanıdır.Çünkü seni o öpmüştür...:kk:

işte bnm için aşk (bazılarınız bunu komik bulabilir)onun hayaliyle kafayı yemek ve hayattan vazgeçmektir..Sad Sad

arkadaşlar pek iyi dile getiremedim düşüncelerimi ama umarım siz beni anlarsınız......
Ara
G l s M
işte ben bunu yaşadım ama artık unutuyormm belki yaşım çok küçük ama aşkın yaşı olmazz......
Ara
GCLRNFNS
G l s M Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte ben bunu yaşadım ama artık unutuyormm belki yaşım çok küçük ama aşkın yaşı olmazz......

sende güsel bi şekildeee söylemiissinnnn yaşımmm 13 diyeee benden sanaaa abiii tavsiyeeessssiii sevgiii denilennn oo kelimeyyyiiii agzıınnna allmmmaaa benccceee kardeşimmmm ben senin aşıkkk oldugunnaa falannn inanmıyorummm kendinceeee haklııı olabilirsinnnnn amaaa benceee bazıı konularrr hakkındaaa yorumm yapmaaaa nedenideee bişi bilmemennn janımmmm amma yapıcammm diyosaaann daaa önceeee saygııı sonraaaa yorummm anlaştıkmıı benimmm küçükkk kardeşimmmmm.... yesssssssssss....
Ara
djseninim
aşık oldum mu o dediğin şeyden hergün oluyo:yikildim::yikildim:
Ara
kötü
daha once hiç aşık olmadım ama 10 15 kişiye sana aşığım demişimdir Big Grin
Ara
Tr-laz
bak işte bu gzel kotu Big GrinBig Grin...... (cebzgvi..kapça)
Ara
kankusturucu
senin dediğine katılıyorum glsm aynısı bana da oluo
Ara
kankusturucu
tabi ben ağlamıyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmak... Pessimist 3 391 04-12-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 347 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,397 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Gece Lambası Gibisin, Kendi Yangınına Aşık.. acemhe 1 436 06-13-2011, Saat: 08:27 AM
Son Yorum: YasSmin
  Aşık Olmak İçin 20 salise Yetiyormuş ! YasSmin 9 620 06-01-2011, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:05 AM