:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Hiç Aşik Oldunuzmuuuuu.....?
sudenaz
G l s M Adlı Kullanıcıdan Alıntı::k: bnm için aşk:k:

her gece onu düşünüp nefesin kesilene kadar hıçkırarak ağlamaktır.Ve de onun sevgilisini düşünüp ondan ne eksiğim var die düşünmek ve son olarak;her gece onun hayalini yanında hissedip onu öpmek ona sarılmaktır.Ancak onun asla snn olmayacağının farkına varıp o hayalle avunmaktır.Artık size o hayal yeter ama onu her görüşünüzde bu hayal nie bana öle bakmıyo die düşünürsünüz işte o zaman farkına varırsınız hayalin.Ve her onu gördüğünüzde sanki hayali o olarak tanımlarsınız ve ister istemez ona başka bi bakarsınız.O da size arkadaşça bakar ve başını eğip slm verir yanınızdan geçerken.İşte o zaman o hayal size hiç iyi gelmez ona yaklaşmak istersiniz onun slm verişini yapmasını istersiniz ama bu bekleyiş bir ömür sürsede asla onunki gibi olamaz ve siz onu unutmadıkça o hayal sizi hayattan bezdirir gözünüzü açsanızda kapatsanızda onu görmeye başlarsınız.Onun size bakışını onun sizi öpüşünü ama o gördüğünüz şey hayal olanıdır.Çünkü seni o öpmüştür...:kk:

işte bnm için aşk (bazılarınız bunu komik bulabilir)onun hayaliyle kafayı yemek ve hayattan vazgeçmektir..Sad Sad

arkadaşlar pek iyi dile getiremedim düşüncelerimi ama umarım siz beni anlarsınız......
ask bu işte aynısını bende yasadım hayret ne cok bana benzeyen var ask ah bıda asık olabılsem keske acı ceksemde bı askım olsaaaSad
Ara
G l s M
Big GrinBig GrinBig Grin vay be ne de yazarmışım herkes hayran kaldı Big GrinBig Grin
Ara
moby
eğer aşkın tanımı buysa ... herkes en az 5-7 defa aşık olmustur ... ama bence aşk hayatta bır kere yasanan aşktır... hadı en fazla 2... kı bu hıc olmadı ... ama su an bu tanımı tartısıyorsak bende en az bı 5-6 defa asık olmusumdur...paylasım ıcın tesekkurler ... ve olaya yenı bır boyut kazandımıs oldun....
moby
aslında kısaca GLSM arkdasa katılıyorum demek ıstedım ... Smile
bebiS
aşk falan hikaye herkes aşkııı kafasına göre yorumLuo kirletiolar
Ara
AsLı
olmayın asık fln cısss olur sonraBig Grin ben oldum bide üstüne pişman oldum..
saoL abim.
Ara
moby
bebıs ben dıyorumkı AŞKIN EVRENSEL bir tanımı vardır ... sen dıyorsunkı kırletıyorsunuz ... ayıp oluyor ama ...
Qetesh
[COLOR="Black"]bebiS nicki üstünde bebiş...
büyümesi lazım...
[/COLOR]
Ara
moby
galıba kardesım haklısın... ama bı de ona sormak lazım acaba bebıs mı?
prof.küçükkelle
G l s M Adlı Kullanıcıdan Alıntı::k: bnm için aşk:k:

her gece onu düşünüp nefesin kesilene kadar hıçkırarak ağlamaktır.Ve de onun sevgilisini düşünüp ondan ne eksiğim var die düşünmek ve son olarak;her gece onun hayalini yanında hissedip onu öpmek ona sarılmaktır.Ancak onun asla snn olmayacağının farkına varıp o hayalle avunmaktır.Artık size o hayal yeter ama onu her görüşünüzde bu hayal nie bana öle bakmıyo die düşünürsünüz işte o zaman farkına varırsınız hayalin.Ve her onu gördüğünüzde sanki hayali o olarak tanımlarsınız ve ister istemez ona başka bi bakarsınız.O da size arkadaşça bakar ve başını eğip slm verir yanınızdan geçerken.İşte o zaman o hayal size hiç iyi gelmez ona yaklaşmak istersiniz onun slm verişini yapmasını istersiniz ama bu bekleyiş bir ömür sürsede asla onunki gibi olamaz ve siz onu unutmadıkça o hayal sizi hayattan bezdirir gözünüzü açsanızda kapatsanızda onu görmeye başlarsınız.Onun size bakışını onun sizi öpüşünü ama o gördüğünüz şey hayal olanıdır.Çünkü seni o öpmüştür...:kk:

işte bnm için aşk (bazılarınız bunu komik bulabilir)onun hayaliyle kafayı yemek ve hayattan vazgeçmektir..Sad Sad

arkadaşlar pek iyi dile getiremedim düşüncelerimi ama umarım siz beni anlarsınız......

of ya ne yaptın böyle içim gitti aynı acıyı bnde yşadım we bu yazdıklarını anlayabilmek için sewmek diğilde sewipte ayrılmak lazım Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmak... Pessimist 3 392 04-12-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 347 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Adını İstanbul koydum O`na değil sana aşık oldum... acemhe 10 1,397 01-30-2014, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Gece Lambası Gibisin, Kendi Yangınına Aşık.. acemhe 1 436 06-13-2011, Saat: 08:27 AM
Son Yorum: YasSmin
  Aşık Olmak İçin 20 salise Yetiyormuş ! YasSmin 9 620 06-01-2011, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:52 AM